Prihlásiť svoje dieťa môžete aj vy

Prihlásiť svoje dieťa môžete aj vy

21.08.2013 | Milan Ondruš

Malý Messi, Ronaldo či Xavi. Deti sa hrali na svoje futbalové vzory. Futbal to je v prvom rade radosť z hry. O tom, čo to znamená v pravom zmysle slova, nás často presviedčajú tí najmenší. V utorok sa do obrovskej futbalovej rodiny FK Senica pripojili ďalší. S tréningami začali predprípravky U7.

Najskôr poriadna rozcvička. Potom zoznamovanie sa s loptou a nakoniec to, kvôli čomu prišli – futbal. Prvé dotyky s loptou absolvovali mnohí ešte v predškolskom veku. V tomto veku ide predovšetkým o to, aby ich futbal bavil. Aby sme vypestovali pozitívny vzťah k tejto hre. To chceme docieliť formou hier, súťaží a iných herných aktivít. Radosť s takýmito deťmi pracovať,“ hovorí tréner senických predpípraviek Rastislav Reha.

Ak si myslíte, že by futbal vaše dieťa bavil, len smelo do toho. Netreba žiadna špeciálna registrácia, váš syn nemusí zložiť ani talentové skúšky, či prejsť výberom. Stačí, ak vašu ratolesť oblečiete a obujete do futbalového a prídete na jeden z tréningov. Počas prázdnin sa trénuje v utorok o 18:00 a vo štvrtok o 17:30. Tréningy sú vždy v areáli hlavného štadiónu na tréningovom ihrisku (za umelou trávou) alebo v nafukovačke. Pre bližšie informácie sa obráťte na koordinátora prípraviek – Ján Blaháč: 0903 526 157. Predprípravka je určená pre deti s ročníkmi narodenia 2007 a 2008.

Fotogaléria

               
 
 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
V záverečnom kole sezóny cestujeme na ihrisko nováčika súťaže

V záverečnom kole sezóny cestujeme na ihrisko nováčika súťaže

10.7. | Redakce
Zodpovednosť za senický dres

Zodpovednosť za senický dres

9.7. | Redakce
V súboji proti ViOnu bezgólová remíza

V súboji proti ViOnu bezgólová remíza

4.7. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu