Tri body sú nesmierne dôležité

Tri body sú nesmierne dôležité

13.04.2013 | Redakcia

konik zilina555Po stretnutí 26. kola Corgoň ligy MŠK Žilina - FK Senica (0:1) mal dôvod na úsmev len tréner Senice Vladimír Koník. "Zisk troch bodov je pre nás veľmi dôležitý. S výkonom mužstva v druhom polčase však nie som spokojný," hovorí Koník. Pozrite si kompletné pozápasové hodnotenia oboch trénerov. 

Štefan Tarkovič (tréner Žiliny): "Prehrali sme stretnutie už v prvom polčase tým, že prístup hráčov k zápasu a dresu MŠK Žilina nebol taký, aký by mal byť. Som sklamaný z toho, ako sme vstúpili do stretnutia, vyvrcholilo to červenou kartou Nunesa. Po náznaku určitého vzrastu výkonnosti sme zas klesli na dno. V druhom polčase sme mali šance, boli sme agresívnejší, ale napokon dal súper po jedinej šanci gól a prehrali sme."

Vladimír Koník (tréner Senice): "Prišli sme do Žiliny s cieľom získať body, najlepšie tri, lebo vidina druhého miesta je pre nás dôležitá. V prvom polčase sa hráči dobre pohybovali, dobre kombinovali, neboli sme však efektívni a zahodili sme tri-štyri šance. V druhej polovici to bol klasický slovenský syndróm, keď súper hral o jedného menej a naše družstvo akoby stratilo ostražitosť. Napokon sme za to mohli pykať - Majtán mal šance. Našťastie sa nám v závere podarilo streliť gól. S výkonom v druhom polčase nie som spokojný, nestačí mať dobré len určité úseky hry. Tri body sú však pre nás veľmi dôležité."

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Pod Dubňom päť gólov. O troch bodoch rozhodol kapitán Dias

Pod Dubňom päť gólov. O troch bodoch rozhodol kapitán Dias

20.10. | Igor Tabiš
V nedeľu pod Dubňom proti AS Trenčín

V nedeľu pod Dubňom proti AS Trenčín

18.10. | Igor Tabiš
Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstiev

Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstiev

18.10. | Igor Tabiš

Copyright © 2019 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu