Na Trnavu už zabudnime, pred nami je Slovan

Na Trnavu už zabudnime, pred nami je Slovan

01.10.2013 | Milan Ondruš, foto: Marián Bazala

Smolný, nešťastný či iný. Aj taký býva futbal. Niekedy prináša radosť, niekedy sklamanie. Naši chalani v Trnave jazdili, dreli, čo im sily stačili, no z malého Ríma odišli naprázdno. „Hrozný zápas. Za nepremenené šance nás asi potrestal Pán Boh,“ hovorí jeden z najaktívnejších na ihrisku Seničan Pavel Čermák.

Pavlovi futbal chutil. Na ľavej strane obrany bol takmer nepriechodný, ba naopak, pokojne by sme v tom stretnutí mohli označiť i za falošné ľavé krídlo. Po dvoch nepremenených príležitostiach v prvom polčase so spoluhráčmi veril, že šťastena sa predsa len prikloní na stranu lepšieho celku. Nepriklonila. „Hovorili sme si v šatni, že to musí prísť. Že príde šanca, ktorú dáme a v Trnave vyhráme. Šanca prišla, no my sme s ňou naložili podobne ako s predchádzajúcimi. Súper nás za to potrestal,“ hovorí o smolnom zápase v Trnave, na ktorý chce celá kabína Senice čo najrýchlejšie zabudnúť.

Musí, veď už v piatok ich čaká ďalší ligový duel. Nesmierne náročný. Do Senice pricestuje úradujúci majster a aktuálny tabuľkový líder ŠK Slovan Bratislava. Seničania s belasými tri roky v Corgoň lige nevyhrali, v piatok sa pokúsia túto negatívnu bilanciu prelomiť. „Nič iné nám neostáva. Musíme zabrať, bojovať, do zápasu dať všetko. Ak do toho dáme bojovné srdce ako v Trnave, môžeme pomýšľať na víťazstvo,“ znie odhodlaný hlas Pavla Čermáka

Mužstvo Senice z lavičky koučoval Dušan Vrťo, športový riaditeľ Senice a zároveň poradca pri A-tíme s rozšírenými kompetenciami. Čermák si nový vietor v kabíne pochvaľuje. „Zmena je vždy dobrá. Je to určite pozitívny impulz pre mužstvo,“ hovorí šikovný ľavý bek.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
FK Senica hľadá ubytovanie pre hráčov akadémie

FK Senica hľadá ubytovanie pre hráčov akadémie

1.6. | Redakce
Cítil som sa výborne, ďakujem trénerom za príležitosť

Cítil som sa výborne, ďakujem trénerom za príležitosť

31.5. | Redakce
Premiéra pri návrate za zvláštnych okolností

Premiéra pri návrate za zvláštnych okolností

30.5. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu