Nejlepší fotbaloví hráči na světě hodnotí rok 2022

0

Je to nejúčinnější fotbalista na světě? Krása obav je v tisícihodinové debatě, kterou ovlivní mezi vašimi blízkými přáteli, bez objektivní odpovědi. Zdá se, že válka Lionel Messi-Cristiano Ronaldo vstoupila do současného fotbalového folklóru, ale to nás nenechává blíže k jednoznačnému řešení, protože megahvězdy příští generace bojují o pozici.

Náš seznam jsme ve skutečnosti založili na různých prvcích – fksenica. Vzali jsme v úvahu dočasnou formu, nicméně obzvláště solidní nebo slabá období 2021/22 byla ve skutečnosti v mnoha případech přehlížena, aby hráči s dlouhým zázemím úžasných výkonů nebyli při prvotní šanci vyřazeni.

football players

Ceny, výdrž organizací, hrubé statistiky, nekvantifikovatelná magie a také řada různých dalších aspektů se ve skutečnosti spojily, aby vytvořily naše standardy pro výpis, a také chápeme, že se s námi budete úplně lišit. Abychom ještě lépe zbystřili chuť k jídlu, abychom ukázali naprostou výdrž top 10, vynechali jsme z našeho žebříčku defenzivní titány Rúbena Diase a Virgila van Dijka, inovativního leviatana Manchesteru United Bruna Fernandese a také megastar PSG Neymara. RadioTimes.com vám přináší náš definitivní seznam 10 nejlepších fotbalových hráčů planety v roce 2022.

10. Cristiano Ronaldo (Guy Utd).
Ronaldo je mezi velkými jezdci na tomto seznamu poté, co dříve seděl pevně ve vedoucí 2 po více než rok.

Je bez rizika prohlásit, že jeho ideální dny jsou za ním, když se blíží k posledním gambitům svého povolání, ale není to líto, protože a také zůstává nebezpečným zařízením ve sbírce United, ačkoli to byl drsný začátek zbrusu nového. doba. Ronaldo se vyvinul z mírného křídelního křídla až po talismanického centra a také zůstává mezi nejlepšími v oboru, pokud jde o udržování jeho pohodě a také o střílení spojek při smrtelných nehodách.

9. Sadio Hair (Bayern Mnichov).
Vliv Hair v Liverpoolu dozrává dlouho poté, co jeho odchod nabídl stávající hádku Reds. Jeho nedostatek je skutečně velmi zřejmý, navzdory několika naježeným mladým dovednostem na Merseyside.

Senegalský křídelník vstřelil v minulém období 16 gólů v Premier League a také začal život v Bundeslize třemi ku 3, aby se představil ve svém zbrusu novém klubu, kde je nepochybně primárním hráčem.

Maneův pronikavý běh prorazil v jeho kariéře mnoho týmů a jeho velké přesídlení ho využívá ještě o jednu platformu k rozbití oddělení.

8. Karim Benzema (Real Madrid).
Benzema ve skutečnosti udělal boom návrat na kontrolní seznam, protože se po téměř dvaceti letech ve hře stále těší z babího léta.

Skutečný madridský amulet byl ve skutečnosti Madridem v posledních letech zapomenut pro velká jména ve stylu Galactico, přesto se vždy vrátí k renomovanému Francouzovi, který si v sezóně 2021/22 užíval jednu z nejúčinnějších sezón své okupace.

7. Mohamed Salah (Liverpool).
Salahovu přímou jízdu by fotbaloví hráči mohli považovat za zásadní, ale nelze popřít jeho efektivitu. Možná se nebude chlubit celkovou hrou, kterou mnozí nad ním v tomto seznamu skutečně vyvinuli, ale na planetě existuje několik lepších hráčů, kteří si vybírají míček zeširoka a také rychle přejíždějí – nebo dovnitř – balíček.

6. Harry Kane (Tottenham).
Kane je docela jen jedním z ideálních světových útočníků a také si zaslouží své místo na horním stole, pokud jde o světové talenty celkově.

Kane zaznamenal pohodlně více než 20 gólů pokaždé, když odehrál více než 30 zápasů s Tottenhamem připraveným na Premier League v určitém období. V průběhu dalších projektů, do kterých mu těžce zasahovala zranění, si stále vyhrabal velké počty.

Amulet Anglie je však mnohem větší než jen hrubé statistiky. Jeho rozmanitost přihrávek, jeho metoda, jeho vize a schopnosti hrát ho postavily vedle téměř všech ostatních demonstrátorů na planetě. Je to ohromný talent, který si zaslouží ceny v jeho skříňce.

5. Erling Haaland (Man City).
Dostáváme se k prvnímu hráči na seznamu s velmi solidním potenciálem dostat se do posvátné oblasti číslo 1 na tomto seznamu během několika let. Haaland byl skutečně ohromující vzhledem k tomu, že se dostal na profesionální fotbalovou scénu. Byl plodný v Red Bull Salzburg a v dresu Dortmundu travestioval Bundesligu. Vstřelil 86 gólů v 89 zápasech poslední.

4. Kylian Mbappe (PSG).
Hlavním konkurentem Haalandu o titul „nejlepšího hráče na světě“ je bezpochyby Kylian Mbappe. Přední 3 hráči v tomto kontrolním seznamu jsou všem 29 a starším, což je pro Francouze cesta k ovládání na několik příštích let.

Předvádí zrychlení, které by DeLoreana z Doca Browna mrzelo, stejně jako ve svých 23 letech předvádí 110 gólů ve 117 ligových videohrách PSG a také 27 gólů v 57 startech francouzské národní skupiny. Když na vás běží Mbappe, je málo, co můžete udělat, i když plakat a také si přát zálohu. Jeho těsná kontrola je bezkonkurenční a také vědecká schopnost dokončování je vrcholným úspěchem.

3. Kevin De Bruyne (Guy City).
Pokud jde o hrubou efektivitu, můžete navrhnout Salahovi, aby seděl před De Bruynem, ale pokud jde o celkový balíček, soubor dovedností, technologické schopnosti, fyzické výhody a také mentální odolnost, De Bruyne by mohl být úplně jedničkou. fotbalista na planetě dnes.

Je to nejlepší fotbalový hráč v historii Premier Organization a také ve skutečnosti odehrál několik z nejvíce šokujících přihrávek, jaké kdy s největší pravděpodobností uvidíte. Kromě vyvíjení cílů může také sám trhat sítě z jejich sloupků.

To vše je v pořádku, nicméně to, co skutečně odlišuje De Bruyna vedle skupiny srovnatelných hráčů, je jeho šokující tempo a také fyzička. Belgičan je silnější, než byste čekali, a také na plný plyn je rychle se pohybující fotbalovou společností. Prostě má všechno.

2. Robert Lewandowski (Barcelona).
Lewandowski je právě jedním z nejvíce formovaných hráčů na planetě, o tom prostě není pochyb. A vlastně už nějakou dobu je. Připadá mi to jako velká ostuda, že nezvedl Zlatý balón ve své šílené práci.

Polský symbol se chlubí zdravým portfoliem sazeb, síly a technologické kapacity a také jeho aktivita v balení je vynikající. Jeho umístění je neustále na místě, stejně jako neexistuje nikdo, na koho byste se raději spoléhali na individuální scénář. Chápeme, že to není všechno jen o hrubých statistikách, ale s největší pravděpodobností vám zanecháme nějaké vzrušené Lewandowskiho čísla, která můžete vzít. Za Bayern Mnichov vstřelil 344 gólů ve 375 videohrách ve všech soutěžích, což sestávalo ze 41 zásahů v Bundeslize za pouhých 29 videohry v roce 2020/21. Zdá se, že i v Barceloně se mu daří dobře.

1. Lionel Messi (PSG).
“Ale, Ronaldo klesl na 10. místo?” Slyším tě plakat. Nikdo se nesnaží skrývat pravdu, že Lionel Messi v minulém období v Paříži nezapálil svět, tedy alespoň svými směšnými požadavky. Není pochyb o tom, že Ronaldo stejně jako Messi jistě zapadnou v historii mezi 3 nejlepší fotbalové hráče všech dob, vedle zesnulého úžasného Diega Maradony, i když Ronaldova funkce byla ve skutečnosti poněkud zjednodušena, stále jsme svědky plnotučná verze Messiho.

Messi je vládnoucím vítězem Zlatého míče po senzační loňské sezóně v Barceloně a také poté, co nakonec zvedl nad hlavu trofej s Argentinou. Jeho vliv by neměl být nikdy zpochybňován, jeho talent nikdy podceňován.

Bez ohledu na jeho bouřlivý začátek v PSG ho v minulém období stále proměnil, aby vstřelil 11 a také pomohl 14 góly ve 33 zápasech ve všech soutěžích, včetně Champions Organization. Ve skutečnosti již začal sezónu 2022/23 třemi góly a také dvěma asistencemi ve 3 zápasech, což naznačuje, že bychom se mohli dočkat dalšího velkého období od malého čaroděje.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno