Drobné sklamanie je, no výsledok 2:2 Senica berie

Drobné sklamanie je, no výsledok 2:2 Senica berie

18.07.2013 | Redakcia

kalabiska19Senica si do odvety odváža z Podgorice solídnu remízu 2:2. Hoci v horúcom počasí začali lepšie domáci, ktorí sú na extrémne klimatické podmienky zvyknutí, do vedenia šli v prvom dejstve Záhoráci. Juraj Križko poslal dlhočizný center smerom k domácej bráne. K lopte sa rozbehli domáci gólman Vujadinović a hosťujúci útočník Jan Kalabiška. 26-ročný senický zakončovateľ vzdušný súboj vyhral a poslal svojich do vedenia. „Klamal by som, ak by som povedal, že to bol nacvičený signál. Určite to ale Juro nekopol len tak. Stopercentne ma videl, ako tam nabieham. Center bol trocha dlhší. Myslel som si, že ho brankár chytí. Preskočil som ho ale. Super, viedli sme,“ opisuje prvý gólový okamih stretnutia z 34.min Jan Kalabiška.

Seničania v zápase dvakrát viedli, zakaždým sa ale Mladosti podarilo vyrovnať. Na konečných 2:2 upravoval 5 minút pred koncom Ishikara Taku. Šikovný ľavonohý futbalista nedal inak výborne chytajúcemu Šullovi v bráne Senice šancu. „S výkonom asi nemôžeme byť spokojní. Nebolo to z našej strany vôbec ideálne. Pred zápasom by sme asi výsledok 2:2 brali. Dvakrát sme ale viedli, veľmi nás teda mrzí, že sme to nedotiahli do víťazného konca,“ hovorí Kalabiška.

Lepšiu východziu pozíciu do odvety majú Seničania. Domáce prostredie bude určite pre Záhorákov výhodou. Podgorica však ukázala svoju kvalitu a zbrane neskladá. „Zatiaľ sme len v polčase. Všetko je otvorené. Nesmieme to podceniť. Musíme si vyhodiť z hlavy, že doma ich sfúkneme. Mladost má v tíme veľa šikovných futbalistov. Na odvetu sa nachystáme a nič iné ako postup neberieme,“ uzatvára Kalabiška.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe

"Pomohla zmena systému, zohrali sme sa," tvrdí Roberto Dias

11.12. | Igor Tabiš
Mládež v akcii: Náročná jeseň pre FK Senica U17

Mládež v akcii: Náročná jeseň pre FK Senica U17

10.12. | Igor Tabiš
Program zimnej prípravy A-mužstva

Program zimnej prípravy A-mužstva

10.12. | Igor Tabiš

Copyright © 2019 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu