Križkovo Miláno lepšie ako Kalabiškova Barca

Križkovo Miláno lepšie ako Kalabiškova Barca

06.02.2012 | Redakcia

kakaSústredenie v Turecku sa preklápa do poslednej etapy. Na pondelkové popoludnie je naplánovaný už tretí prípravný duel. Okrem toho majú chlapci v nohách množstvo tréningových i regeneračných jednotiek. „Starostlivosť je tu na výbornej úrovni. Máme vytvorené dobré tréningové podmienky, hráme na kvalitných ihriskách a najmä, v súvislosti so podnebím na Slovensku, je tu veľmi príjemné počasie,“ hodnotí doterajší priebeh kempu Juraj Križko.

Pred rokom sa vyvíjalo sústredenie veľmi podobne. Dobrá starostlivosť, počasie, plochy... Potom, ale prišiel čierny okamih, ktorý Križka vyradil na takmer 10 mesiacov z tréningového zaťaženia. V prípravnom zápase si vážne poranil kolenné väzivo. „Druhý tréning sme mali na ihrisku, kde sa mi to vlani stalo. Chvíľu som na to myslel, ale potom som to vypustil z hlavy. Povedal som si, že ak sa má niečo stať, tak sa to stane. Bez ohľadu na to, či na to budem myslieť alebo nie,“ konštatuje pragmatickým hlasom bývalý hráč Trenčína či Brna.

Ani napriek nabitému tréningovo-zápasovému rytmu nemajú naši chlapci futbalu dosť. Krásnej hre sa venujú aj v čase vzácneho voľna. „Na izbe som s Honzom Kalabiškom. V čase voľna pozeráme telku, alebo hráme play station. Z obľúbeného seriálu Ako som spoznal vašu matku sme videli už viac ako 25 dielov. A keď práve nepozeráme seriál, na play station hráme futbal. Ja za moje obľúbené AC Miláno, Kala hrá za Barcelonu. Hoci si vybral najsilnejší tím, zatiaľ ho pravidelne bijem,“ nechal nás nahliadnuť do súkromia svojej izby Juraj Križko. V období, keď hrával za milánsky veľkoklub Kaká, stal sa tento loptový virtuóz Jurajovým obľúbencom. A hoci Brazílčan neskôr prestúpil do Realu Madrid, ostal Križkovým favoritom aj naďalej. Rovnako ako milánske AC na klubovej scéne.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Na domácom ihrisku zabojujeme o štvrťfinále Slovnaft Cupu

Na domácom ihrisku zabojujeme o štvrťfinále Slovnaft Cupu

22.10. | Igor Tabiš
U19 s prvou domácou výhrou, U17 uspela na ihrisku lídra súťaže

U19 s prvou domácou výhrou, U17 uspela na ihrisku lídra súťaže

22.10. | Igor Tabiš
Obrovské defenzívne chyby nás v Trnave stáli lepší výsledok

Obrovské defenzívne chyby nás v Trnave stáli lepší výsledok

21.10. | TASR

Copyright © 2018 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu