Archív článkov

archív článkovarchív aktualít
  

V júni 2020 vyšli tieto články:

Další stránky
12>>
1.6.Letná futbalová škola FK SenicaRedakceFK Senica organizuje futbalový kemp pre hráčov narodených v rokoch 2010 - 2013.
1.6.FK Senica hľadá ubytovanie pre hráčov akadémieRedakceFK Senica urgentne zháňa ubytovanie v rodinách pre mládežníckych hráčov v akadémii.
2.6.Predĺženie spolupráce so značkou HummelRedakceAj v nasledujúcej sezóne bude celosvetová značka obliekať našich futbalistov.
2.6.Vyrovnanie dlhu bývalému tréneroviRedakceĎalší dôležitý krok, ktorý dopomôže k stabilizácii klubu.
3.6.Legionári na hodine slovenčinyRedakceZahraniční legionári obliekajúci dres nášho klubu dnes absolvovali úvodnú hodinu slovenčiny.
3.6.Reštart súťaže: začíname doma, proti Trenčínu pred TV kameramiRedakceProgram skrátenej nadstavbovej časti je už definitívne známy.
4.6.Osobné poďakovanie fanúšikom klubuRedakceFutbalisti FK Senica dnes osobne poďakovali náhodne vybraným fanúšikom, ktorí podporili klub vo virtuálnom zápase.
5.6.V poslednom tréningovom zápase proti Spartaku TrnavaRedakceV sobotu odohrajú naši futbalisti posledný tréningový zápas pred reštartom súťaže.
5.6.Futbalisti majú za sebou testovanie pred reštartom ligyRedakceČlenovia realizačného tímu a hráči FK Senica dnes absolvovali povinné testovanie na COVID-19.
6.6.V generálke na ligu víťazneSEN - TRN 1:0, 0.kolo | RedakceV poslednom tréningovom zápase pred reštartom súťaže sme zdolali na domácom ihrisku FC Spartak Trnava.
6.6.Gólový hrdina Šalata: Rozhodujúci bol dokonalý centerRedakceO najtesnejšom víťazstve v poslednom tréningovom zápase rozhodol presnou hlavičkou Tomáš Šalata.
6.6.Teší výhra ale aj čisté kontoRedakcePo výhre nad Spartakom Trnava sme sa na reštart súťaže naladili víťazne.
8.6.Reštart súťaže: Organizačné pokyny k predaju lístkov na zápas proti SerediRedakceOrganizačné pokyny k predaju lístkov na blížiaci sa sobotňajší zápas 1. kola nadstavby proti Seredi na domácom ihrisku.
8.6.Mládež FK Senica: Začiatky letných príprav mládežníckych mužstievRedakceTréningový program letnej prípravy mládežníckych družstiev FK Senica.
8.6.Pokyny pre médiá k domácim zápasom klubu v nadstavbovej častiRedakceV súvislosti s obmedzeným počtom osôb na štadiónoch pri reštarte Fortuna ligy sa menia pravidlá pre novinárov ohľadom udeľovania akreditácií na jednotlivé zápasy.
9.6.Ukázali sme, že môžeme konkurovať každému tímuRedakcePred blížiacim sa reštartom Fortuna ligy zhodnotil prípravné obdobie a tréningové zápasy nášho mužstva kapitán Joss Didiba.
10.6.FK Senica hľadá ubytovanie pre hráčov akadémie v rodináchRedakceFK Senica urgentne zháňa ubytovanie pre mládežníckych hráčov v rodinách za výhodných finančných podmienok.
10.6.Letná futbalová škola 2020: nábor ukončenýRedakceNábor do letnej futbalovej školy pre hráčov narodených v rokoch 2010 - 2013 je ukončený.
10.6.Fortuna liga spúšťa projekt pre virtuálneho fanúšikaTlačová správa Fortuna liga štartuje už 13. júna. Pred nadstavbovou časťou spúšťa ÚLK projekt #spoluzafutbal, ktorý prináša model virtuálneho fanúšika.
11.6.Podpor chod futbalovej akadémie klubuRedakceFutbalový klub FK Senica zriadil pre akadémiu klubu transparentný účet.
Další stránky
12>>
 
Na stiahnutie
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Po víťazstve nad ViOnom sme vyhrali skupinu Tipsport ligy
2% z dane pre futbalové nádeje FK Senica

2% z dane pre futbalové nádeje FK Senica

21.1. | Redakcia
V prvom zápase prípravy výhra nad Trnavou
2

Copyright © 2022 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podĺa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu