Archív článkov

archív článkovarchív aktualít
  

Vypisuju posledných 30 článkov.

6.1.Futbalisti FK Senica vstúpili do prípravy na jarnú časť Fortuna ligyJozef KomornýOd posledného majstrovského zápasu futbalistov FK Senica s MŠK Žilina v jesennej časti uplynulo 29 dní a už sa pre nich v pondelok 6. januára začala príprava na jarnú časť Fortuna ligy.
14.12.Mládež v akcii: S výkonmi FK Senica U16 v jeseni spokojnosťIgor TabišJesennú časť sezóny majú za sebou aj futbalisti FK Senica U16. Podľa slov trénera Jozefa Uhlára chýbali mužstvu ešte k väčšej spokojnosti po prvej polovici sezóny 4 body.
11.12."Pomohla zmena systému, zohrali sme sa," tvrdí Roberto DiasIgor TabišKapitán mužstva Roberto Dias zhodnotil posledné tri ligové zápasy jesennej časti Fortuna ligy.
10.12.Program zimnej prípravy A-mužstvaIgor TabišFutbalisti FK Senica absolvujú zimnú prípravu na jarnú časť Fortuna ligy v domácich podmienkach.
10.12.Mládež v akcii: Náročná jeseň pre FK Senica U17Igor TabišFutbalisti FK Senica U17 majú za sebou náročnú jesennú časť, v ktorej sa im nepodarilo naplniť očakávania, s ktorými vstupovali do tohto ligového ročníka. Tréner Rudolf Bíly hodnotil posledný súťažný polrok.
9.12.Mládež v akcii: Výsledkový servis mládeže (02.12. - 08.12.)Igor TabišVýsledkový servis mládežníckych družstiev FK Senica.
9.12.Bonsu s rozprávkovým debutom: Gól pri prvom ligovom štarteIgor TabišNa posledný zápas jesene proti MŠK Žilina zrejme nezabudne. Bonsu Osei si vo svojom prvom zápase v našom drese otvoril strelecký účet.
8.12.Napriek veľmi dobrému výkonu proti Žiline nakoniec bez boduSEN - ZIL 1:2, 18.kolo | Igor TabišV záverečnom 18. kole jesennej časti Fortuna ligy sme podľahli futbalistom MŠK Žilina na domácom štadióne.
6.12.18. kolo venované projektu Fortuna liga hrá férÚLKProjekt Fortuna liga hrá fér pokračuje, v 18. kole našej ligy vyšlú futbalisti jasný odkaz.
6.12.Mládež v akcii: Zápasový program mládežníckych družstievIgor TabišZápasový program mládežníckych mužstiev FK Senica.
6.12.V nedeľu poslednýkrát doma v tomto roku, súperom MŠK ŽilinaSEN - ZIL 1:2, 18.kolo | Igor TabišV 18.kole Fortuna ligy privítame na domácom štadióne futbalistov MŠK Žilina.
5.12.V nedeľu chceme potešiť fanúšikovIgor TabišUž v nedeľu nás čaká posledný súťažný zápas v tomto roku na domácom štadióne. Pred blížiacim sa zápasom proti Žiline sme vyspovedali odchovanca klubu Denisa Baumgartnera.
5.12.Mládež v akcii: FK Senica U12 má za sebou úspešnú jeseňIgor TabišFutbalisti FK Senica U12 majú za sebou v lige úspešnú jesennú časť. Zverencom trénerskej dvojice Rastislav Reha - Zdeno Filípek patrí v tabuľke 5. miesto iba so šesťbodovou stratou na lídra súťaže.
2.12.Mládež v akcii: Výsledkový servis mládeže (25.11. - 01.12.)Igor TabišVýsledkový servis mládežníckych družstiev FK Senica.
30.11.Zo Zlatých Moraviec po bezgólovej remíze s bodomZMO - SEN 0:0, 17.kolo | Igor TabišV 17. kole Fortuna ligy sme na ihrisku FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble uhrali bezgólovú remízu.
29.11.V predposlednom zápase jesene cestujeme do Zlatých MoraviecSEN - DST 0:1, 8.kolo | Igor TabišV 17.kole Fortuna ligy na náš čaká ligový súboj na ihrisku FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble.
29.11.Mládež v akcii: Zápasový program mládežníckych družstievIgor TabišZápasový program mládežníckych mužstiev FK Senica.
26.11."Žiadna lopta nebude stratená," očakáva Roberto DiasIgor TabišV sobotu na nás čaká ďalší dôležitý a zároveň predposledný zápas jesennej časti Fortuna ligy. O 14:00 h. vyzveme v Zlatých Moravciach domácich futbalistov ViOn-u.
26.11.Ligový debut v základe korunoval presným zásahomIgor TabišSvoj premiérový ligový štart v základnej zostave podčiarkol Samson Akinyoola tretím ligovým gólom v tejto sezóne.
23.11.Z Ružomberka po dobrom výkone nakoniec iba s bodomRUZ - SEN 2:2, 16.kolo | Igor TabišV 16.kole Fortuna ligy sme na ihrisku MFK Ružomberok uhrali remízu 2:2.
21.11.Mládež v akcii: Zápasový program mládežníckych družstievIgor TabišZápasový program mládežníckych mužstiev FK Senica.
21.11.Vo forme hrajúci Ružomberok vyzveme v sobotu pod ČebraťomRUZ - SEN 2:2, 16.kolo | Igor TabišPo reprezentačnej prestávke sa predstavíme pod Čebraťom, kde vyzveme domácich futbalistov MFK Ružomberok.
19.11.Prekaziť hernú a výsledkovú pohodu súperaIgor TabišSobotňajší zápas na ihrisku MFK Ružomberok sa nezadržateľne blíži. Po reprezentačnej prestávke chceme nadviazať na posledný ligový výkon aj na Liptove.
18.11.Mládež v akcii: Výsledkový servis mládeže (11.11. - 17.11.)Igor TabišVýsledkový servis mládežníckych družstiev FK Senica.
18.11.Michal Ščasný: "Mužstvo má potenciál. Hráči vedia, aký je náš cieľ."Igor TabišV lete sa na trénerskú lavičku nášho mužstva vrátila známa tvár. Pre 41-ročného českého trénera Michala Ščasného, ide v pozícii hlavného trénera o druhú trénerskú zastávku v jeho kariére. Svoje dojmy a spokojnosť s aktuálnou sezónou nám priblížil v rozhovore.
14.11.Mládež v akcii: Zápasový program mládežníckych družstievIgor TabišZápasový program mládežníckych mužstiev FK Senica.
13.11.Z akadémie Juventusu až do Fortuna ligyIgor TabišSo zaujímavým futbalovým životopisom prišiel na Záhorie 22-ročný futbalista Joss Didiba. V minulosti člen akadémie Juventusu Turín sa postupne prepracoval až do základnej zostavy nášho mužstva, kde momentálne nastupuje na pozícii stopéra.
11.11.Mládež v akcii: Výsledkový servis mládeže (04.11. - 10.11.)Igor TabišVýsledkový servis mládežníckych družstiev FK Senica.
10.11."Všetko dlhujem Bohu" hovorí Frank CastaňedaIgor TabišSvojim dvojgólovým zápisom prispel k dôležitým trom bodom proti MFK Zemplín Michalovce náš najlepší ligový strelec Frank Castaňeda.
10.11.Premiérový ligový gól pre Yenneho: "Bol to skvelý deň."Igor TabišV zápase proti MFK Zemplín Michalovce si svoj strelecký účet v našom drese otvoril 19-ročný krídelník Tenton Yenne.
 
Na stiahnutie
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Futbalisti FK Senica vstúpili do prípravy na jarnú časť Fortuna ligy

Futbalisti FK Senica vstúpili do prípravy na jarnú časť Fortuna ligy

6.1. | Jozef Komorný
Mládež v akcii: S výkonmi FK Senica U16 v jeseni spokojnosť

Mládež v akcii: S výkonmi FK Senica U16 v jeseni spokojnosť

14.12. | Igor Tabiš

"Pomohla zmena systému, zohrali sme sa," tvrdí Roberto Dias

11.12. | Igor Tabiš

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu