Archív článkov

archív článkovarchív aktualít
  

V máji 2019 vyšli tieto články:

Další stránky
12>>
28.5.Ricardo Chéu: Chceme získať väčšiu podporu na domácich zápasochIgor TabišPortugalský tréner FK Senica Ricardo Chéu v rozhovore zhodnotil úspešnú jarnú časť Fortuna ligy.
28.5.Karolína Bayerová s reprezentačnou pozvánkou do výberu WU17Igor TabišTalentovaná futbalistka FK Senica druhýkrát s pozvánkou do reprezentačného výberu Slovenska do 17 rokov.
27.5.Mládež v akcii: U19 pocestuje na medzinárodný turnaj do PlattenhardtuIgor TabišZačiatkom júna sa futbalisti FK Senica U19 zúčastnia medzinárodného turnaja v Nemecku.
26.5.Mládež v akcii: U13-ka v poslednom zápase sezóny víťazneIgor TabišVýsledkový servis mládežníckych družstiev FK Senica.
25.5.Prehra na úkor cenných skúsenostíIgor TabišV poslednom kole na ihrisku FK Železiarne Podbrezová dostali šancu v našej zostave viacerí mladí talentovaní futbalisti.
24.5.V poslednom zápase sezóny najtesnejšia prehra na ihrisku PodbrezovejPOB - SEN 1:0, 32.kolo | Igor TabišNaša víťazná šńura siedmich zápasov sa skončila v poslednom kole na ihrisku Podbrezovej.
23.5.Letný futbalový kemp FK SenicaIgor TabišFutbalový kemp FK Senica organizuje letný futbalový kemp v termíne 12.06. - 13.06.
22.5.Mládež v akcii: Zápasový program mládežníckych družstievIgor TabišZápasový program mládežníckych mužstiev FK Senica.
22.5.V poslednom kole tejto sezóny netradične v piatok na ihrisku PodbrezovejPOB - SEN 1:0, 32.kolo | Igor TabišV poslednom kole nadstavbovej časti Fortuna ligy 2018/19 sa predstavíme na ihrisku FK Železiarne Podbrezová.
20.5.Mládež v akcii: Žiačky FK Senica s cenným víťazstvomIgor TabišVýsledkový servis mládežníckych družstiev FK Senica.
20.5.Hráčom mesiaca apríl KayIgor TabišOcenenie pre najlepšieho hráča klubu získal v mesiaci apríl Kay.
18.5.Víťazná rozlúčka s domácim publikom, siedma výhra v radeSEN - ZMO 3:1, 31.kolo | Igor TabišV 9. kole nadstavbovej časti sme na domácom ihrisku zdolali Zlaté Moravce 3:1.
16.5.V poslednom domácom zápase tejto sezóny privítame Zlaté MoravceSEN - ZMO 3:1, 31.kolo | Igor TabišV 9. kole nadstavbovej časti Fortuna ligy skupiny o udržanie sa privítame na domácom ihrisku futbalistov Zlatých Moraviec.
15.5.Mládež v akcii: FK Senica so striebrom na Mirava CupIgor TabišFutbalisti FK Senica U7 obsadili na medzinárodnom turnaji Mirava Cup výborné druhé miesto.
15.5.Rozlúčka so sezónou: Autogramiáda futbalistov FK SenicaIgor TabišPo poslednom domácom zápase tejto sezóny proti Zlatým Moravciam absolvujú naši futbalisti autogramiádu na štadióne s fanúšikmi.
14.5.Mládež v akcii: Zápasový program mládežníckych družstievIgor TabišZápasový program mládežníckych mužstiev FK Senica.
12.5.Ohlasy po výhre v Nitre: Teší nás záchrana, musíme takto pokračovať aj naďalejIgor TabišV 8. kole nadstavbovej časti Fortuna ligy sme víťazstvom v Nitre definitívne spečatili našu záchranu v najvyššej súťaži. Takto po zápase reagovali naši futbalisti.
12.5.Mládež v akcii: U15-ka v nadstavbe naďalej bez prehryIgor TabišVýsledkový servis mládežníckych družstiev FK Senica.
11.5.Tri body z Nitry spečatili našu účasť vo Fortuna lige aj v budúcej sezóneNIT - SEN 2:3, 30.kolo | Igor TabišPod Zoborom sme získali tri body, ktoré rozhodli o našej definitívnej záchrane vo Fortuna lige.
10.5.Do Nitry s cieľom priblížiť sa k záchraneNIT - SEN 2:3, 30.kolo | Igor TabišV 8.kole nadstavbovej časti Fortuna ligy skupiny o udržanie sa vyzveme futbalistov FC Nitra.
Další stránky
12>>
 
Na stiahnutie
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Organizačné pokyny pre divákov pred zápasom s Michalovcami

Organizačné pokyny pre divákov pred zápasom s Michalovcami

13.10. | FK Senica
Prehra so Sereďou gólom v nadstavenom čase

Prehra so Sereďou gólom v nadstavenom čase

4.10. | TASR, foto: Braňo Španka
Šimon Šumbera: Verím, že zajtra uspejeme

Šimon Šumbera: Verím, že zajtra uspejeme

1.10. | FK Senica, foto: Braňo Španka
2

Copyright © 2021 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podĺa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu