Zmeny v realizačnom tíme FK Senica

Zmeny v realizačnom tíme FK Senica

27.05.2013 | Redakcia

konik vlado zamyslenyZápas v Nitre bol posledným duelom pre viacerých členov FK Senica. Na Záhorí končí niekoľko hráčov, ale i členov realizačného tímu. Po úspešnej striebornej sezóne sa s FK Senica lúčia Vladimír Koník, Josef Mucha aj Milan Skokan.

Vladimír Koník vstúpil do FK Senica začiatkom januára 2013. Po odchode Zdeňka Psotku podpísal kontrakt do konca sezóny. Šéfom realizačného tímu bol v štrnástich majstrovských zápasoch. Mužstvo vyhralo pod jeho vedením osem zápasov, dva sa skončili nerozhodne a štyrikrát Seničania počas jari prehrali. Seničania zbierali body predovšetkým na ihriskách súperov. Cenné sú výhry v Zlatých Moravciach, Prešove, Žiline i Nitre. Naopak, v domácom prostredí Záhoráci za očakávaniami zaostali.

Josef Mucha prišiel do Senice v lete 2012. Priviedol si ho Zdeněk Psotka a asistentskú funkciu vykonával aj po zmene na poste hlavného trénera. Ešte dlhšiu etapu strávil v Senici Milan Skokan. Dva roky bol kondičným trénerom mužstva vedenom Stanislavom Grigom. V poslednej sezóne pracoval po boku dvojice Psotka a neskôr Koník.

Trénerom za odvedenú prácu pre FK Senica ďakujeme a v ďalšej športovej činnosti, ako aj v osobnom živote, im prajeme veľa úspechov.

Príprava na novú sezónu sa začína 10. júna. Do tejto doby kompetentní predstavia nové zloženie trénerskej skupiny. Očakáva sa aj príchod viacerých hráčov. O všetkých zmenách budeme informovať na klubovom webe aj na facebooku FK Senica.

 

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Akadémia zastavuje tréningový proces

Akadémia zastavuje tréningový proces

29.9. | Redakce
V dohrávke 4.kola na Tehelnom poli

V dohrávke 4.kola na Tehelnom poli

29.9. | Redakce
Mládež v akcii: Výsledkový servis

Mládež v akcii: Výsledkový servis

28.9. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu