Organizačné informácie k zápasu Senica – Trnava

Organizačné informácie k zápasu Senica – Trnava

11.07.2013 | Redakcia

senica trnava23Zápas sa hrá v sobotu 13.7.2013 so začiatkom o 19,30 hod. Futbalový zápas je kategorizovaný ako rizikový. Predaj vstupeniek je v deň zápasu od 18,00 hod. Vstupenky sú v predaji len na B a C tribúnu v cene 3.- EUR / vstupenka.

Do sektoru „B“ bude umožnený bezplatný vstup pre ženy, deti do 15 rokov a seniorov nad 60 rokov. Do ostatných sektorov bude vstup povolený len po predložení platnej vstupenky alebo permanentky. Pri bezplatnom vstupe je povinnosť preukázať sa dokladom totožnosti (najmä u seniorov). Žiadam všetkých divákov na tribúne „A“, „B“ a „C“, aby rešpektovali tých, ktorí majú zakúpené permanentky, že majú plné právo na zakúpené miesto. Všetky permanentkové miesta na tribúnach sú označené.

Žiadam všetkých návštevníkov, aby prišli na zápas v dostatočnom časovom predstihu, nakoľko sa bude vykonávať pred vstupom dôkladná bezpečnostná prehliadka.

V podvečerných a večerných hodinách bude na základe rozhodnutia mesta dopravná uzávierka Sadovej a Novomeského ulice. Žiadam všetkých motorizovaných návštevníkov, aby rešpektovali dopravné značenie. Doprava bude usmerňovaná príslušníkmi polície a usporiadateľskej služby. Do štadióna je zakázané donášať zbrane, pyrotechniku, alkohol, fľaše vrátane plastových a iné predmety, ktoré môžu byť použité ako zbraň, alebo ktorými je možné vykonať útok dôraznejším. U všetkých návštevníkov bude pri vstupe vykonaná dôkladná bezpečnostná kontrola. Nakoľko ideo rizikový zápas, nebude dovolené vstupovať na zápas s dáždnikom.

Osoby pod vplyvom alkoholu alebo omamných látok, vrátane takých osôb ktoré sa snažia preniesť do štadióna zakázané predmety, nebudú v súlade s platným organizačným poriadkom na štadión vpustené. Vozíčkari s doprovodom majú vstup zdarma. Ich miesto je vyhradené medzi sektormi „A“ a „B“ vpravo od hlavnej krytej tribúny. Upozorňujem, že počet miest pre vozíčkarov je limitovaný. Vstupenka slúži na jednorazový vstup čo znamená, že návštevník po opustení areálu štadióna nebude na pôvodnú vstupenku opätovne vpustený do areálu štadióna.

Veľmi dôležitá informácia pre domácich divákov
Podobne ako pri minulých rizikových zápasoch je prijaté bezpečnostné opatrenie, podľa ktorého bude pre domácich divákov uzatvorený tradičný vstup do sektora „C“ zo Sadovej ulice od zimného štadióna. Diváci do uvedeného sektora budú vstupovať cez sektor „B“ (vstup pri kúpalisku) a týmto vstupom budú diváci štadión i opúšťať. Podobne i vstupenky do sektora „C“ sa budú predávať na pokladni „B“.

Informácia pre fanúšikov FC Spartak Trnava
Pre fanúšikov hostí je pripravený sektor „D“ s jedným vstupom zo Sadovej ulice od zimného štadióna. Všetky vstupenky do uvedeného sektora boli odovzdané funkcionárom Spartaka Trnava a sú v predaji na štadióne FC Spartak Trnava. Z toho dôvodu žiadame záujemcov o vstupenky do sektora hostí, aby si lístky zabezpečili v Trnave.

 
Súvisiace články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe

"Pomohla zmena systému, zohrali sme sa," tvrdí Roberto Dias

11.12. | Igor Tabiš
Mládež v akcii: Náročná jeseň pre FK Senica U17

Mládež v akcii: Náročná jeseň pre FK Senica U17

10.12. | Igor Tabiš
Program zimnej prípravy A-mužstva

Program zimnej prípravy A-mužstva

10.12. | Igor Tabiš

Copyright © 2019 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu