Organizačné informácie k zápasu FK Senica – FC Spartak Trnava

Organizačné informácie k zápasu FK Senica – FC Spartak Trnava

18.04.2013 | Redakcia

organizacne pokynyTTZápas sa hrá v nedeľu 21.4.2013 so začiatkom o 19:00 hod a je kategorizovaný ako rizikový.

Predaj lístkov je v deň zápasu od 17:30 hod. Ceny vstupeniek sú 2 € na tribúnu „ E“ a 3 € na tribúnu „C, B a D“. Lístky na tribúnu „A“ nie sú v predaji, tribúna je určená prioritne pre držiteľov permanentiek. Žiadam všetkých divákov na tribúne „A“, „B“ a „C“, aby rešpektovali fanúšikov, ktorí majú zakúpené permanentky. Všetky permanentkové miesta na tribúnach sú označené a majitelia klubových kariet majú prednostné právo na zakúpené miesto. Do sektoru „B“ bude umožnený bezplatný vstup pre ženy, deti do 15 rokov a seniorov nad 60 rokov. Do ostatných sektorov bude vstup povolený len po predložení platnej vstupenky alebo permanentky. Pri bezplatnom vstupe je povinnosť preukázať sa dokladom totožnosti (najmä u seniorov).

Žiadam všetkých návštevníkov, aby prišli na zápas v dostatočnom časovom predstihu, nakoľko sa bude vykonávať pred vstupom dôkladná bezpečnostná prehliadka.

V podvečerných hodinách bude na základe rozhodnutia mesta dopravná uzávierka Sadovej a Novomeského ulice. Žiadam všetkých motorizovaných návštevníkov, aby rešpektovali dopravné značenie. Doprava bude usmerňovaná príslušníkmi polície a usporiadateľskej služby. Do štadióna je zakázané donášať zbrane, pyrotechniku, alkohol, fľaše vrátane plastových a iné predmety, ktoré môžu byť použité ako zbraň, alebo ktorými je možné vykonať útok dôraznejším. U všetkých návštevníkov bude pri vstupe vykonaná dôkladná bezpečnostná kontrola. Nakoľko ide o rizikový zápas, nebude dovolené vstupovať na zápas s dáždnikom. Osoby pod vplyvom alkoholu alebo omamných látok, vrátane takých osôb, ktoré sa snažia preniesť do štadióna zakázané predmety, nebudú v súlade s platným organizačným poriadkom na štadión vpustené. Vozíčkari s doprovodom majú vstup zdarma. Žiadame všetkých takýchto fanúšikov, aby na vstup do štadióna používali výhradne vstup do sektora „A“. Ich miesto je vyhradené medzi sektormi „A“ a „B“ vpravo od hlavnej krytej tribúny. Upozorňujem, že počet miest pre vozíčkarov je limitovaný.

Vstupenka slúži na jednorazový vstup čo znamená, že návštevník po opustení areálu štadióna nebude na pôvodnú vstupenku opätovne vpustený do areálu štadióna.

Informácia pre fanúšikov FC Spartak Trnava
Pre fanúšikov hostí je pripravený sektor „D“ s jedným vstupom zo Sadovej ulice od zimného štadióna. Všetky vstupenky do uvedeného sektora boli odovzdané funkcionárom Spartaka Trnava a sú v predaji na štadióne FC Spartak Trnava. Z tohto dôvodu žiadam záujemcov o vstupenky do sektora hostí, aby si lístky zabezpečili v Trnave.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Pokyny pre účastníkov LFŠ FK Senica 2021

Pokyny pre účastníkov LFŠ FK Senica 2021

8.6. | FK Senica
Pavel Šustr novým trénerom FK Senica!

Pavel Šustr novým trénerom FK Senica!

1.6. | FK Senica
Tlačová konferencia po zápase s MFK Dukla

Tlačová konferencia po zápase s MFK Dukla

29.5. | FK Senica

Copyright © 2021 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu