Archív článkov

archív článkovarchív aktualít
  

Vypisuju posledných 30 článkov.

25.5.Prehra na úkor cenných skúsenostíIgor TabišV poslednom kole na ihrisku FK Železiarne Podbrezová dostali šancu v našej zostave viacerí mladí talentovaní futbalisti.
24.5.V poslednom zápase sezóny najtesnejšia prehra na ihrisku PodbrezovejPOB - SEN 1:0, 32.kolo | Igor TabišNaša víťazná šńura siedmich zápasov sa skončila v poslednom kole na ihrisku Podbrezovej.
23.5.Letný futbalový kemp FK SenicaIgor TabišFutbalový kemp FK Senica organizuje letný futbalový kemp v termíne 12.06. - 13.06.
22.5.Mládež v akcii: Zápasový program mládežníckych družstievIgor TabišZápasový program mládežníckych mužstiev FK Senica.
22.5.V poslednom kole tejto sezóny netradične v piatok na ihrisku PodbrezovejPOB - SEN 1:0, 32.kolo | Igor TabišV poslednom kole nadstavbovej časti Fortuna ligy 2018/19 sa predstavíme na ihrisku FK Železiarne Podbrezová.
20.5.Mládež v akcii: Žiačky FK Senica s cenným víťazstvomIgor TabišVýsledkový servis mládežníckych družstiev FK Senica.
20.5.Hráčom mesiaca apríl KayIgor TabišOcenenie pre najlepšieho hráča klubu získal v mesiaci apríl Kay.
18.5.Víťazná rozlúčka s domácim publikom, siedma výhra v radeSEN - ZMO 3:1, 31.kolo | Igor TabišV 9. kole nadstavbovej časti sme na domácom ihrisku zdolali Zlaté Moravce 3:1.
16.5.V poslednom domácom zápase tejto sezóny privítame Zlaté MoravceSEN - ZMO 3:1, 31.kolo | Igor TabišV 9. kole nadstavbovej časti Fortuna ligy skupiny o udržanie sa privítame na domácom ihrisku futbalistov Zlatých Moraviec.
15.5.Mládež v akcii: FK Senica so striebrom na Mirava CupIgor TabišFutbalisti FK Senica U7 obsadili na medzinárodnom turnaji Mirava Cup výborné druhé miesto.
15.5.Rozlúčka so sezónou: Autogramiáda futbalistov FK SenicaIgor TabišPo poslednom domácom zápase tejto sezóny proti Zlatým Moravciam absolvujú naši futbalisti autogramiádu na štadióne s fanúšikmi.
14.5.Mládež v akcii: Zápasový program mládežníckych družstievIgor TabišZápasový program mládežníckych mužstiev FK Senica.
12.5.Ohlasy po výhre v Nitre: Teší nás záchrana, musíme takto pokračovať aj naďalejIgor TabišV 8. kole nadstavbovej časti Fortuna ligy sme víťazstvom v Nitre definitívne spečatili našu záchranu v najvyššej súťaži. Takto po zápase reagovali naši futbalisti.
12.5.Mládež v akcii: U15-ka v nadstavbe naďalej bez prehryIgor TabišVýsledkový servis mládežníckych družstiev FK Senica.
11.5.Tri body z Nitry spečatili našu účasť vo Fortuna lige aj v budúcej sezóneNIT - SEN 2:3, 30.kolo | Igor TabišPod Zoborom sme získali tri body, ktoré rozhodli o našej definitívnej záchrane vo Fortuna lige.
10.5.Do Nitry s cieľom priblížiť sa k záchraneNIT - SEN 2:3, 30.kolo | Igor TabišV 8.kole nadstavbovej časti Fortuna ligy skupiny o udržanie sa vyzveme futbalistov FC Nitra.
7.5.Mládež v akcii: Zápasový program mládežníckych družstievIgor TabišZápasový program mládežníckych mužstiev FK Senica.
6.5.Mládež v akcii: dorastenecké kategórie proti Prešovu s deviatimi bodmiIgor TabišVýsledkový servis mládežníckych družstiev FK Senica.
5.5.Ohlasy po výhre nad Trnavou: Sme bližšie k nášmu cieľuSEN - TRN 2:0, 29.kolo | Igor TabišReakcie našich hráčov po včerajšom piatom ligovom víťazstve v rade.
4.5.O výhre nad Spartakom Trnava rozhodla záverečná desaťminútovkaSEN - TRN 2:0, 29.kolo | Igor TabišČerstvého víťaza Slovnaft Cupu sme na domácom ihrisku dokázali zdolať dvoma gólmi v závere zápasu.
3.5.V predposlednom domácom ligovom zápase proti Spartaku TrnavaSEN - TRN 2:0, 29.kolo | Igor TabišV 7. kole nadstavbovej časti Fortuna ligy skupiny o udržanie sa privítame na domácom ihrisku Spartak Trnava.
30.4.Hlasujte za najlepšieho hráča mesiaca aprílIgor TabišAj v mesiaci apríl máte možnosť zvoliť si najlepšieho hráča nášho klubu.
30.4.Ricardo Chéu: Pre tento klub chcem len to najlepšieIgor TabišS portugalským trénerom FK Senica sme sa porozprávali o jeho doterajšom čase strávenom v našom klube.
29.4.Mládež v akcii: Neuveriteľný obrat U13-ky v závere zápasuIgor TabišVýsledkový servis mládežníckych družstiev FK Senica.
29.4.Mladé futbalistky FK Senica obsadili na turnaji v Hodoníne 3.miestoIgor Tabiš Na medzinárodnom turnaji v Hodoníne obsadili naše futbalistky konečné 3.miesto.
29.4.Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstievIgor TabišVíkendový program mládežníckych mužstiev FK Senica.
29.4.Futbal v meste prichádza aj do SeniceTisková zprávaDo Senice prichádza nový projekt Únie ligových klubov FUTBAL V MESTE.
28.4.Ohlasy po výhre nad Trenčínom: Musíme pokračovať ďalej, ešte nie je koniecSEN - TRE 4:0, 28.kolo | Igor TabišPo vysokej výhre 4:0 nad Trenčínom sme získali tri body aj vo štvrtom ligovom zápase po sebe.
27.4.Trenčín sme prevalcovali štyrmi gólmiSEN - TRE 4:0, 28.kolo | Igor TabišAj v 6.kole nadstavbovej časti Fortuna ligy o udržanie sa sme získali tri body.
26.4.FK Senica vyjadruje úprimnú sústrasť rodine Denisa UrbánkaKlubMFK Skalica oznámil vo štvrtok s hlbokým zármutkom na svojom webe, že vo veku 14 rokov zomrel mladý talentovaný futbalista Denis Urbánek.
 
Na stiahnutie
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Prehra na úkor cenných skúseností

Prehra na úkor cenných skúseností

25.5. | Igor Tabiš
V poslednom zápase sezóny najtesnejšia prehra na ihrisku Podbrezovej

V poslednom zápase sezóny najtesnejšia prehra na ihrisku Podbrezovej

24.5. | Igor Tabiš
Letný futbalový kemp FK Senica

Letný futbalový kemp FK Senica

23.5. | Igor Tabiš

Copyright © 2019 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu