Existují také soutěže

0

Fotbal (fotbal) patří k nejstarším sportovním aktivitám na planetě, stejně jako s tím; je navíc jedním z nejvíce identifikovaných. Vrchol globální hry je k dispozici v podobě fotbalového mistrovství světa. Existují také soutěže, jako je mistrovství Evropy, Copa America a Africký hrnek národů. Domácí nejsilnější ligy pocházejí z Anglie (Anglická Premier League), Španělska (La Liga), Itálie (Serie A) a Německa (Bundesliga). V některých částech světa je tento sport také známý jako fotbal.

Předmět hry. Cílem fotbalu je vstřelit více gólů poté, co váš soupeř za 90 minut herního času. Zápas je rozdělen do dvou poločasů po 45 minutách. Po prvních 45 minutách si hráči udělají 15minutovou pauzu nazývanou padesát procent času.  Druhých 45 minut bude vráceno stejně jako kdykoli, kdy bude rozhodčím považováno za vhodné k přidání (čas zranění – BLOG).

Existují také soutěžeHráči a nástroje. Každá skupina se skládá z 11 hráčů. Ty tvoří jeden brankář a také 10 hráčů v poli. Rozměry hřiště se liší od každého pozemku, ale jsou zhruba 120 trávníků dlouhé a 75 yardů široké. Na každém hřišti budete mít 6 yardový box vedle branky, 18 yardový box ohraničující 6 trávníkový box a také středový kruh. Každá polovina hřiště by měla být z hlediska rozměrů zrcadlovým obrazem té druhé.

V podstatě vybavení, které je potřebné pro fotbalový zápas, je hřiště a také fotbal. Kromě toho mohou být hráči umístěni na kopačkách s hroty, chrániči holení a odpovídajícími proužky. Brankáři budou navíc používat vycpané návleky na rukavice, protože jsou jediní hráči, kteří se mohou vypořádat s kolem. Každá skupina bude mít jistě určeného kapitána.

Hodnocení

Chcete-li získat míč, musíte jít do cíle vašeho vyzyvatele. Aby to byl legitimní cíl, musí být celé kolo přes čáru. Branku lze postavit libovolnou částí těla kromě ruky nebo paže přibližně kolem ramene. Samotný cíl se skládá z rámu o rozměrech 8 stop na výšku a 8 yardů.

Vítězství ve videohře

  1. Abyste vyhráli, musíte nasbírat ještě více cílů, než mají vaši soupeři. Pokud je skóre po 90 minutách vyrovnané, hra určitě skončí remízou, kromě hrnkových her, kde může jít do prodloužení a také penaltový rozstřel, který rozhodne o vítězi. Hráči musí ke kopání do míče používat své nohy a mohou používat ruce kromě brankářů, kteří mohou využít jakoukoli část svého těla v 18 boxu na trávníku (o čemž se navíc dozvíte v následující části).
  2. Pravidla fotbalu (fotbal).
  3. Zápas obsahuje dva 45minutové poločasy s 15minutovou přestávkou mezi nimi.
  4. Každý tým může mít minimálně 11 hráčů (včetně 1 brankáře, který je jediným hráčem, který je oprávněn starat se o míč v 18yardovém boxu) a také je vyžadováno minimálně 7 hráčů k vytvoření zápasu.

Hřiště musí být postaveno z umělého nebo zcela přírodního trávníku. Velikost hřišť se může lišit, ale musí být v rozmezí 100–130 yardů dlouhá a 50–100 yardů velká. Hřiště musí být navíc označeno obdélníkovým tvarem kolem venkovního prostoru, který ukazuje mimo hranice, dvěma 6 zahradními boxy, dvěma 18 dvorky a také středovým kruhem. Musí se také ukázat místo pro nálož umístěný 12 dvorků od obou branek a také středový kruh.

Míč musí mít obvod 58-61 cm a musí mít kruhový tvar.

Každá skupina může jmenovat až 7 alternativních hráčů. Alternativy mohou být provedeny kdykoli během barvy, přičemž každá skupina může provést optimálně 3 střídání na stranu. V případě, že budou provedeny všechny 3 alternativy a hráč bude muset opustit oblast kvůli zranění, tým bude určitě muset hrát bez náhradníka za tohoto hráče.

Každá videohra se musí skládat z jednoho rozhodčího a 2 asistentů rozhodčího (čárových rozhodčích). Úkolem rozhodčího je pracovat jako hlídač času a také provádět jakýkoli typ voleb, které může být potřeba udělat, jako jsou fauly, volné kopy, zahrnutí, nabíjení a přidávání včas na konci každého poločasu. Rozhodčí se může kdykoli v obleku poradit s pomocnými rozhodčími ohledně výběru. Úkolem asistenta rozhodčího je najít ofsajd v obleku (viz níže), zahrnout je pro oba týmy a případně také pomoci rozhodčímu ve všech rozhodovacích postupech.

Pokud videohra potřebuje zamířit k přidanému času v důsledku toho, že obě skupiny jsou na stejné úrovni v obleku, pak třicet minut bude určitě zahrnuto jako druh 2 15 minutových poločasů po přidělených 90 minutách.

Pokud jsou týmy po prodloužení stále vyrovnané, měla by proběhnout přestřelka.
Celá sféra musí překročit cílovou čáru, aby se stala cílem. Za oddané fauly může hráč dostat buď žlutou nebo červenou kartu v závislosti na vážnosti ošklivého; to záleží na uvážení rozhodčího. Žlutá je také varování červená karta znamená ukončení tohoto hráče. 2 žluté karty jistě znamenají jednu červenou.

Když je hráč odeslán, nelze jej nahradit.

Pokud poté koule opustí rozehrávku soupeře v jedné z postranních čar, je to uděleno jako vhazování. Pokud koule vypadne ze hry útočícího hráče na základní čáře, jde o objektivní kop. Pokud to dopadne od bránícího hráče, je to rohový kop. Pravidlo ofsajdu ve fotbale.

Ofsajd může být odhlášen, když útočící hráč zůstane před posledním ochráncem, když je přihrávka zahrána na něj. Ofsajdové umístění je vytvořeno tak, aby hráči nemohli trávit čas na soupeřův gól pouze čekáním na přihrávku. Aby byli uvnitř, musí být umístěni za posledního obránce, když je na ně přihrán míč.

Pokud je hráč před posledním obráncem, je považován za v ofsajdu, stejně jako bude nahlášen volný kop pro ochrannou skupinu. Hráč nemůže být přistižen v ofsajdu na vlastní polovině. Brankář se jako obránce nepočítá. Pokud je koule zahrána obráceně a zároveň je hráč před posledním ochráncem, pak se nepovažuje za ofsajd.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno