Archív článkov

archív článkovarchív aktualít

Vypisuju posledných 30 článkov.

30.11.So Žilinou po smolnom závere nakoniec remízaSEN - ZIL 2:2, 16.kolo | TASRV špecifickom zápase, keď prvý polčas sa odohral v piatok 26.11. a druhý v utorok 30.11., sa nakoniec zrodila remíza 2:2, s ktorou podľa priebehu boli viac spokojní Žilinčania.
29.11.V piatok proti Žiline po polčase prerušené, dohrá sa v utorok 30.11.FK Senica, foto: mskzilina.skV piatkovej predohrávke 16. kola zavítali na Záhorie futbalisti MŠK Žilina.
24.11.Zajtrajší zápas so Žilinou bez divákovFK SenicaNa základe sprísnenia opatrení sa profesionálne športové súťaže musia odohrávať bez účasti divákov.
24.11.Vrátiť sa k poctivým a pracovitým výkonom RedakciaFutbalisti FK Senica prehrali v 15. kole Fortuna ligy na pôde Dunajskej Stredy 1:0.
21.11.Po bojovnom výkone tesná prehra na Žitnom ostroveDST - SEN 1:0, 15.kolo | TASR, foto: dac.skPo poslednej reprezentačnej prestávke v tomto roku nastúpili Seničania v Dunajskej Strede, kde odohrali smolný zápas. Tri góly nám neboli uznané z dôvodu ofsajdových pozícií hráčov a po strele Egyho sa triasla ľavá žrď domácej brány.
19.11.Gabriel Halabrín: Učím sa každým zápasomRedakcia
18.11.Stalo sa presne pred 8 rokmiJozef Komorný
17.11.Futbalisti FK Senica sa pripravujú na zápas v D. StredeRedakcia, foto: Braňo ŠpankaZverenci trénera Pavla Šustra sa počas reprezentačnej prestávky poctivo pripravujú na záver jesennej časti Fortuna ligy.
7.11.Ďalšia domáca prehra, tentoraz proti Z. MoravciamSEN - ZMO 1:2, 14.kolo | TASR, foto: Braňo ŠpankaV 14. kole sme privítali posledný celok tabuľky - ViOn Zlaté Moravce. Napriek nášmu rýchlemu vedeniu po góle Jurdíka sme ďalší priebeh zápasu nezvládli a sériu bez víťazného duelu sme natiahli už na číslo sedem.
5.11.PREVIEW: V sobotu privítame ViOn Zlaté MoravceSEN - ZMO 1:2, 14.kolo | FK Senica, foto: Braňo ŠpankaFutbalisti FK Senica odohrajú zajtra o 15:00 h zápas 14. kola Fortuna ligy proti ViOn-u Zlaté Moravce.
31.10.V Trnave tesná prehraTRN - SEN 2:1, 13.kolo | TASR, foto: Braňo ŠpankaV piatkovej predohrávke 13. kola cestovali zverenci trénera Pavla Šustra do Trnavy. Hráči Spartaka boli v zápase favoritom, čo nakoniec aj potvrdili na ihrisku, keď sa tešili z jednogólového víťazstva.
24.10.Prehra proti Ružomberku po takmer celozápasovom oslabeníSEN - RUZ 0:2, 12.kolo | TASR, foto: Braňo ŠpankaV 12. kole sme privítali na domácom štadióne hráčov MFK Ružomberok. Zápas bol ovplyvnený skorým vylúčením stopéra Davida Gáča, ktorý už v 7. min videl červenú kartu. Hostia presilovku dokázali využiť na zisk plného počtu bodov.
22.10.Milan Jurdík: Kabína je zdravá a všetci ťaháme za jeden povrazFK SenicaV minulom týždni sme remizovali na domácom ihrisku s MFK Zemplín Michalovce 1:1. V rozhovore sa ešte vrátime k tomu zápasu.
22.10.PREVIEW: V sobotu privítame MFK RužomberokSEN - RUZ 0:2, 12.kolo | FK SenicaZajtra v stretnutí 12. kola Fortuna ligy privítame opäť na vlastnom trávniku MFK Ružomberok. Zápas má úvodný výkop o 18:00 h.
17.10.Deľba bodov s MichalovcamiSEN - MIC 1:1, 11.kolo | TASR, foto: Braňo ŠpankaV poslednom zápase prvej polovice základnej časti sme na domácom ihrisku remizovali s Michalovcami 1:1. Náš jediný gól dal aktuálne najlepší strelec Fortuna ligy, Elvis Sukisa Mashike, ktorý strelil už svoj siedmy gól v sezóne.
13.10.Organizačné pokyny pre divákov pred zápasom s MichalovcamiFK SenicaPrinášame organizačné pokyny pred blížiacim sa domácim zápasom 11. kola Fortuna ligy.
4.10.Prehra so Sereďou gólom v nadstavenom časeSER - SEN 2:1, 10.kolo | TASR, foto: Braňo ŠpankaV 10. kole sme v Trnave proti Seredi napriek oslabeniu dlho držali nerozhodný stav, rozhodujúci gól sme inkasovali v tretej minúte nadstaveného času.
1.10.Šimon Šumbera: Verím, že zajtra uspejemeSER - SEN 2:1, 10.kolo | FK Senica, foto: Braňo ŠpankaFutbalisti FK Senica sa v 10. kole Fortuna ligy predstavia v Trnave proti ŠKF Sereď. Zápas má v sobotu výkop o 18:00 h.
26.9.So Slovanom prvá domáca prehra v sezóneSEN - SLO 0:3, 9.kolo | TASR, foto: Braňo ŠpankaV 9. kole pricestoval na Záhorie majstrovský Slovan. V 1. polčase na ihrisku jasne dominoval a strelil tri góly. Po prestávke sa hral vyrovnala, loptu sme držali viac na svojich kopačkách, ale zdramatizovať zápas sa nám nepodarilo.
24.9.Futbalisti sa zapojili do zbierkyFK SenicaHráči A-mužstva dnes podporili charitatívnu zbierku Biela pastelka 2021.
24.9.Na zápas so Slovanom pozýva Elvis Sukisa MashikeSEN - SLO 0:3, 9.kolo | FK SenicaUž zajtra o 18:00 h si zverenci trénera Pavla Šustra zmerajú svoje sily s majstrovským Slovanom Bratislava.
22.9.Info pre permanentkárovFK SenicaPrinášame info pre držiteľov permanentiek
21.9.Organizačné pokyny pred zápasom proti ŠK SlovanFK SenicaPrinášame organizačné pokyny pred blížiacim sa domácim zápasom 9. kola Fortuna ligy.
21.9.Akadémia: U7 štartuje tréningový procesFK SenicaVeková kategória U7 štartuje tréningový proces vo štvrtok 23. 9.
19.9.Po gólovej prestrelke sa v Trenčíne zrodila remízaTRE - SEN 3:3, 8.kolo | TASR, foto: Braňo ŠpankaV 8. kole sme cestovali do Trenčína bez kapitána Pavlíka, ktorý absentoval pre chorobu. Po výbornom úvode, keď sme viedli o dva góly, dokázali domáci otočiť vývoj vo svoj prospech, ale konečnú podobu výsledku dal v 86. min Sukisa Mashike.
17.9.V sobotu sa predstavíme na trávniku AS TrenčínTRE - SEN 3:3, 8.kolo | RedakciaPo minulotýždňovom domácom víťazstve nad FK Pohronie 1:0 čaká futbalistov FK Senica zápas 8. kola Fortuna ligy na ihrisku AS Trenčín.
12.9.V nových dresoch výhra nad PohronímSEN - ZDA 1:0, 7.kolo | TASR, foto: Braňo ŠpankaPo reprezentačnej prestávke sme na domácom ihrisku privítali FK Pohronie. Po zlepšenom výkone v 2. polčase sme po góle Mashikeho po asistencii Egyho Maulanu zvíťazili 1:0 a v tabuľke si upevnili 5. miesto.
11.9.Zápasový bulletin: FK Senica - FK PohronieFK SenicaPrečítajte si bulletin k dnešnému zápasu 7. kola Fortuna ligy FK Senica - FK Pohronie.
10.9.SportFotbal a adidas oficiálnym partnerom FK SenicaFK SenicaFK Senica uzavrel partnerskú spoluprácu so značkami adidas a SportFotbal.
10.9.Po reprezentačnej prestávke privítame doma PohronieSEN - ZDA 1:0, 7.kolo | FK SenicaV 7. kole Fortuna ligy sa predstavíme na domácom štadióne proti FK Pohronie.