Archív článkov

archív článkovarchív aktualít
  

Vypisuju posledných 30 článkov.

25.10.Dôležité tri bodyZDA - SEN 1:2, 11.kolo | RedakceVíťazstvo v Žiari nad Hronom sa nerodilo ľahko, proti bol nielen bojovný súper, ale aj náročný terén. Prečítajte si ohlasy kabíny po zápase proti FK Pohronie.
24.10.Tri body po dvoch góloch v druhom polčaseZDA - SEN 1:2, 11.kolo | RedakceV 11. kole Fortuna ligy sme otočili nepriaznivý stav zápasu na ihrisku FK Pohronie a po dvoch góloch v druhom polčase si do tabuľky pripisujeme tri body.
23.10.Akadémia prerušuje tréningový procesRedakceTréningový proces mládežníckych družstiev v akadémií sa opäť prerušuje.
23.10.V sobotu proti FK PohronieZDA - SEN 1:2, 11.kolo | RedakceV 11. kole Fortuna ligy cestujeme do Žiaru nad Hronom, kde vyzveme domácich futbalistov FK Pohronie.
21.10.Mrzí výsledok a zahodené šanceRedakcePrehra v poslednom ligovom zápase proti Ružomberku bola veľmi krutá, treba ju však rýchlo hodiť za hlavu, v sobotu na nás čaká ďalší dôležitý ligový zápas.
20.10.Bez divákov nemá futbal zmysel. Prvoradá rozšírená bezpečnosťRedakceFutbal na Slovensku pokračuje ďalej, v októbri zatiaľ však dočasne bez fanúšikov na tribúnach. Pre náš klub je však v aktuálnej spoločenskej situácii prvovradá rozšírená bezpečnosť.
17.10.Zápasový bulletin: FK Senica - MFK RužomberokRedakcePrečítajte si bulletin k zápasu FK Senica - MFK Ružomberok.
17.10.Prehra v samom závere zápasuSEN - RUZ 1:2, 10.kolo | RedakceNapriek dobrému výkonu a viacerým vyloženým príležitostiam sme v 10. kole na domácom ihrisku proti MFK Ružomberok nebodovali.
16.10.V 10. kole vyzveme doma RužomberokSEN - RUZ 1:2, 10.kolo | RedakcePo reprezentačnej prestávke vyzveme v 10. kole Fortuna ligy na domácom štadióne MFK Ružomberok.
16.10.Akadémia obnoví tréningový procesRedakceMládežnícke družstvá sa vrátia späť do tréningového procesu v úvode nasledujúceho týždňa.
15.10.Chýba atmosféra okolo zápasuRedakceV sobotu na nás čaká domáci ligový zápas 10. kola Fortuna ligy, avšak pred prázdnymi tribúnami.
12.10.Skutočný futbal z uliceRedakceJosé Carrillo Mancilla v rozhovore prezrádza všetko o svojej doterajšej futbalovej kariére, o futbalových začiatkoch na ulici, príchode na Slovensko či futbalových snoch, ktoré by chcel raz dosiahnuť.
12.10.Pokyny pre médiá pred zápasom proti RužomberkuRedakceV nadväznosti na prísne bezpečnostné opatrenia v mesiaci október je nutné akreditovať sa na sobotňajší zápas proti Ružomberku.
12.10.Akadémia prerušuje tréningový procesRedakceTréningový proces mládežníckych družstiev v akadémií sa opäť prerušuje.
9.10.Mládež v akcii: Víkendový program zápasovRedakceVíkendový program mládežníckych družstiev FK Senica.
9.10.Opýtaj sa: Filip HolecRedakceOdpovede športového riaditeľa FK Senica na otázky fanúšikov v rubrike opýtaj sa.
8.10.Opýtaj sa športového riaditeľa klubuRedakceVyuži možnosť a opýtaj sa športového riaditeľa klubu Filipa Holeca čokoľvek, čo ťa zaujíma.
5.10.Odrazový mostík do ďalších zápasovTRE - SEN 0:1, 9.kolo | RedakceOhlasy našich futbalistov po včerajšom víťaznom zápase v Žiline proti AS Trenčín.
4.10.Proti Trenčínu s čistým kontom a troma bodmiTRE - SEN 0:1, 9.kolo | RedakceV 9. kole Fortuna ligy sme v Žiline proti AS Trenčín získali po veľmi dobrom tímovom výkone tri body.
3.10.Antonio Asanović hráčom FK SenicaRedakcePosilniť defenzívu FK Senica prichádza 29-ročný chorvátsky stopér Antonio Asanović.
2.10.V nedeľu pod Dubňom proti AS TrenčínTRE - SEN 0:1, 9.kolo | RedakceV 9.kole Fortuna ligy sa predstavíme na ihrisku súpera, v Žiline vyzveme futbalistov AS Trenčín.
1.10.Mrzí prehra a nepremenené šanceSLO - SEN 2:0, 4.kolo | RedakceOhlasy kabíny po dohrávke 4. kola Fortuna ligy proti ŠK Slovan Bratislava.
30.9.Napriek dobrému výkonu prehra na Tehelnom poliSLO - SEN 2:0, 4.kolo | RedakceV dohrávke 4. kola Fortuna ligy sme na Tehelnom poli neuspeli v súboji proti úradujúcemu majstrovi súťaže ŠK Slovan Bratislava.
29.9.V dohrávke 4. kola na Tehelnom poliSLO - SEN 2:0, 4.kolo | RedakceV dohrávke 4. kola sa predstavíme na Tehelnom poli, kde vyzveme úradujúceho majstra ligy ŠK Slovan Bratislava.
29.9.Akadémia zastavuje tréningový procesRedakceTréningový proces všetkých mládežníckych družstiev v akadémii je dočasne prerušený.
28.9.Mládež v akcii: Výsledkový servis RedakceVýsledkový servis mládežníckych družstiev FK Senica.
26.9.Zápasový bulletin: FK Senica - FC Spartak TrnavaRedakcePrečítajte si bulletin k zápasu FK Senica - FC Spartak Trnava.
26.9.V derby prehra dvojgólovým rozdielomSEN - TRN 0:2, 8.kolo | RedakceV 8. kole sme nestačili na futbalistov FC Spartak Trnava, ktorým sme na domácom ihrisku podľahli dvojgólovým rozdielom.
25.9.Mládež v akcii: Víkendový program zápasovRedakceVíkendový program mládežníckych družstiev FK Senica.
24.9.Zo Švédska prichádza útočník Ardian BerishaRedakcePosilniť útok FK Senica prichádza 22-ročný švédsky zakončovateľ Ardian Berisha.
 
Na stiahnutie
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Dôležité tri body

Dôležité tri body

25.10. | Redakce
Tri body po dvoch góloch v druhom polčase

Tri body po dvoch góloch v druhom polčase

24.10. | Redakce
V sobotu proti FK Pohronie

V sobotu proti FK Pohronie

23.10. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu