Piroska o krásnej atmosfére: Futbal robia najmä ľudia

Piroska o krásnej atmosfére: Futbal robia najmä ľudia

15.07.2013 | Redakcia

piroska TTPrvým strelcom Senice v novom ročníku Corgoň ligy je Juraj Piroska. 26-ročný rodák z Bratislavy vyvolal vášne v trnavskom sektore po tom, čo v nadstavenom čase prvého polčasu prekonal brankára Rusova a gólom do šatne otvoril skóre stretnutia. „Už pätnásť minút pred tým som Laminovi (Lamine Diarrassouba, pozn. red.) vyčítal, že mi loptu neprihral. Šiel by som úplne sám. Potom som si takisto zakričal a loptu som už dostal. Trošku som si ju zle prebral. Musel som si zaseknúť stopéra. Videl som, že brankár vybieha, snažil som sa ju kopnúť gólmanovi pomedzi nohy. Som rád, že to padlo do brány. Každý gól do šatne pomôže. Pomohol aj nám,“ opisuje prvý gól Senice v novom ročníku Corgoň ligy šťastný strelec.

Po prvýkrát v histórii hlásil senický štadión plný dom. Na futbal si našlo cestu 4500 ľudí. Na štadióne panovala kúzelná atmosféra. „Futbal robia v prvom rade ľudia. Vám garantujem, že keď bude takáto atmosféra na každom stretnutí, bude sa hrať aj dobrý futbal. Ak by bolo dnes na tribúnach 500 ľudí, napísali by ste, že to bol priemerný zápas,“ hovorí novinárom Juraj Piroska.

Celý rozhovor s Jurajom Piroskom i s Michalom Šullom, ktorý si odkrútil corgoňligovú premiéru pred domácimi tribúnami, nájdete v priloženom videu:

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe

"Pomohla zmena systému, zohrali sme sa," tvrdí Roberto Dias

11.12. | Igor Tabiš
Mládež v akcii: Náročná jeseň pre FK Senica U17

Mládež v akcii: Náročná jeseň pre FK Senica U17

10.12. | Igor Tabiš
Program zimnej prípravy A-mužstva

Program zimnej prípravy A-mužstva

10.12. | Igor Tabiš

Copyright © 2019 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu