VIDEO: Zo Senice až na MAJSTROVSTVÁ SVETA

VIDEO: Zo Senice až na MAJSTROVSTVÁ SVETA

08.10.2013 | Milan Ondruš

Video zachytáva náladu a odhodlanie našich troch talentovaných futbalistov pred cestou na majstrovstvá sveta do Spojených Arabských Emirátov. Na MS do 17 rokov (17.10. – 8.11.) cestujú Martin Junas, Marek Rajník a Juraj Chvátal.

Už účasťou na MS sa všetkým splnil malý futbalový sen. Za tým veľkým si však postupne cieľavedome idú. FK Senica má medzi najlepšími futbalistami na Slovensku do 17 rokov až troch zástupcov, čo je po Žiline najviac spomedzi všetkých klubov. „Málokedy sa stáva, že až traja futbalisti z jedného tímu sú nominovaní. Je to výborná vizitka klubu. Futbal sa v Senici robí dobre,“ hovorí reprezentačný brankár a odchovanec senického futbalu Martin Junas.

„Môžem to len potvrdiť. Som zo Závodu. V Senici som už však dlho. A práve Senica mi otvorila všetky dvere do veľkého futbalu. Ak to niekto s futbalom myslí vážne, Senica je dobré miesto na napredovanie,“ dopĺňa ho Juraj Chvátal. Tretí nominovaný Marek Rajník je v Senici najkratšie. Na Záhorie prišiel z Púchova. „Vtedy som prichádzal do U16. Priznám sa, mal som trocha obavy, no neboli namieste. V Senici je to super. Úžasné podmienky pre futbalový rast. Asi najlepšie na Slovensku,“ hovorí Rajník. 

POZRITE SI EXKLUZÍVNE VIDEO:


 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Akadémia aj naďalej bez tréningového procesu

Akadémia aj naďalej bez tréningového procesu

13.3. | FK Senica
Prvé dve kolá nadstavby zrušené

Prvé dve kolá nadstavby zrušené

9.3. | FK Senica
Dôležitý oznam pre rodičov detí v Akadémii FK Senica

Dôležitý oznam pre rodičov detí v Akadémii FK Senica

9.3. | FK Senica

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu