Archív článkov

archív článkovarchív aktualít

V auguste 2021 vyšli tieto články:

2.8.Cenná výhra nad Spartakom TrnavaSEN - TRN 2:1, 2.kolo | RedakciaV 2. kole Fortuna ligy sme po veľkej dráme v závere zápasu dokázali zvíťaziť nad Trnavou 2:1 po góloch Sukisu a Šumberu.
7.8.Zo Zlatých Moraviec odchádzame s bodomZMO - SEN 1:1, 3.kolo | Redakcia, foto: Jozef BedejV piatkovom stretnutí 3. kola Fortuna ligy sme remizovali v Z. Moravciach 1:1. V tejto sezóne sme tak získali už piaty bod.
13.8.Organizačné pokyny pre divákov pred zápasom s D. StredouRedakciaOrganizačné pokyny k predaju lístkov na blížiace sa 4. kolo Fortuna ligy.
14.8.V dramatickom zápase sa body nakoniec deliliSEN - DST 1:1, 4.kolo | Redakcia, foto: Lelkes ErnőV 4. kole podali zverenci trénera Pavla Šustra proti favoritovi z Dunajskej Stredy opäť bojovný výkon, v závere siahali po troch bodoch, ale duel skončil nakoniec remízou 1:1.
17.8.FK Senica s novými akcionármiRedakciaVedenie Futbalového klubu Senica zrealizovalo dlhšie avizovanú transakciu vstupu nových akcionárov do klubu.
23.8.V Žiline prvá prehra v sezóneZIL - SEN 3:0, 5.kolo | Redakcia, foto: Daniel StehlíkV 5. kole sme cestovali do Žiliny. Po bezgólovom úvodnom polčase sme po prestávke trikrát inkasovali a utŕžili prvú prehru v aktuálnom ročníku.
26.8.V pohári v Radimove postup až po penaltáchRAD - SEN 0:0, 2.kolo | Redakcia, foto: Lucia RajčákováNaši chlapci sa predstavili v neďalekom Radimove prvýkrát v tejto sezóne v Slovnaft cup-e. O postupe do ďalšieho kola sa rozhodovalo až v penaltovej lotérii.
29.8.Z Popradu vezieme všetky tri bodyLMI - SEN 1:2, 6.kolo | Redakcia, foto: TV MarkízaV 6. kole sme cestovali do Popradu, kde hráva svoje zápasy nováčik z Liptovského Mikuláša. V zápase sa nám podarilo otočiť vývoj a po góloch Sukisu a Halabrína sme získali dôležité body.