So Senicou sa lúči Jarda Diviš. Odchádza do Slovácka

So Senicou sa lúči Jarda Diviš. Odchádza do Slovácka

22.01.2014 | Milan Ondruš

Spolu s Tomášom Kóňom bol v Senici najdlhšie. Bol. Jaroslav Diviš, ktorý červeno-modrý dres obliekal 3,5 roka, sa lúči. Odchádza do českého 1. FC Slovácko.

„Interes vyšiel z Jarovej strany. Slovácko malo oňho reálny záujem. Diviš mal u nás ešte pol roka platnú zmluvu, ponúkli sme mu jej predĺženie. Jardo ale nám narovinu povedal, že by chcel zmeniť pôsobisko. Nechceme mu v tom brániť,“ hovorí športový riaditeľ FK Senica Dušan Vrťo.

Jaroslav Diviš podpísal s gambrinusligovým Slováckom kontrakt na rok s možnosťou využitia opcie na ďalší rok a pol. „Slovácko hľadalo pravého záložníka. Jedna z alternatív som bol aj ja. V tíme poznám viacero chalanov. Keďže som z Břeclavi, vraciam sa prakticky domov. V Gambrinus lige som toho veľa neodohral, na novú futbalovú výzvu sa teším,“ hovorí Jaroslav Diviš.

Jeden z najobľúbenejších a najfotenejších futbalistov FK Senica strávil v Senici tri a pol roka. V Corgoň lige odohral v červeno-modrom drese 108 stretnutí, vstrelil 24 gólov. Pravidelne nastupoval v európskych pohároch i Slovnaft Cupe. Na kus futbalovej histórie sa nedá zabudnúť. „Prežil som tu krásne chvíle. Veď možno sa ešte vrátim. V kabíne som sa stihol rozlúčiť. Aspoň takto sa chcem aj so všetkými senickými fanúšikmi. Do Senice je to zo Slovácka na skok, určite sa tu budem často motať,“ lúči sa Jaroslav Diviš.

Za celý FK Senica chceme Jardovi poďakovať aj my. Tri a pol roka bol neoddeliteľnou súčasťou tohto tímu. Na ihrisku bol ťahúňom, v kabíne parťákom i šoumanom. Jardo, ďakujeme a veľa šťastia v novom pôsobisku!

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
V súboji proti ViOnu bezgólová remíza

V súboji proti ViOnu bezgólová remíza

4.7. | Redakce
V sobotu privítame doma Zlaté Moravce

V sobotu privítame doma Zlaté Moravce

3.7. | Redakce
Lukáš Kučera podpísal s klubom nový kontrakt

Lukáš Kučera podpísal s klubom nový kontrakt

2.7. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu