Archív článkov

archív článkovarchív aktualít
  

V júni 2020 vyšli tieto články:

Další stránky
12>>
30.6.Filip Holec športovým riaditeľom klubuRedakceDo funkcionárskych štruktúr klubu sa vracia bývalý mediálny manažér FK Senica Filip Holec, ktorý bude pôsobiť vo funkcii športového riaditeľa klubu.
29.6.Ján Bíreš končí na lavičke FK SenicaRedakceVedenie klubu sa dohodlo na ukončení spolupráce s hlavným trénerom Jánom Bírešom.
29.6.Predaj lístkov na sobotňajší zápas proti ViOnuRedakceVstupenky na sobotňajší zápas proti Zlatým Moravciam sa budú predávať v deň zápasu hodinu pred výkopom.
29.6.Stretnutie fanúšikov s vedením klubuRedakceV sobotu prebehlo úvodné stretnutie fanúšikov FK Senica s novým vedením klubu.
27.6.Po slabom výkone proti Trenčínu bez boduSEN - TRE 1:3, 25.kolo | RedakceV 3.kole nadstavbovej časti sme na domácom ihrisku nestačili na futbalistov AS Trenčín.
26.6.V sobotu vyzveme AS TrenčínSEN - TRE 1:3, 25.kolo | RedakceV 3.kole nadstavbovej časti Fortuna ligy privítame na domácom ihrisku futbalistov AS Trenčín.
25.6.Začiatok letnej prípravy pre dorastenecké mužstváRedakceTermín začiatkov letnej prípravy pre naše dorastenecké mužstvá je už známy.
24.6.Štadión FK Senica dejiskom finálového zápasu Sportika CupRedakceNáš futbalový štadión bude začiatkom júla dejiskom futbalového sviatku. Vo finále Sportika Cup-u na seba narazia FC Družstevník Rybky - FC Družstevník Hlboké.
23.6.Musíme sa poučiť a ísť ďalejRedakceNajdiskutovanejším momentom víkendových zápasov vo Fortuna lige bol okamih z nášho sobotňajšieho duelu na ihrisku FC Nitra. Celú spornú situáciu niesol najťažšie muž, ktorý mal na ihrisku najlepší výhľad na loptu - gólman FK Senica Vojtěch Vorel.
22.6.Predpredaj lístkov na sobotňajši zápas proti TrenčínuRedakceLístky na sobotňajší zápas proti AS Trenčín sa budú predávať rovnako ako na posledný domáci zápas proti Seredi v predpredaji.
20.6.Spod Zobora bez boduNIT - SEN 2:0, 24.kolo | RedakceV 2. kole nadstavbovej časti Fortuna ligy sme v Nitre nebodovali.
19.6.V 2. kole nadstavbovej časti pod ZoborNIT - SEN 2:0, 24.kolo | RedakceV druhom zápase skrátenej nadstavbovej časti sezóny 2019/20 sa predstavíme pod Zoborom.
18.6.O krok bližšie k návratu RedakceOdchovanec klubu Lukáš Kučera je po náročnej operácii predného skríženého väzu o krok bližšie k súťažnému návratu na futbalové trávniky.
18.6.Zmena uhrádzania členského pre hráčov akadémie klubuRedakce Z dôvodu pandémie koronavírusu sa členské v akadémii FK Senica za posledné mesiace nebude vyberať.
17.6.Mladé pušky so súťažným debutom: Mráz, Martišiak, Kučera, Buchel a ďalšíJozef KomornýPrešli akadémiou klubu a debutovali v súťažnom stretnutí, keď nemali ani 18 rokov. Pozrite si mená hráčov, ktorí sa zapísali do tejto klubovej štatistiky.
15.6.Mladíckou dravosťou do posledných minút za víťazstvomRedakceNa prvé ligové víťazstvo nad futbalistami Serede siahalo v sobotu vo farbách FK Senica veľmi mladé mužstvo.
14.6.Peter Moses: Určite sa dokážeme zlepšiťRedakceNerozhodný výsledok proti futbalistom Serede zariadil v 1. kole nadstavbovej časti presným zásahom Peter Eneji Moses.
13.6.Po domácom súboji so Sereďou deľba bodovSEN - SER 1:1, 23.kolo | RedakceV 1. kole nadstavbovej časti Fortuna ligy sme uhrali na domácom ihrisku proti futbalistom Serede nerozhodný výsledok.
12.6.Skrátenú nadstavbu odštartujeme domácim zápasom proti SerediSEN - SER 1:1, 23.kolo | RedakceV 1.kole nadstavbovej časti Fortuna ligy privítame na domácom ihrisku futbalistov Serede.
11.6.Podpor chod futbalovej akadémie klubuRedakceFutbalový klub FK Senica zriadil pre akadémiu klubu transparentný účet.
Další stránky
12>>
 
Na stiahnutie
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Organizačné pokyny pre divákov pred zápasom s Michalovcami

Organizačné pokyny pre divákov pred zápasom s Michalovcami

13.10. | FK Senica
Prehra so Sereďou gólom v nadstavenom čase

Prehra so Sereďou gólom v nadstavenom čase

4.10. | TASR, foto: Braňo Španka
Šimon Šumbera: Verím, že zajtra uspejeme

Šimon Šumbera: Verím, že zajtra uspejeme

1.10. | FK Senica, foto: Braňo Španka
2

Copyright © 2021 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podĺa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu