Jeseň ukončíme pod Dubňom

Jeseň ukončíme pod Dubňom

29.11.2013 | Milan Ondruš

V poslednom corgoňligovom stretnutí cestujú Seničania do Žiliny (v sobotu 30.11. o 17:30). Domáci MŠK je momentálne na 10 mieste. Mužstvu Adriána Guľu sa výsledkovo v tejto polsezóne nedarí, v domácej derniére si preto budú chcieť čiastočne napraviť chuť.

Záhoráci sú aktuálne na piatej priečke tabuľky. S domácimi fanúšikmi sa rozlúčili minulý týždeň víťazstvom nad Ružomberkom 2:1, no k pokojnému uloženiu na zimný spánok potrebujú bodovať aj Žiline. „Je to posledný duel. Nemáme sa na čo šetriť. Pôjdeme doňho naplno, chceme bodovať. Potom sa budeme po zápase usmievať,“ hovorí kapitán Senice Juraj Piroska.

Žlto-zelení z predošlých siedmich zápasov vyhrali jediný a sú desiati. Tréner Záhorákov Eduard Pagáč pozná žilinský tím i trénera Adriána Guľu z čias pôsobenia v Trenčíne dokonale . „Žilina nepatrí na spodné priečky tabuľky. Jej herný prejav to potvrdzuje. Určite nebude jednoduchým súperom a nič nám nedá zadarmo. Jej hráči budú chcieť hrať futbal a presne toto žiadam aj ja od nášho mužstva. Verím, že to bude kvalitný duel a fanúšikovia si prídu na svoje,“ hovorí pre corgonliga.sk Pagáč. „Pre mňa bude najpodstatnejšie vidieť túžbu chlapcov po tom, aby sme boli úspešní. Chcem, aby na ihrisku bojovali za Senicu. Myslím si, že práve takýto prístup by nám mohol priniesť body,“ dodáva.

So Žilinou sme na jeseň už raz hrali, na domácej pôde sme „šošonov“ porazili 2:1, keď sa dokázali presadiť Piroska a Jirásek. Podobný výsledok by sme brali i teraz. SENICA DO TEHO!

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Po výbornom výkone sme zdolali Trnavu

Po výbornom výkone sme zdolali Trnavu

23.2. | Ivan Tobiáš, TASR, foto: Jozef Komorný
Zajtra privítame Spartak Trnava

Zajtra privítame Spartak Trnava

22.2. | Ivan Tobiáš
Podporte futbalové nádeje FK Senica 2 % z dane

Podporte futbalové nádeje FK Senica 2 % z dane

18.2. | Ivan Tobiáš

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu