Archív článkov

archív článkovarchív aktualít
  

V júni 2017 vyšli tieto články:

27.6.Barážové stretnutie o 1. ligu U19 zvládlaJozef KomornýDorastenci FK Senica odohrali v Bánovciach nad Bebravou barážové stretnutie o zotrvanie v najvyššej dorasteneckej súťaži.
22.6.V sobotu odohrá U19 baráž proti ZvolenuJozef KomornýSenické futbalové nádeje U19 čaká v závere týždňa neľahká úloha, zachrániť v barážovom zápase proti družstvu MFK Lokomotíva Zvolen najvyššiu dorasteneckú súťaž na Záhorí.
19.6.Senickí futbalisti začali prípravu na nový ročník Fortuna ligyJozef KomornýPosledný majstrovský zápas odohrali futbalisti FK Senica 19. mája doma s Trnavou. Presne po mesiaci, 19. júna sa opäť stretli, aby započali prípravu na nový súťažný ročník Fortuna ligy 2017/2018.
16.6.FK Senica povedie do novej sezóny Ivan VrabecJozef KomornýV piatok 16. júna podpísalo vedenie FK Senica novú trénerskú zmluvu s Ivanom Vrabcom. Zmluva znie na jeden rok s možnosťou opcie.
16.6.Posledný mohykán opúšťa SenicuJozef KomornýJediným hráčom, ktorý bol v kádri A - mužstva v každom jednom ročníku, ktorý FK Senica odohral v najvyššej súťaži je Róbert Pillár.
14.6.FK Senica U13 vyhrala turnaj v ProstějoveJozef KomornýSenické futbalové nádeje U13 počas uplynulého víkendu štartovali na silne obsadenom medzinárodnom turnaji mladších žiakov v českom Prostějove.
12.6.Príprava senickým futbalistom začne v pondelok 19. júnaIvan TobiášPre futbalistov FK Senica začne letná príprava na novú sezónu vo Fortuna lige v pondelok 19. júna.
6.6.Hodnotenie sezóny trénerom Miroslavom MentelomPROFUTBAL.SKStránka PROFUTBAL.SK priniesla rozhovor s trénerom Miroslavom Mentelom, v ktorom zhodnotil turbulentný ročník nášho klubu.
6.6.Emil Krajčík oslávil šesťdesiatkuJozef KomornýV nedeľu 4. júna oslávil 60. narodeniny bývalý skvelý futbalista Slovenského hodvábu Senica EMIL KRAJČÍK
2.6.Prvá kvízová súťaž na stránke FK Senica splnila svoj účelJozef KomornýDo kvízovej súťaže na webovej stránke FK Senica sa zapojilo vyše 80 súťažiacich, pričom takmer 50 z nich odpovedalo v obidvoch častiach kvízu.
 
Na stiahnutie
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
V prvom zápase prípravy výhra nad Trnavou
Zmeny vo vedení akciovej spoločnosti FK Senica
V stredu 5.1. začala zimná príprava

V stredu 5.1. začala zimná príprava

6.1. | Redakcia, foto: Braňo Španka
2

Copyright © 2022 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podĺa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu