Pred Trnavou ďalšie číslo klubového časopisu

Pred Trnavou ďalšie číslo klubového časopisu

19.04.2013 | Redakcia

casopis3 cisloFK Senica prináša ďalší diel klubového bulletinu. Nájdete v ňom niekoľko noviniek. Tou najvýraznejšou je vložený lístok so štyrmi otázkami s futbalovou tematikou. Tí návštevníci stretnutia, ktorí na ne odpovedia správne, sa dostanú do žrebovania o ceny od spoločnosti SINTRA šport dodávajúcej FK Senica výstroj značky Hummel. Vyplnené lístky budú pred stretnutím a počas úvodného dejstva zbierať hostesky priamo v hľadisku. Žrebovanie sa uskutoční v prestávke stretnutia, kedy budú ceny odovzdané.

Okrem súťaže sme pre čitateľov nachystali množstvo pútavých tém. Na Záhorie totiž mieria lokálni rivali – Spartaky z Trnavy a Myjavy. Príchodu veľkých sokov sme prispôsobili aj obsah aktuálneho čísla. Klubový kronikár a historik Jozef Komorný načrel do svojich archívov a našiel niekoľko zaujímavých fragmentov súvisiacich so vzájomnými derby z dávnych rokov. Predstavíme vám aj aktuálne tímy našich rivalov a pripojíme pár názorov z kabíny FK Senica. Okrem rezonujúcich príprav na uvedené vrcholy prinášame aj profilový materiál o Matejovi Krajčíkovi, fanúšikovia sa podelia o zážitky zo zájazdu do Žiliny a s radosťou sa vrátime k mládežníckemu úspechu na Nike Premier Cupe. Veríme, že aktuálne číslo časopisu vás opäť obohatí a že pri jeho čítaní, ako i pri zápasoch našich chlapcov, prežijete veľa zábavy.

Klubový časopis si môžete zakúpiť pred zápasmi FK Senica – Spartak Trnava resp. FK Senica – Spartak Myjava v pokladniach FK Senica. Ak si časopis nestihnete kúpiť pri vstupe do areálu, máte takúto možnosť aj počas zápasov priamo v hľadisku. Stačí sa pekne usmiať a zamávať na dve šarmantné mladé slečny, držiace v ruke klubové časopisy.

Plnofarebný časopis vychádza vo formáte A4, má 16 strán a jeho cena je 0,80€.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Mládež v akcii: Víkendový program zápasov

Mládež v akcii: Víkendový program zápasov

14.8. | Redakce
Proti Seredi prehra štvorgólovým rozdielom

Proti Seredi prehra štvorgólovým rozdielom

12.8. | Redakce
V druhom kole proti Seredi v Zlatých Moravciach

V druhom kole proti Seredi v Zlatých Moravciach

11.8. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu