archív článkovarchív aktualít

V apríli 2016 vyšli tieto články:

Další stránky
12>>
30.4.PREVIEW: Zaostrené na nášho najbližšieho súperaFilip HolecDnes sa predstavíme na ihrisku Michaloviec, domáci sa budú chcieť odpútať od poslednej Skalice, naše mužstvo však takisto chce definitívne zlomiť negatívnu sériu
30.4.V Michalovciach sme prehrali 2:1, o bod sme prišli v nadstavenom časeMIC - SEN 2:1, 30.kolo | Filip HolecBojovný zápas začali aktívnejšie domáci, v druhom polčase sa priebeh vyrovnal a Laco Almási svojim prvým ligovým gólom vyrovnal na 1:1, v nadstavenom čase však naklonil misky váh na stranu domácich Kunca
28.4.V dnešnom zápase Slovakia cupu USA U18 - Slovensko U18 sa objavila až štvorica SeničanovFilip HolecBenjamin Száraz aj Denis Nemček odohrali celé stretnutie, Viktor Jedinák a náš odchovanec Denis Baumgartner sa objavili na ihrisku v záverečných minútach
28.4.Róbert Pillár prednedávnom spojil svoju budúcnosť s našim klubom predlžením kontraktu o dva roky. Filip HolecPo nahustenom programe, ktorý naše mužstvo malo sme sa s ním porozprávali nielen o jeho novej zmluve.
27.4.V uplynulom týždni sa predstavili v majstrovských zápasoch naše žiacke mužstváFilip HolecDorastenci majú reprezentačnú prestávku, hodnotenia ostali teda tentokrát na žiackych tréneroch.
25.4.Viktor Jedinák skóroval v úvodnom zápase Slovakia CupuFilip HolecV základnej zostave slovenského výberu do 18 rokov figuroval Denis Nemček, ktorý odohral proti Ukrajine celý zápas
23.4.Trenčania si dnes po výbornom nástupe do zápasu odvážajú zo Senice tri bodySEN - TRE 0:2, 29.kolo | Filip HolecPo góloch Kalu a Koolwijka v úvodných dvadsiatich minútach kontroloval majster náskok a napriek zlepšenej hre v druhom polčase dnes ostávame bez bodu
22.4.V nominácii U18 na tradičný turnaj Slovakia Cup trojica hráčov FK SenicaFilip HolecMedzinárodný futbalový turnaj Slovakia Cup sa uskutoční v dňoch od 25.-29. apríla 2016, dejiskom jedného zápasu bude aj Senica
22.4.PREVIEW: Zaostrené na nášho najbližšieho súperaFilip HolecV sobotu privítame na našom štadióne úradujúceho šampióna Fortuna ligy AS Trenčín
20.4.PREVIEW: Zaostrené na nášho najbližšieho súperaFilip HolecNaše mužstvo dnes cestuje do Žiliny, pod Dubňom sa stretnú so svojimi bývalými spoluhráčmi Mazáňom či Hlohovským
20.4.Na zápase s Trenčínom budú mať diváci možnosť zapojiť sa do súťaže o zájazd na ME do FrancúzskaRedakceFutbaltour.sk pripravil pre našich fanúšikov súťaž na soboťnajšom zápase FK Senica - AS Trenčín
20.4.Zo Žiliny si vezieme po kolektívnom a bojovnom výkone cenný bodZIL - SEN 0:0, 28.kolo | Filip HolecDiváci na štadióne gól nevideli, kvalitný bol najmä prvý polčas, kedy boli šance na oboch stranách, v druhom polčase sa Seničania sústredili na ubránenie domácich
19.4.Mládežnícki tréneri hodnotia zápasy AkadémieFilip HolecU19 si doma v dobrom zápase poradila so silnou Žilinou, dvoma gólmi sa blysol Mráz
19.4.U11 najlepším slovenským tímom na Cordial Cupe v PrešoveFilip HolecZverenci trénera Rudolfa Bíleho obsadili konečné piate miesto, čo je však hlavné, zanechali výborný dojem a skvele reprezentovali našu akadémiu
19.4.Jakub Hromada a Michal Klec v nomináci slovenského výberu do 20 rokovFilip HolecZverenci trénera Pavla Hapala sa stretnú v Kroměříži so svojimi českými rovesníkmi
17.4.Slovan dnes vyťažil z minima maximum a zvíťazil na našom štadióne 1:3SEN - SLO 1:3, 27.kolo | Filip HolecNajmä v prvom polčase sme mali šance zvrátiť vývoj stretnutia, hostí však zachránil brankár Mucha a skúseny Slovan si víťazstvo postrážil
16.4.Róbert Pillár predĺžil zmluvu s FK Senica o dva rokyFilip HolecStredný obranca, ktorý sa vrátil na trávnik v zápase so Skalicou spojil svoju budúcnosť s našim klubom
15.4.PREVIEW: Zaostrené na nášho najbližšieho súperaRedakceV nedeľu naše mužstvo druhýkrát v priebehu jedného mesiaca vyzve na domácom štadióne Slovan Bratislava
14.4.Matej Kosorin sa pripojil k A-mužstvu, túži si zahrať so starším bratomFilip HolecMladší z bratov Kosorincov sa presadil aj vo včerajšom modelovanom zápase proti farme z Topoľčian, cení si príležitosť, ktorú dostáva
13.4.V nedeľu proti Slovanu, máme šancu na odvetu za pohárové vyradenieRedakceMužstvo v týždni testuje nové analytické možnosti od talianskej firmy Exelio, k Áčku sa pripojil Matej Kosorin