VÁŠ KOMENTÁR. V FK Senica sa to robí inak

VÁŠ KOMENTÁR. V FK Senica sa to robí inak

28.01.2014 | FK Senica

Podobné komentáre dostávame často. Väčšinou však ústne. Pochvalné slová sa dnes píšu ťažšie ako tie kritické. Len nedávno sme však na náš mail jeden milý komentár na našu adresu dostali. Podelíme sa oň s vami. Nie preto, že sa chceme chváliť. Ale preto, že takéto komentáre dokazujú, že naše slová, že v Senici sa robí futbal inak ako hockde inde na Slovensku, myslíme vážne.

Pán Jozef Čahoj je predsedom Futbalového klubu mládeže Karlova Ves. Ich hráčom bol Martin Kovaľ, ktorý vo februári oslávi pätnáste narodeniny. Martin však už dlhšie hrával v Senici a, veru, ukazoval sa v dobrom svetle. Obojstranné rozhodnutie bolo – Martin bude hráčom FK Senica. Podarilo sa. S Karlovou Vsou sme jednali narovinu a slušne. Dôkazom toho je list od pána Čahoja, ktorý prišiel na našu adresu, resp. do mailovej schránky majiteľa FK Senica pána Levárskeho. Ponúkame vám ho v plnom znení.

Vážený pán Levársky,


Som predsedom futbalového klubu mládeže Karlova Ves. Váš zástupca, pán Vrťo, vo Vašom mene navrhol a podpísal prestup hráča Martina Kovaľa. Boli ste prvý klub, ktorý nechcel hráča zadarmo s rečami, ako sme my tí zlí a nechceme hráča pustiť za lepšími zajtrajškami, ale naopak ponúkol cenu.

Dovoľte aby som sa Vám v mene celého klubu poďakoval za Váš prístup. Mňa osobne stojí klub všetok voľný čas a nemalé finančné prostriedky. Oceňujem preto Váš (na slovenské pomery) neštandardný postup, keď sami ponúkate finančnú kompenzáciu za hráča.

Ešte raz, vďaka a dovoľte mi zaželať do nového roku veľa futbalových úspechov a osobného šťastia.

S pozdravom, 

Jozef Čahoj

Ďakujeme, pán Čahoj. Veľmi si vážime vaše slová. Pre Martina Kovaľa, ako aj pre ostatných futbalistov v našej akadémii, máme vytvorené nadštandardné podmienky na futbalový rast. Robíme všetko preto, aby sme z Martina i z ďalších našich futbalistov vychovali profesionálnych futbalistov, ktorí sú konkurencieschopní nielen na Slovensku, ale v celej Európe.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
V sobotu s cieľom prelomiť nepriaznivú bilanciu

V sobotu s cieľom prelomiť nepriaznivú bilanciu

1.7. | Redakce
Filip Holec športovým riaditeľom klubu

Filip Holec športovým riaditeľom klubu

30.6. | Redakce
Stretnutie fanúšikov s vedením klubu

Stretnutie fanúšikov s vedením klubu

29.6. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu