Do ďalšej stovky vkročiť tou správnou nohou

Do ďalšej stovky vkročiť tou správnou nohou

04.04.2014 | Milan Ondruš

Domáci kormidelník Pavel Hapal by chcel druhú stovku na corgoňligovej lavičke načať víťazstvom. Jeho zverenci ho môžu potešiť už v sobotu v domácom zápase s DAC Dunajská Streda (17:30).

Zápas na Slovane (Senica prehrala 0:2, pozn.red.) bol pre senického kormidelníka Pavla Hapala stým na corgoňligovej lavičke. Pravda, niektorí by namietali, že dirigentské jubileum 44-ročný kouč oslavoval už v domácom zápase proti Nitre (15.3.2014, 2:1, pozn. red.). „Na dva zápasy som sa v Žiline pozeral len z tribúny. Takže skutočná stovka to bola až teraz proti Slovanu,“ vysvetľuje senický kormidelník.

Hapalovo jubileum na trénerskom poste v slovenskej najvyššej lige však zatienil iný stovkár. Róbert Vittek v drese Slovanu svojim druhým gólom do siete Senice zaokrúhlil jeho streleckú potenciu na rovných 100. „K stovke mu gratulujem. Je to dobrý futbalista a strelec. Ja som však z nášho výkonu na Slovane sklamaný. Mali sme hrať s väčšou vervou. Dostali sme sa síce do dvoch príležitostí, no z našej strany toho bolo málo,“ hodnotí uplynulý zápas senický lodivod.

Nasledujúci duel proti Dunajskej Strede načrie Hapalovu druhú stovku na slovenskej trénerskej lavičke. Po tom, čo Senica vyšla v predchádzajúcich dvoch zápasoch naprázdno, už chce a musí uspieť. „Proti Slovanu bol náš výkon skutočne slabý. Doma proti DAC musíme hrať oveľa aktívnejšie a sebavedomejšie. Určite chceme bodovať naplno. Pre mňa osobne je to zápas ako každý iný, každý chcem spolu s tímom vyhrať. Stovku ligových zápasov mám za sebou, tú druhú by som chcel začať víťazne,“ hovorí pred sobotným stretnutím 25.kola Corgoň ligy kormidelník FK Senica Pavel Hapal.


 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Po víťazstve nad ViOnom sme vyhrali skupinu Tipsport ligy
2% z dane pre futbalové nádeje FK Senica

2% z dane pre futbalové nádeje FK Senica

21.1. | Redakcia
V prvom zápase prípravy výhra nad Trnavou
2

Copyright © 2022 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podĺa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu