Je to všechno o týmové práci, sociálním aspektu fotbalu

0

Týmové úsilí je důležitou dovedností, pokud jde o hraní fotbalu. Vytváří konzistentnost mezi hráči a silnější tlak proti týmu soupeře – což vede k úžasným fotbalovým výsledkům.

Jak získáváte z týmové práce mimo hřiště?

Týmová práce je pravidelně podporována ve všech tréninkových programech – od fotbalu pro mládež až po úroveň specialistů – domovská stránka – a také vyžaduje pevné pracovní principy.

football

Hraní fotbalu ve skupině znamená mít jasno ve své interakci a soustředit se na to, co je nejlepší pro tým – nejen pro vás, bez ohledu na to, co se děje, když jste na hřišti. Společenská schopnost hry z ní pohodlně dělá způsob vašeho každodenního života. A co víc, podpora vaší duševní pohody – se sebedůvěrou a sebehodnotou, která zahrnuje cvičení – zvyšuje pravděpodobnost, že se budete stýkat mimo hřiště.

Existuje stále více důkazů, které spojují fotbal a také stav mozku.

Tato hledání ovlivňují nejen zdraví a wellness a wellness profesionálních hráčů i jejich rodin, ale také způsobila, že rodiče si kladou otázku, zda musí svým dětem zakázat hrát fotbal a jiné sportovní aktivity. Přejděte na výzkum zdraví a wellness fotbalových hráčů na Harvard College, největší a také nejdůkladnější výzkum žijících bývalých hráčů, s více než 3 700 jednotlivci k dnešnímu dni.

Společně se harvardští vědci soustředí na obecné hráčské wellness, sestávající z vyhýbacích, diagnostických a také léčebných metod pro nejčastější i extrémní stavy ovlivňující fotbalové specialisty. Ty zahrnují neurologické problémy – chronickou stresovou encefalopatii (CTE), výbuch, duševní onemocnění, stejně jako ztrátu paměti – kromě trhlin ACL, zánětů kloubů, srdečních chorob, poranění kostí a kloubů, nepohodlí a také otoků.

Podle ředitele Health and wellness Study Football Gamer’s, Alvaro Pascual-Leone, MD, PhD, který je rovněž proděkanem pro vědecké a také translační výzkumné studium na Harvard Medical School, a také vedoucím katedry kognitivní neurologie v Beth Israel Deaconess Medical Facility (BIDMC) lze na otázku vlivu fotbalu na mysl odpovědět pouze studiem celého člověka. “Zdraví a zdraví mozku je akce číslo jedna k celkovému zdraví. Nemůžeme myslet na mysl jako na oddělený orgán, který je oddělen od srdce nebo kloubů. Potřebujeme přesně rozpoznat, jak určitá zranění komunikují s jinými tělesnými orgány, jako by ovlivnila celkové zdraví hráče,“ tvrdí.

Řada proměnných, od cvičebních rutin a také činností pro budování svalů až po dimenze a hrozby nemocí, jako je hypertenze a cukrovka, jsou nezbytnými úvahami pro rozpoznání složité interakce mezi zničujícími a výhodnými aspekty fotbalu a také pro zjištění, proč některé hráči vytvářejí problémy stejně jako ostatní ne.

Jedna průkopnická výzkumná studie ve skutečnosti odhalila přímý webový odkaz mezi traumatickým poraněním mozku (TBI), Alzheimerovou chorobou a také CTE. Výzkum vedený spoluzakladatelem Kun Sound Lu, MD, PhD, ředitelem Divize translační terapie na BIDMC a také učitelem medikace na HMS, a Xiao Zhen Zhou, MD, odborným asistentem medicíny na BIDMC, ukazuje, že jednoduše hodin po TBI může zdravý protein zvaný tau skončit zdeformovaný v místě poranění v buňkách mysli, čímž se spustí vodopád ničivých příležitostí vedoucích k rozsáhlé mentální retardaci.

V reakci na to studijní tým ve skutečnosti vytvořil silnou protilátku, která selektivně zaznamenává a poškozuje toxický protein a také obnovuje mysl u myší, které skutečně prodělaly TBI. “Situací touhy, i když se k ní ještě zdaleka nejsme, by bylo podat injekci nebo tablet, aby se zabránilo mentální retardaci,” tvrdí Pascual-Leone.

Z dlouhodobého hlediska je provádění základního i translačního výzkumu o základech poranění mozku souvisejících s fotbalem zásadním krokem při řešení zranění.

Fotbalová wellness studie se zaměřuje na rozpoznání detailů molekulárních i buněčných stavů, které se vážou ke zranění, a také vytváří příčinné souvislosti mezi těmito organickými událostmi, stejně jako projevy příznaků a symptomů v centru. Detektivové skutečně doufají, že sofistikovaná charakterizace následků otřesu mozku přinese mnohem lepší diagnostiku a také ukáže mnohem lepší cíle pro restorativní léčbu, která může rychleji napravit akutní poranění a ochránit před nástupem přetrvávajícího stavu.

Hodnota Wellness studia fotbalových hráčů se rozšiřuje daleko za mřížku. Oběti nehod, vojáci zranění při explozích, jedinci s Alzheimerovou chorobou a také různými dalšími neurodegenerativními chorobami, stejně jako děti v celé zemi, které mají sportovní stánek ve prospěch shlavně z výzkumu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno