Archív článkov

archív článkovarchív aktualít
  

Vypisuju posledných 30 článkov.

7.8.Tlačová konferencia klubu pred novou sezónouTASRV piatok (7.8.) o 13:00 hod. bola na programe tradičná tlačová konferencia klubu pred štartom nového ligového ročníka 2020/21.
7.8.V úvodnom kole novej sezóny proti vicemajstroviSEN - ZIL, 1.kolo | RedakceV 1.kole nového ligového ročníka 2020/21 privítame na domácom ihrisku futbalistov MŠK Žilina.
6.8.V novej sezóne kapitánom Juraj PiroskaRedakciaKapitánom FK Senica bude v novej sezóne najskúsenejší hráč mužstva - Juraj Piroska.
5.8.Zo Žiliny prichádza Vladimír BarboraRedakceZ akadémie MŠK Žilina prichádza na ročné hosťovanie slovenský futbalista Vladimír Barbora.
5.8.Z Dunajskej Stredy prichádza Milan ŠimčákRedakcePosilniť defenzívu FK Senica prichádza 24-ročný slovenský futbalista Milan Šimčák.
5.8.Začiatok prípravy pre FK Senica U8RedakceÚvodný tréning novej sezóny pre futbalistov FK Senica U8 je na programe v pondelok (10.8.).
4.8.Opustil nás Karol PavlákJozef KomornýLen nedávno odišiel do futbalového neba strelec historicky prvého senického gólu v súťažiach Slovenského futbalového zväzu Miroslav Hrázsky. Včera 3. augusta 2020 sa za ním vo veku 69 rokov vybral jeho spoluhráč z toho zápasu - Karol Pavlák.
4.8.Z Hajduku Split prichádza na ročné hosťovanie Jurica BajičRedakceDres FK Senica bude v novej sezóne obliekať 20-ročný odchovanec Hajduku Split Jurica Bajič.
3.8.Mládež v akcii: Výsledkový servis mládežníckych družstievRedakceVýsledkový servis mládežníckych družstiev FK Senica.
3.8.Pokyny pre médiá pred novou sezónouRedakcePokyny pre zástupcov médií pred blížiacim sa novým ligovým ročník.
2.8.Mládežnícke mužstvá v letnej prípraveRedakceVýsledkový servis prípravných zápasov našich mládežníckych družstiev.
2.8.Permanentka 2020/21: Posledný týždeň na získanie balíka výhodRedakceČas na zakúpenie si permanentky na nový ligový ročník sa kráti, s ňou aj šanca získať balík výhod pre novú sezónu.
1.8.V generálke prehra najtesnejším rozdielomSEN - SLV 0:1, 4.kolo | RedakceV poslednom zápase letnej prípravy podľahli zverenci Antona Šoltisa futbalistom Slovácka na domácom trávniku najtesnejším rozdielom.
31.7.V generálke na ligu doma proti SlováckuSEN - SLV 0:1, 4.kolo | RedakceV sobotu čaká na futbalistov FK Senica posledný zápas letnej prípravy proti 1. FC Slovácko.
30.7.Mládežnícke mužstvá v letnej prípraveRedakceVýsledkový servis prípravných zápasov našich mládežníckych družstiev.
30.7.Islanďan Nói Ólafsson hráčom FK SenicaRedakceIslandský futbalista Nói Snaehólm Ólafsson bude v novej sezóne obliekať dres FK Senica.
30.7.Posilniť útok prichádza Oskar FotrRedakcePosilou do útoku český útočník Oskar Fotr, ktorý sa dohodol s vedením FK Senica na dvojročnom kontrakte.
29.7.Dvojgólová výhra nad favorizovaným LASK LinzLIN - SEN 0:2, 3.kolo | RedakceZverenci Antona Šoltisa zvíťazili aj v treťom prípravnom zápase letnej prípravy, tentokrát však zdolali minuloročného účastníka Európskej ligy LASK Linz.
28.7.Podpora silného regionálneho partneraRedakceVedenie FK Senica získalo do svojich radov ďalšiu významnú posilu, silného domáceho partnera z regiónu Záhorie - Kovobel.
28.7.V treťom prípravnom zápase vyzveme LASK LinzLIN - SEN 0:2, 3.kolo | RedakceV treťom zápase letnej prípravy čaká na futbalistov FK Senica súper zvučného mena - rakúsky celok LASK Linz.
28.7.Damien Marie hráčom FK SenicaRedakceVedenie FK Senica a francúzsky futbalista Damien Marie sa dohodli na dvojročnom kontrakte s ročnou opciou.
28.7.Začiatok prípravy pre FK Senica U9RedakceÚvodný tréning novej sezóny pre futbalistov FK Senica U9 je na programe v pondelok.
27.7.Mládežnícke mužstvá v letnej prípraveRedakceVýsledkový servis prípravných zápasov našich mládežníckych družstiev.
27.7.Vydarený úvodný ročník letnej futbalovej školy FK SenicaRedakceProjekt s názvom letná futbalová škola FK Senica úspešne napísal svoj 1.ročník.
26.7.Spolupráca klubu s odborníkom na výživuRedakceZačiatok externej spolupráce hlási náš klub s lekárom a odborníkom na výživu MUDr. Borisom Bajerom.
25.7.Na úvod prípravy výhra nad FC MalackySEN - FCM 2:0, 1.kolo | RedakceFutbalisti FK Senica zdolali v úvodnom zápase letnej prípravy futbalistov Malaciek dvojgólovým rozdielom.
25.7.Päťgólový zápas proti Blansku s víťazným koncomSEN - FKB 3:2, 2.kolo | Redakce Zverenci trénera Antona Šoltisa uspeli aj v dnešnom druhom prípravnom zápase, tentokrát proti českému druholigistovi FK Blansko.
24.7.V sobotu v úvodnom dvojzápase letnej prípravyRedakceNa zverencov trénera Antona Šoltisa čakajú v sobotu úvodné dva prípravné zápasy.
24.7.Harmonogram ligových zápasov v novej sezóneRedakceNový ligový ročník Fortuna ligy klope na dvere, v úvodnom zápase novej sezóny sa predstavíme na domácom ihrisku.
23.7.Realizačný tím rozšírila posila z IndieRedakceRealizačný tím FK Senica doplnil v posledných dňoch rodák z Indie, Vasant M. Bhandi.
 
Na stiahnutie
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
V úvodnom kole novej sezóny proti vicemajstrovi

V úvodnom kole novej sezóny proti vicemajstrovi

7.8. | Redakce
Tlačová konferencia klubu pred novou sezónou

Tlačová konferencia klubu pred novou sezónou

7.8. | TASR
V novej sezóne kapitánom Juraj Piroska

V novej sezóne kapitánom Juraj Piroska

6.8. | Redakcia

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu