Dnes o 16:00 v prípravný duel v Holíči

15.10.2013 | Milan Ondruš

Druhým súperom Seničanov počas reprezentačnej prestávky bude TJ Iskra Holíč. V zápase so štvrtoligovým celkom sa predstavia futbalisti Senice, ktorí nedostávajú toľko príležitostí v zápasoch Corgoň ligy. Duel je na programe v utorok 15.10. o 16:00 na štadióne v Holíči.

Pre Seničanov to bude druhý prípravný duel v rámci reprezentačnej prestávky. V tom prvom nestačili v Strážoch (11.10) na Zbrojovku Brno, ktorej podľahli tesne 0:1. Strelecky sa trápiaci Záhoráci sa tak budú chcieť proti Holíču chytiť. Proti domácim to však nebudú mať jednoduché. V drese Iskry nastúpi množstvo bývalých hráčov Senice, ktorí sa budú chcieť ukázať. Za domácich vybehnú na trávnik napríklad Michal Ličko, Tomáš Slovík, Dávid Nestola, Richard Balážik či Richard Rýzek. Kormidelníkom je bývalý futbalista a tréner Senice Vladimír Včelka.

Príďte sa pozrieť. TJ Iskra Holíč - FK Senica o 16:00!