Martin Zeman bude odpovedať na vaše otázky

Martin Zeman bude odpovedať na vaše otázky

02.10.2013 | FK Senica

ĎALŠÍ DIEL SERIÁLU "VY SA PÝTATE, FUTBALISTA ODPOVEDÁ: Pred nedávnom ste prostredníctvom offline rozhovoru vyspovedali senického útočníka Juvhela Tsoumou. Poslali ste celý rad zaujímavých otázok a veríme, že novic v senickom drese vám nemenej zaujímavou formou na ne odpovedal. Do horúceho kresla zasadne o týždeň Martin Zeman.

Rozhovor s Juvhelom Tsoumou si môžete prečítať TU:

Rozhovory takéhoto typu budú na senických stránkach tradíciou. Vy sa budete pýtať, hráči budú odpovedať. „Pýtať sa môžete na čokoľvek, čo vás zaujíma. Žiaden redaktor sa neopýta presne to, čo vás zaujíma. Priestor v médiách je obmedzený. Veríme, že i toto je cesta, ako si nájsť cestu bližšie k hráčom,“ hovorí mediálny manažér Milan Ondruš.

Otázky môžete posielať presne týždeň. Po tomto čase si k nim sadne hráč, ktorý na ne bude priamo odpovedať. Ďalším futbalistom v horúcom kresle bude Martin Zeman. „V prípade Juvhela sme robili rozhovor sprostredkovane. I keď Juvi výborne hovorí po anglicky či nemecky, predsa len je tam istá rečová bariéra. Pri slovensky či česky hovoriacich futbalistoch však budú odpovedať priamo hráči. Prvým bude Martin Zeman. Ešte o tom nevie, no určite nebude namietať. S chalanmi sa v tomto smere výborne spolupracuje. Sú za každú srandu,“ dopĺňa mediálny manažér FK.

Pýtať sa môžete skutočne na čokoľvek. Nakoľko však pýtajúci ostáva anonymný (pri rozhovore stačí uviesť len meno či prezývka) prosíme všetkých, aby sa vyvarovali hanlivým či urážajúcim komentárom. Svoje otázky Martinovi Zemanovi môžete vkladať v sekcii FANZÓNA - PÝTAJTE SA, alebo kliknite TU.

Tešíme sa na množstvo zaujímavých otázok!

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
FK Senica hľadá ubytovanie pre hráčov akadémie

FK Senica hľadá ubytovanie pre hráčov akadémie

1.6. | Redakce
Cítil som sa výborne, ďakujem trénerom za príležitosť

Cítil som sa výborne, ďakujem trénerom za príležitosť

31.5. | Redakce
Premiéra pri návrate za zvláštnych okolností

Premiéra pri návrate za zvláštnych okolností

30.5. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu