archív článkovarchív aktualít

V septembri 2018 vyšli tieto články:

Další stránky
12>>
30.9.Ohlasy po zápase proti Dunajskej StredeSEN - DST 1:2, 10.kolo | Igor TabišNávrat k včerajšiemu zápasu proti Dunajskej Strede prostredníctvom reakcií našich futbalistov.
29.9.Gól inkasovaný v závere zápasu nás obral o body proti Dunajskej StredeSEN - DST 1:2, 10.kolo | KlubHostia rozhodli o svojom víťazstve štyri minúty pred koncom zápasu.
28.9.V desiatom kole privítame na domácom ihrisku Dunajskú StreduSEN - DST 1:2, 10.kolo | Igor TabišV sobotu 29.septembra na nás čaká súboj na domácom ihrisku proti FK DAC 1904 Dunajská Streda.
27.9.Prípravky počas víkendu v akcii proti Slovanu BratislavaIgor TabišNaša vekové kategórie U11, U10 a U9 sa predstavia počas víkendu na domácom ihrisku proti ŠK Slovan Bratislava.
26.9.Náročný program pokračuje, Zezinho žiada fanúšikov o viac dôveryIgor Tabiš Reprezentant Guinea-Bissau oslávil len pred pár dňami svoje 26.narodeniny.
25.9.U19 privíta doma Slovan Bratislava, cieľom je nadviazať na body získané v NitreIgor TabišUž zajtra privíta v dohrávke 2. kola naša U19-ka na domácom ihrisku Slovan Bratislava.
24.9.U19 získala v kvalitnom zápase na ihrisku Nitry všetky tri bodyIgor TabišO troch bodoch pre našu U19-tku rozhodol gól v poslednej minúte zápasu.
24.9.Gabriel Halabrín debutoval v reprezentačnom drese, pocity sú zmiešanéIgor TabišReprezentačná premiéra nevyšla nášmu futbalistovi podľa predstáv.
22.9.V Žiline s najvyššou prehrou v doterajšej sezóneZIL - SEN 5:0, 9.kolo | Igor TabišO vysokej prehre 5:0 na ihrisku Žiliny rozhodol druhý polčas zápasu.
21.9.V deviatom kole na náš čaká súboj pod Dubňom proti ŽilineZIL - SEN 5:0, 9.kolo | Igor TabišV sobotu 22.septembra sa predstavíme na štadióne MŠK Žilina. Výkop zápasu je naplánovaný na 19:00.
20.9.U17 čaká v sobotu súboj o čelo tabuľkyIgor TabišFutbalisti našej U17-ky privítajú v sobotu na domácom ihrisku futbalistov Nitry.
19.9.Cieľom Jakuba Krča je odohrať čo najviac zápasov, mladšiemu bratovi sa snaží vo futbale poradiťIgor Tabiš Odchovanec nášho klubu zasiahol v tejto sezóne do piatich zápasov Fortuna ligy.
18.9.Špeciálny tréning zameraný na koordináciu pre našu U13 Igor TabišNaša U13-ka dnes absolvovala pod vedením kondičného trénera Tomáša Vaculu špeciálny tréning zameraný na koordináciu.
17.9.U16 a U15 počas víkendu víťazneIgor TabišNašim vekovým kategóriám U16 a U15 sa počas víkendu darilo.
17.9.Zápas dvoch rozdielnych polčasov, U19 doma prišla o body proti MichalovciamIgor TabišNašim futbalistom sa stal osudným sobotňajší druhý polčas zápasu proti Michalovciam.
17.9.U17 pokračuje na víťaznej vlneIgor TabišNaša U17-ka bodovala aj na východe republiky, z Michaloviec si priviezla tri body.
15.9.Na Trenčín sme doma nestačili, rozhodol druhý polčasSEN - TRE 0:2, 8.kolo | Igor TabišV 8.kole Fortuna ligy sme na domácom ihrisku nezískali ani bod.
14.9.Po reprezentačnej prestávke privítame na domácom ihrisku TrenčínSEN - TRE 0:2, 8.kolo | Igor TabišV sobotu 15.septembra na náš čaká domáci zápas proti AS Trenčín. Výkop zápasu je naplánovaný na 19:00.
13.9.U19 v sobotu proti Michalovciam s cieľom získať tri bodyIgor TabišPo trojbodovom výlete na východ republiky čaká na našu U19-ku ďalší súper z tejto časti Slovenska, na domácom ihrisku privítame v sobotu Michalovce.
13.9.Štartuje street futbalový turnaj FUTBAL V MESTETisková zprávaDo Senice prichádza nový projekt Únie ligových klubov FUTBAL V MESTE.