Starší dorast U19 - 1. liga - 18. kolo
FK Senica - 1. FC Tatran Prešov  1:0 (0:0)
gól: Samuel Mráz (11m)

Senica - M. Junas - M. Šustek (69. E. Otrísal), M. Privrel, T. Kapusta, E. Chvál - D. Malý, Ch. Chechelashvili - M. Rajník (46. P. Balážik), D. Baumgartner, T. Královič (46. J. Čunta) - S. Mráz

Stanislav Macek (tréner): „Odohrali sme zápas dvoch rozdielnych polčasov, keď v prvom nám viazlo prakticky všetko načo sme siahli. Zle sme sa pohybovali, hrali sme zbytočne na veľa dotykov, prehrávali sme osobné súboje a do náznaku šancí sme sa dostávali iba po štandardných situáciách, ktoré sme takisto nezahrávali optimálne. Do 2. polčasu sme spravili dve zmeny, ktoré oživili našu hru. Striedajúci hráči priniesli pohyb a ochotu a zrazu sme dokázali súpera pritlačiť a vytvoriť si aj šance. V 60. min sme mali dve obrovské príležitosti - Mráz ani Baumgartner zoči-voči Jakubechovi neuspeli. V 63. min Baumgartner unikol po pravej strane, no jeho prízemný center Čunta z 5-ky nedopravil do prázdnej brány. V týchto chvíľach sa zápas lámal a hostia mali obrovskú šancu, keď Voda z 5m netrafil našu bránu. Rozhodujúci moment prišiel v 76. min, keď po faule na striedajúceho Otrísala sa kopala penalta, ktorú Mráz premenil. V zostávajúcom času sa ani jedno mužstvo do vyloženej šance nedostalo, a tak sme zvíťazili jednogólovým rozdielom. Pozitívum je zlepšený výkon po prestávke, výkony striedajúcich hráčov a výborný výkon Junasa v našej bráne.“

Mladší dorast U17 - 1. liga - 18. kolo
1. FC Tatran Prešov - FK Senica  0:0

Senica - S. Szkuban - M. Baláž (56. D. Baša), D. Kozák, N. Včelka, D. Nemček - M. Lörinczi - V. Jedinák (69. M. Švolík), M. Pittner, P. Varga, M. Vrábel  (50. M. Nestorik) - M. Kosorin (69. J. Michalica)

Miroslav Hainc (tréner): „Hlavný zámer, skracovať dobu, keď má súper loptu vo svojej moci, nám unikal. Domáci boli dôraznejší, agresívnejší v osobných súbojoch, aj za cenu faulov. Do prvej gólovej príležitosti poslal Pittner po prihrávke stredom v 12. min Kosorina, ten však zoči-voči brankárovi, zakončil vedľa brány. Situácia sa opakovala v prevedení tých istých hráčov v 31. min. Okrem toho ešte v 1. polčase zakončoval z priameho kopu nad bránu Včelka. To bolo z našej strany v 1. polčase všetko. Smerom dopredu bola naša hra nezaujímavá. K rohovým kopom sme sa dostali až po prestávke. V krajných vertikálach sme boli neviditeľní. K zlepšeniu z našej strany v útočnej fáze prišlo až približne 15. min pred koncom zápasu. Po spätnej prihrávke Včelku zakončoval do stredu brány Pittner. Chybu brankára pri výkope nepotrestal Pittner, jeho strelu brankár zlikvidoval. V 70. min hlavička striedajúceho Švolíka išla nad brvno. V defenzíve sme podali kvalitný výkon, domácim sme dovolili v priebehu duelu zakončiť iba trikrát.“

Mladší dorast U16 - 1. liga - 18. kolo
1. FC Tatran Prešov - FK Senica  1:2 (1:1)
góly: Martin Adamec 2 (1 z 11m)

Senica - F. Valach - D. Tešlár, P. Mikúšek, M. Svatík, F. Vígľaš - M. Adamec (79. F. Popluhár), F. Blažek, M. Tomič - M. Kovaľ (73. S. Demian), M. Fako, J. Reľovský (59. J. Ondriš)

Lukáš Kaplan (tréner): „K zápasu sme pristúpili veľmi zle. V 1. polčase sme hrali slabo, nedôrazne a bez nasadenia. Už od 1. min sme prehrávali 1:0, keď súper premenil pokutový kop. V 20. min sme vyrovnávali taktiež z pokutového kopu Adamcom. Po prestávke sme nastúpili s cieľom zlepšiť pohyb a našu hru, čo sa nám aj podarilo. 2. polčas bol z našej strany oveľa lepší. V 56. min po najkrajšej akcii do prázdnej brány skóroval opäť Adamec. Súper si vytvoril množstvo štandardných situácií, ktoré bezpečne pokryl Valach. Svoje vedenie sme mohli ešte zvýšiť, avšak 2 - 3 situácie v druhom polčase sme nedotiahli do konca. V stretnutí môžem byť spokojný len s výsledkom a výkonom 4 hráčov. Ostatní odovzdali na ihrisku len veľmi málo.“

Starší žiaci U15 - 1. liga - 18. kolo
FK Púchov - FK Senica  1:1 (0:1)
gól: Ladislav Almási

Senica - I. Hanakovič - T. Šefčovič, D. Filinský, A. Šnirc, M. Galba - K. Ravas, M. Mášik, L. Almási - T. Jenčík, D. Martišiak (62. T. Brindza), J. Herman (51. M. Michalík)

Peter Jakuš (tréner): „Od úvodu sme chceli určovať tempo hry, hrať aktívne smerom dopredu, čo sa nám aj darilo a hneď v 2. min sme sa dostali do vedenia. Po pravej strane sa individuálne presadil Jenčík, spätnou prihrávkou našiel Almásiho a ten umiestnenou strelou k žrdi otvoril skóre - 0:1. Po tomto góle sme pokračovali v aktívnej hre, držali sme častejšie loptu na svojich kopačkách a vypracovali sme si ďalšie gólové šance, či už Almásiho strela mierila vedľa brány a Martišiakove zakončenie skončilo v bočnej sieti. Domácich sme do prestávky do ničoho vážnejšieho nepustili. V 2. polčase sme predviedli veľmi slabý výkon, ponuková činnosť hráčov bola minimálna, kazili sme ľahké prihrávky a súper to dokonale využil, keď nám strelil gól po individuálnej akcii - 1:1. Po vyrovnávajúcom góle domáci ožili, my sme naopak stratili istotu a robili individuálne chyby v obrane. Domáci to mohli potrestať brejkovými situáciami, ale v koncovke netrafil bránu. My sme mali iba jednu vážnejšiu gólovú možnosť, do ktorej sa dostal Martišiak, ale trafil iba do brankára. V zápase sme si nezaslúžili vyhrať, pretože niektorí hráči nepodali taký individuálny herný výkon, na aký som bol doteraz u nich  zvyknutý. Pochvalu si zaslúži húževnatý súper za odhodlaný výkon a myslím si, že tabuľkové postavenie nezodpovedá ich predvedenej hre. Naopak, moji hráči si musia uvedomiť, že i keď hrajú proti papierovo slabšiemu mužstvu, súper sa sám neporazí a do každého zápasu musia ísť naplno!“

Starší žiaci U14 - 1. liga - 18. kolo
FK Púchov - FK Senica  0:3 (0:1)
góly: Marcel Dubec, Michal Rosa, Patrik Begáň

Senica - A. Šturdík - M. Hollý (36. L. Šurek), J. Štefanka, J. Kuchta, A. Búzek - A. Kopilec (46. M. Totka), P. Allina (46. O. Bohun), P. Begáň - E. Závodský, M. Rosa, M. Dubec

Milan Suchý (tréner): „Od začiatku sme boli aktívnejším mužstvom, mali sme však problémy presadiť sa do zhustenej domácej obrany. Po niekoľkých príležitostiach sa nakoniec presadil po krásnej akcii hlavičkou Dubec. V 2. polčase to bola stále hra na jednu bránu, vytvorili sme si niekoľko dobrých príležitostí. Nakoniec sme však premenili len dve. Najprv sa presadil strelou z hranice 16-ky Rosa a tretí gól pridal po krídelnej akcii a spätnej Dubcovej prihrávke Begáń, ktorý pekne umiestnil strelu do pravého horného rohu. Duel bol zasa o tom, kedy dáme prvý gól. Spokojný som s tým, že sme dokázali vykombinovať niekoľko pekných akcií, menej spokojný som s koncovkou.“

Mladší žiaci U13 - 1. liga - 18. kolo
FK Senica - FK Púchov  22:5 (9:2)
góly: Ján Cigánek 6, Timotej Kollár a Roman Kadlic 4, Marko Kunka 3, Dávid Veselský 2, Filip Hoško, Šimon Mach, David Ventúra

Senica - T. Vrzala - A. Kúdela, F. Hoško, R. Scholtz - D. Veselský, V. Mička, J. Cigánek - T. Kollár; M. Hrúz - D. Ventúra, M. Mihál, V. Buzay - M. Kunka, Š. Mach, M. Andrášik - R. Kadlic

Jaroslav Hutta (tréner): „Odohrali sme veľmi dobrý zápas s množstvom príležitostí, z ktorých sme aj veľa premenili. Súper hral otvorený futbal, ale oproti jeseni bol jeho výkon slabší. Naši chlapci pristúpili k zápasu dobre a aj po výraznom vedení po 1. polčase pokračovali v dobrom výkone aj po prestávke a pridali ďalšie góly. Strelecky sa zaskveli Cigánek so 6 gólmi a Kollár s Kadlicom ktorí dali po 4 góloch.“

Mladší žiaci U12 - 1. liga - 18. kolo
FK Senica - FK Púchov   22:2 (9:2)
góly: Jakub Buchel 6, Filip Buchel a Oliver Plott po 4, Adrián Roman a Michal Fedoráš po 2, Samuel Hlaváč, Adam Bíly, Tomáš Krč, Richard Jankových

Senica - P. Opalek - Š. Gáth, L. Jablonický - A. Rampáček, S. Hlaváč - J. Buchel, A. Bíly, F. Buchel; T. Odráška - A. Roman, O. Plott, M. Fedoráš, G. Halabrín, A. Sloboda, R. Jankových, M. Hecht, T. Krč

Rudolf Bíly (tréner): „Do zápasu sme chceli vstúpiť aktívne, sebavedomo a hlavne futbalovo. Od začiatku až do konca sa na obidvoch ihriskách odohrávali stretnutia našich chlapcov s obranným valom Púchova a bolo len otázkou, akým skóre skončia obidva zápasy. Dali sme šancu aj dvom chlapcom z U10 (Bíly a Krč), ktorý nám prišli pomôcť a bol som milo prekvapený, ako do zápasu zapadli. Vyhrali sme síce vysokým rozdielom, za čo chlapcom gratulujem, ale ešte stále nás veľmi trápi premieňanie niekedy až 110% šancí. Samozrejme, dôležitejšie je sa dostať do tej šance, ale musíme byť ďaleko sebavedomejší v ich premieňaní.“