Archív článkov

archív článkovarchív aktualít

V septembri 2021 vyšli tieto články:

26.9.So Slovanom prvá domáca prehra v sezóneSEN - SLO 0:3, 9.kolo | TASR, foto: Braňo ŠpankaV 9. kole pricestoval na Záhorie majstrovský Slovan. V 1. polčase na ihrisku jasne dominoval a strelil tri góly. Po prestávke sa hral vyrovnala, loptu sme držali viac na svojich kopačkách, ale zdramatizovať zápas sa nám nepodarilo.
24.9.Futbalisti sa zapojili do zbierkyFK SenicaHráči A-mužstva dnes podporili charitatívnu zbierku Biela pastelka 2021.
24.9.Na zápas so Slovanom pozýva Elvis Sukisa MashikeSEN - SLO 0:3, 9.kolo | FK SenicaUž zajtra o 18:00 h si zverenci trénera Pavla Šustra zmerajú svoje sily s majstrovským Slovanom Bratislava.
22.9.Info pre permanentkárovFK SenicaPrinášame info pre držiteľov permanentiek
21.9.Organizačné pokyny pred zápasom proti ŠK SlovanFK SenicaPrinášame organizačné pokyny pred blížiacim sa domácim zápasom 9. kola Fortuna ligy.
21.9.Akadémia: U7 štartuje tréningový procesFK SenicaVeková kategória U7 štartuje tréningový proces vo štvrtok 23. 9.
19.9.Po gólovej prestrelke sa v Trenčíne zrodila remízaTRE - SEN 3:3, 8.kolo | TASR, foto: Braňo ŠpankaV 8. kole sme cestovali do Trenčína bez kapitána Pavlíka, ktorý absentoval pre chorobu. Po výbornom úvode, keď sme viedli o dva góly, dokázali domáci otočiť vývoj vo svoj prospech, ale konečnú podobu výsledku dal v 86. min Sukisa Mashike.
17.9.V sobotu sa predstavíme na trávniku AS TrenčínTRE - SEN 3:3, 8.kolo | RedakciaPo minulotýždňovom domácom víťazstve nad FK Pohronie 1:0 čaká futbalistov FK Senica zápas 8. kola Fortuna ligy na ihrisku AS Trenčín.
12.9.V nových dresoch výhra nad PohronímSEN - ZDA 1:0, 7.kolo | TASR, foto: Braňo ŠpankaPo reprezentačnej prestávke sme na domácom ihrisku privítali FK Pohronie. Po zlepšenom výkone v 2. polčase sme po góle Mashikeho po asistencii Egyho Maulanu zvíťazili 1:0 a v tabuľke si upevnili 5. miesto.
11.9.Zápasový bulletin: FK Senica - FK PohronieFK SenicaPrečítajte si bulletin k dnešnému zápasu 7. kola Fortuna ligy FK Senica - FK Pohronie.
10.9.SportFotbal a adidas oficiálnym partnerom FK SenicaFK SenicaFK Senica uzavrel partnerskú spoluprácu so značkami adidas a SportFotbal.
10.9.Po reprezentačnej prestávke privítame doma PohronieSEN - ZDA 1:0, 7.kolo | FK SenicaV 7. kole Fortuna ligy sa predstavíme na domácom štadióne proti FK Pohronie.
7.9.Do Senice prichádza talentovaný Matúš RepaFK SenicaOfenzívne rady FK Senica rozšíril 19-ročný slovenský futbalista Matúš Repa.
7.9.Organizačné pokyny pred zápasom proti FK PohronieFK SenicaPrinášame organizačné pokyny pred blížiacim sa domácim zápasom 7. kola Fortuna ligy.
3.9.Akadémia: U6 odštartuje tréningový procesFK SenicaVeková kategória U6 odštartuje tréningový proces v pondelok.
3.9.Záver týždňa zakončený paintballomFK SenicaZverenci trénera Pavla Šustra zakončili týždeň teambuildingovou aktivitou.
2.9.Do útoku prichádza Milan JurdíkFK SenicaSenický dres si oblečie v aktuálnej sezóne 29-ročný útočník Milan Jurdík.
1.9.Reprezentant Indonézie Egy Maulana Vikri hráčom FK SenicaFK SenicaDo FK Senica prichádza 21-ročný reprezentant Indonézie Egy Maulana Vikri.
1.9.Káder FK Senica posilnil Filip OršulaFK SenicaDruhou novou tvárou v kabíne FK Senica sa stal skúsený ofenzívny futbalista Filip Oršula.