Archív článkov

archív článkovarchív aktualít
  

V júli 2020 vyšli tieto články:

Další stránky
123>>
31.7.V generálke na ligu doma proti SlováckuSEN - SLV 0:1, 4.kolo | RedakceV sobotu čaká na futbalistov FK Senica posledný zápas letnej prípravy proti 1. FC Slovácko.
30.7.Mládežnícke mužstvá v letnej prípraveRedakceVýsledkový servis prípravných zápasov našich mládežníckych družstiev.
30.7.Islanďan Nói Ólafsson hráčom FK SenicaRedakceIslandský futbalista Nói Snaehólm Ólafsson bude v novej sezóne obliekať dres FK Senica.
30.7.Posilniť útok prichádza Oskar FotrRedakcePosilou do útoku český útočník Oskar Fotr, ktorý sa dohodol s vedením FK Senica na dvojročnom kontrakte.
29.7.Dvojgólová výhra nad favorizovaným LASK LinzLIN - SEN 0:2, 3.kolo | RedakceZverenci Antona Šoltisa zvíťazili aj v treťom prípravnom zápase letnej prípravy, tentokrát však zdolali minuloročného účastníka Európskej ligy LASK Linz.
28.7.Podpora silného regionálneho partneraRedakceVedenie FK Senica získalo do svojich radov ďalšiu významnú posilu, silného domáceho partnera z regiónu Záhorie - Kovobel.
28.7.V treťom prípravnom zápase vyzveme LASK LinzLIN - SEN 0:2, 3.kolo | RedakceV treťom zápase letnej prípravy čaká na futbalistov FK Senica súper zvučného mena - rakúsky celok LASK Linz.
28.7.Damien Marie hráčom FK SenicaRedakceVedenie FK Senica a francúzsky futbalista Damien Marie sa dohodli na dvojročnom kontrakte s ročnou opciou.
28.7.Začiatok prípravy pre FK Senica U9RedakceÚvodný tréning novej sezóny pre futbalistov FK Senica U9 je na programe v pondelok.
27.7.Mládežnícke mužstvá v letnej prípraveRedakceVýsledkový servis prípravných zápasov našich mládežníckych družstiev.
27.7.Vydarený úvodný ročník letnej futbalovej školy FK SenicaRedakceProjekt s názvom letná futbalová škola FK Senica úspešne napísal svoj 1.ročník.
26.7.Spolupráca klubu s odborníkom na výživuRedakceZačiatok externej spolupráce hlási náš klub s lekárom a odborníkom na výživu MUDr. Borisom Bajerom.
25.7.Na úvod prípravy výhra nad FC MalackySEN - FCM 2:0, 1.kolo | RedakceFutbalisti FK Senica zdolali v úvodnom zápase letnej prípravy futbalistov Malaciek dvojgólovým rozdielom.
25.7.Päťgólový zápas proti Blansku s víťazným koncomSEN - FKB 3:2, 2.kolo | Redakce Zverenci trénera Antona Šoltisa uspeli aj v dnešnom druhom prípravnom zápase, tentokrát proti českému druholigistovi FK Blansko.
24.7.V sobotu v úvodnom dvojzápase letnej prípravyRedakceNa zverencov trénera Antona Šoltisa čakajú v sobotu úvodné dva prípravné zápasy.
24.7.Harmonogram ligových zápasov v novej sezóneRedakceNový ligový ročník Fortuna ligy klope na dvere, v úvodnom zápase novej sezóny sa predstavíme na domácom ihrisku.
23.7.Realizačný tím rozšírila posila z IndieRedakceRealizačný tím FK Senica doplnil v posledných dňoch rodák z Indie, Vasant M. Bhandi.
23.7.Profesionálna zmluva pre bratov BuchelovcovRedakcePrvú profesionálnu zmluvu vo svojej futbalovej kariére podpísali talentované dvojičky - Jakub a Filip Buchelovci.
23.7.Balík výhod pre permanentkárov v sezóne 2020/21RedakceFanúšikovia klubu, ktorí si zakúpia permanentku na novú sezónu najneskôr do 7. augusta 2020 budú môcť v novej sezóne využívať balík výhod.
22.7.Mládežnícke mužstvá v letnej prípraveRedakceVýsledkový servis prípravných zápasov našich mládežníckych družstiev.
Další stránky
123>>
 
Na stiahnutie
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
So Žilinou po smolnom závere nakoniec remíza

So Žilinou po smolnom závere nakoniec remíza

30.11. | TASR
V piatok proti Žiline po polčase prerušené, dohrá sa v utorok 30.11.

V piatok proti Žiline po polčase prerušené, dohrá sa v utorok 30.11.

29.11. | FK Senica, foto: mskzilina.sk
Vrátiť sa k poctivým a pracovitým výkonom

Vrátiť sa k poctivým a pracovitým výkonom

24.11. | Redakcia
2

Copyright © 2021 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podĺa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu