Archív článkov

archív článkovarchív aktualít
  

Vypisuju posledných 30 článkov.

10.7.V záverečnom kole sezóny cestujeme na ihrisko nováčika súťažeZDA - SEN, 27.kolo | RedakceV 5. kole nadstavbovej časti Fortuna ligy sa predstavíme v sobotu na ihrisku FK Pohronie.
9.7.Zodpovednosť za senický dresRedakceV sobotu sa predstavíme na ihrisku nováčika súťaže, aj keď sa nás záchranárske práce v lige už netýkajú, stále pôjde o veľmi dôležitý zápas, čo si uvedomuje aj súčasný asistent trénera Juraj Piroska.
4.7.V súboji proti ViOnu bezgólová remízaSEN - ZMO 0:0, 26.kolo | RedakceV poslednom domácom zápase tejto sezóny sme proti futbalistom Zlatých Moraviec uhrali bezgólovú remízu.
3.7.V sobotu privítame doma Zlaté MoravceSEN - ZMO 0:0, 26.kolo | RedakceV 4. kole nadstavbovej časti sa predstavíme opäť na domácom ihrisku, tentokrát bude našim súperom mužstvo FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble.
2.7.Lukáš Kučera podpísal s klubom nový kontraktRedakceLukáš Kučera sa dnes dohodol s vedením klubu na predĺžení spolupráce.
1.7.V sobotu s cieľom prelomiť nepriaznivú bilanciuRedakceMarko Totka si je vedomý dôležitosti sobotňajšieho zápasu proti Zlatým Moravciam.
30.6.Filip Holec športovým riaditeľom klubuRedakceDo funkcionárskych štruktúr klubu sa vracia bývalý mediálny manažér FK Senica Filip Holec, ktorý bude pôsobiť vo funkcii športového riaditeľa klubu.
29.6.Ján Bíreš končí na lavičke FK SenicaRedakceVedenie klubu sa dohodlo na ukončení spolupráce s hlavným trénerom Jánom Bírešom.
29.6.Predaj lístkov na sobotňajší zápas proti ViOnuRedakceVstupenky na sobotňajší zápas proti Zlatým Moravciam sa budú predávať v deň zápasu hodinu pred výkopom.
29.6.Stretnutie fanúšikov s vedením klubuRedakceV sobotu prebehlo úvodné stretnutie fanúšikov FK Senica s novým vedením klubu.
27.6.Po slabom výkone proti Trenčínu bez boduSEN - TRE 1:3, 25.kolo | RedakceV 3.kole nadstavbovej časti sme na domácom ihrisku nestačili na futbalistov AS Trenčín.
26.6.V sobotu vyzveme AS TrenčínSEN - TRE 1:3, 25.kolo | RedakceV 3.kole nadstavbovej časti Fortuna ligy privítame na domácom ihrisku futbalistov AS Trenčín.
25.6.Začiatok letnej prípravy pre dorastenecké mužstváRedakceTermín začiatkov letnej prípravy pre naše dorastenecké mužstvá je už známy.
24.6.Štadión FK Senica dejiskom finálového zápasu Sportika CupRedakceNáš futbalový štadión bude začiatkom júla dejiskom futbalového sviatku. Vo finále Sportika Cup-u na seba narazia FC Družstevník Rybky - FC Družstevník Hlboké.
23.6.Musíme sa poučiť a ísť ďalejRedakceNajdiskutovanejším momentom víkendových zápasov vo Fortuna lige bol okamih z nášho sobotňajšieho duelu na ihrisku FC Nitra. Celú spornú situáciu niesol najťažšie muž, ktorý mal na ihrisku najlepší výhľad na loptu - gólman FK Senica Vojtěch Vorel.
22.6.Predpredaj lístkov na sobotňajši zápas proti TrenčínuRedakceLístky na sobotňajší zápas proti AS Trenčín sa budú predávať rovnako ako na posledný domáci zápas proti Seredi v predpredaji.
20.6.Spod Zobora bez boduNIT - SEN 2:0, 24.kolo | RedakceV 2. kole nadstavbovej časti Fortuna ligy sme v Nitre nebodovali.
19.6.V 2. kole nadstavbovej časti pod ZoborNIT - SEN 2:0, 24.kolo | RedakceV druhom zápase skrátenej nadstavbovej časti sezóny 2019/20 sa predstavíme pod Zoborom.
18.6.O krok bližšie k návratu RedakceOdchovanec klubu Lukáš Kučera je po náročnej operácii predného skríženého väzu o krok bližšie k súťažnému návratu na futbalové trávniky.
18.6.Zmena uhrádzania členského pre hráčov akadémie klubuRedakce Z dôvodu pandémie koronavírusu sa členské v akadémii FK Senica za posledné mesiace nebude vyberať.
17.6.Mladé pušky so súťažným debutom: Mráz, Martišiak, Kučera, Buchel a ďalšíJozef KomornýPrešli akadémiou klubu a debutovali v súťažnom stretnutí, keď nemali ani 18 rokov. Pozrite si mená hráčov, ktorí sa zapísali do tejto klubovej štatistiky.
15.6.Mladíckou dravosťou do posledných minút za víťazstvomRedakceNa prvé ligové víťazstvo nad futbalistami Serede siahalo v sobotu vo farbách FK Senica veľmi mladé mužstvo.
14.6.Peter Moses: Určite sa dokážeme zlepšiťRedakceNerozhodný výsledok proti futbalistom Serede zariadil v 1. kole nadstavbovej časti presným zásahom Peter Eneji Moses.
13.6.Po domácom súboji so Sereďou deľba bodovSEN - SER 1:1, 23.kolo | RedakceV 1. kole nadstavbovej časti Fortuna ligy sme uhrali na domácom ihrisku proti futbalistom Serede nerozhodný výsledok.
12.6.Skrátenú nadstavbu odštartujeme domácim zápasom proti SerediSEN - SER 1:1, 23.kolo | RedakceV 1.kole nadstavbovej časti Fortuna ligy privítame na domácom ihrisku futbalistov Serede.
11.6.Podpor chod futbalovej akadémie klubuRedakceFutbalový klub FK Senica zriadil pre akadémiu klubu transparentný účet.
10.6.FK Senica hľadá ubytovanie pre hráčov akadémie v rodináchRedakceFK Senica urgentne zháňa ubytovanie pre mládežníckych hráčov v rodinách za výhodných finančných podmienok.
10.6.Letná futbalová škola 2020: nábor ukončenýRedakceNábor do letnej futbalovej školy pre hráčov narodených v rokoch 2010 - 2013 je ukončený.
10.6.Fortuna liga spúšťa projekt pre virtuálneho fanúšikaTlačová správa Fortuna liga štartuje už 13. júna. Pred nadstavbovou časťou spúšťa ÚLK projekt #spoluzafutbal, ktorý prináša model virtuálneho fanúšika.
9.6.Ukázali sme, že môžeme konkurovať každému tímuRedakcePred blížiacim sa reštartom Fortuna ligy zhodnotil prípravné obdobie a tréningové zápasy nášho mužstva kapitán Joss Didiba.
 
Na stiahnutie
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
V záverečnom kole sezóny cestujeme na ihrisko nováčika súťaže

V záverečnom kole sezóny cestujeme na ihrisko nováčika súťaže

10.7. | Redakce
Zodpovednosť za senický dres

Zodpovednosť za senický dres

9.7. | Redakce
V súboji proti ViOnu bezgólová remíza

V súboji proti ViOnu bezgólová remíza

4.7. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu