Vymaľoval si vysnívaný dres

Vymaľoval si vysnívaný dres

22.02.2013 | Redakcia

davidko dresPrvá vyučovacia hodina sa blíži ku koncu. Všetci žiaci očakávajú zvonenie. V 3.A na 3. ZŠ v Senici však vládne pozoruhodné napätie. Ku dverám do triedy sa blíži dvojica futbalistov FK Senica Tomáš KóňaJaroslav Diviš. Keď sa hráči zjavili vo dverách, oči malých školákov sa rozjasnili. „To sú futbalisti. Prišli. To je paráda,“ zaznelo z úst viacerých. Srdiečko sa najviac rozbúchalo Dávidkovi Dolovackému. Mladý fanúšik FK Senica už vedel, že obaja futbalisti sú tam len kvôli nemu.

Ešte koncom minulého roka zorganizoval FK Senica zaujímavú súťaž s názvom Namaľuj vianočnú pohľadnicu. Víťazný návrh Dávidka Dolovackého putoval vo forme pohľadnice po celom svete. Šikovné ruky tretiaka si navyše vymaľovali krásne odmeny. Okrem propagačných materiálov FK Senica mu futbalisti venovali originálny dres s podpismi všetkých hráčov A-tímu. Povinnosti, choroba či iné okolnosti zariadili to, že dres mu prišli Tomáš Kóňa a Jaroslav Diviš odovzdať osobne až tento týždeň.

Dávidko neváhal ani sekundu. Okamžite po tom, čo mu futbalisti venovali dres, si ho obliekol a hrdo sa pýšil v triede. „Videl som tú kresbu, osobne sa mi takisto páčila najviac. Je vidieť, že Dávidko i všetci spolužiaci sú našimi fanúšikmi. Máme z toho veľkú radosť. Budeme radi, ak celú triedu uvidíme na tribúne,“ hovorí kapitán FK Senica Tomáš Kóňa.

 

{yoogallery src=[/images/stories/fotogalerie/20130222_davidko] height=[120]}

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Organizačné pokyny pre divákov pred zápasom s Trnavou

Organizačné pokyny pre divákov pred zápasom s Trnavou

30.7. | Redakcia
Z Ružomberka vezieme cenný bod

Z Ružomberka vezieme cenný bod

24.7. | TASR, foto: TASR
Tlačová konferencia: Šustr -

Tlačová konferencia: Šustr - "Sme na začiatku nastúpenej cesty"

23.7. | Jozef Komorný

Copyright © 2021 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu