Archív článkov

archív článkovarchív aktualít
  

Vypisuju posledných 30 článkov.

21.10.Mládež v akcii: U19 v derby víťazne, piata výhra v rade v podaní futbalistiek WU15Igor TabišVýsledkový servis mládežníckych družstiev FK Senica.
21.10.Magický dátum. Roberta Diasa teší víťazstvo nad Trenčínom i víťazný gólIgor Tabiš
20.10.Pod Dubňom päť gólov. O troch bodoch rozhodol kapitán DiasTRE - SEN 2:3, 12.kolo | Igor TabišV 12. kole Fortuna ligy sme pod Dubňom zdolali futbalistov AS Trenčín 3:2.
18.10.Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstiev Igor TabišZápasový program mládežníckych mužstiev FK Senica.
18.10.V nedeľu pod Dubňom proti AS TrenčínTRE - SEN 2:3, 12.kolo | Igor TabišPo reprezentačnej prestávke pokračuje Fortuna ligy 12.kolom, v ňom si zmieriame sily s futbalistami AS Trenčín.
16.10."Náš vzťah je založený na rešpekte a podpore," vysvetľuje Federico TabordaIgor TabišFederico Taborda patril v uplynulej sezóne k oporám mužstva. Argentínsky gólman, ktorého pozícia sa v aktuálnej sezóne zmenila prezradil viac v rozhovore.
14.10.Mládež v akcii: Výborné výkony mladších žiakov v TrenčíneIgor TabišVýsledkový servis mládežníckych družstiev FK Senica.
10.10.Pavol Hutta oslávil osemdesiatkuJozef KomornýNajmladší z bratskej trojice senických futbalistov oslávil osemdesiatku.
10.10.Obdivuje krajana Falcaa. Frank Castaňeda sníva o reprezentačnom dreseIgor TabišKolumbijský útočník Frank Castaňeda pôsobí v našom klube už tretiu sezónu. S našim aktuálne najlepším ligovým strelcom sme sa porozprávali o jeho doterajšej futbalovej kariére.
10.10.Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstiev Igor TabišZápasový program mládežníckych mužstiev FK Senica.
8.10.Lukáš Kučera nechce uponáhľať návrat na trávniky: Vážim si príležitosť v A-mužstveIgor TabišLukáš Kučera má za sebou úspešnú operáciu predného skríženého väzu. Odchovanec nášho klubu prezradil viac v rozhovore, v ktorom zhodnotil aj uplynulú sezónu.
7.10.Mládež v akcii: U12-ka naďalej stopercentnáIgor TabišVýsledkový servis mládežníckych družstiev FK Senica.
6.10.Sofian El Moudane: Prvá šestka je reálna, bez tvrdej práce a obety to ale nepôjdeIgor TabišMedzi hlavné postavy zápasu 11. kola na ihrisku FC Nitra patril Sofian El Moudane.
5.10.Prvé ligové víťazstvo na ihrisku súpera, pod Zoborom sme skórovali štyrikrátNIT - SEN 1:4, 11.kolo | Igor TabišV 11. kole Fortuna ligy sme získali na ihrisku FC Nitra všetky tri body.
4.10.Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstiev Igor TabišZápasový program mládežníckych mužstiev FK Senica.
4.10.V sobotu pod Zoborom proti FC NitraNIT - SEN 1:4, 11.kolo | Igor TabišV 11. kole Fortuna ligy cestujeme pod Zobor, kde vyzveme futbalistov FC Nitra.
2.10.Zápas proti Malženiciam s úspešným koncom v penaltovom rozstreleMAL - SEN 0:0, 4.kolo | Igor TabišV 4.kole Slovnaft Cupu sme sa na ihrisku Malženíc poriadne vytrápili, o postupe do osemfinále súťaže sme rozhodli v penaltovom rozstrele.
2.10.Premiérový gól a debut v A-tíme. Sú to neopísateľné pocity, hovorí odchovanec klubu Mário MihálIgor TabišV zápase 4. kola Slovnaft Cupu si pripísal seniorský debut v A-mužstve len 18-ročný odchovanec klubu Mário Mihál.
1.10.V 4. kole Slovnaft Cupu na ihrisku OFK Malženice s cieľom postúpiť do osemfináleMAL - SEN 0:0, 4.kolo | Igor TabišV 4. kole Slovnaft Cupu bude našim súperom účastník TIPOS III.ligy západ OFK Dynamo Malženice.
30.9.Mládež v akcii: U19-ka zabrala naplno aj tretíkrát v radeIgor Tabiš Výsledkový servis mládežníckych družstiev FK Senica.
30.9.Striedajúci žolík Akinyoola: Tréner mi povedal, že môžem rozhodnúť zápasIgor TabišHrdinom zápasu proti Pohroniu sa stal len 19-ročný útočník Samson Akinyoola.
28.9.Šesťbodový zápas so šťastným koncom, rozhodol striedajúci AkinyoolaSEN - ZDA 1:0, 10.kolo | Igor TabišV 10.kole Fortuna ligy sme sa vďaka najtesnejšiemu víťazstvu nad Pohroním odlepili z posledného miesta tabuľky.
27.9.V 4.kole Slovnaft Cupu proti MalženiciamIgor TabišV 4.kole Slovnaft Cupu sa predstavíme proti účastníkovi TIPOS III.ligy západ OFK Malženice.
27.9.V sobotu privítame nováčika ligy FK PohronieSEN - ZDA 1:0, 10.kolo | Igor TabišV 10.kole Fortuna ligy zavíta na náš štadión nováčik Fortuna ligy - FK Pohronie.
25.9.Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstievIgor TabišZápasový program mládežníckych mužstiev FK Senica.
23.9.Mládež v akcii: Druhé víťazstvo U19-ky v radeIgor TabišVýsledkový servis mládežníckych družstiev FK Senica.
20.9.Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstievIgor TabišZápasový program mládežníckych družstiev FK Senica.
19.9.Štartuje nová kampaň s názvom Fortuna liga hrá férSFZSlovenský futbalový zväz v spolupráci s Úniou ligových klubov rozbieha novú kampaň zameranú na manipuláciu stretnutí s názvom Fortuna liga hrá fér. SFZ sa venuje problematike ovplyvňovania zápasov dlhší čas, v minulosti už usporiadal školenia o športovej korupcii, keď si prednášky vypočulo približne 3000 hráčov.
18.9.Z Trnavy vezieme po bezgólovej remíze bodTRN - SEN 0:0, 9.kolo | Igor TabišV 9. kole Fortuna ligy diváci na štadióne Antona Malatinského gól nevideli. Z Trnavy si tak vezieme cenný bod.
17.9.Ďalšie kolo Fortuna ligy. V stredu na ihrisku Spartaka TrnavaTRN - SEN 0:0, 9.kolo | Igor TabišV 9. kole Fortuna ligy sa predstavíme na ihrisku Spartaka Trnava. Zápas sa hrá v netradičnom termine - uprostred týždňa v stredu.
 
Na stiahnutie
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Magický dátum. Roberta Diasa teší víťazstvo nad Trenčínom i víťazný gól
Mládež v akcii: U19 v derby víťazne, piata výhra v rade v podaní futbalistiek WU15

Mládež v akcii: U19 v derby víťazne, piata výhra v rade v podaní futbalistiek WU15

21.10. | Igor Tabiš
Pod Dubňom päť gólov. O troch bodoch rozhodol kapitán Dias

Pod Dubňom päť gólov. O troch bodoch rozhodol kapitán Dias

20.10. | Igor Tabiš

Copyright © 2019 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu