Archív článkov

archív článkovarchív aktualít
  

V únoru 2015 vyšli tieto články:

Další stránky
12>>
2.2.Triumf na HSM unikol našim chlapcom len tesneMilan Ondruš

Skončila sa Halová sezóna mládeže. Turnaj futbalistov do 13 a do 15 rokov vyvrcholil v Púchove. Futbalisti FK Senica U15 sa prebojovali medzi 4 najlepšie tímy na Slovensku, finálové podujatie sa hralo systémom každý s každým dvakrát. Mladí Seničania si počínali výborne a prvenstvo im uniklo len o vlások.

2.2.V stredu odchádzajú Seničania do Turecka. Už poznajú svojich súperovMilan Ondruš

V stredu ráno odchádzajú futbalisti FK Senica na herné sústredenie do Turecka. V krajine polmesiaca budú desať dní. Záhoráci odohrajú i tri prípravné stretnutia.

2.2.Martin Junas predĺžil zmluvu v FK Senica o dva rokyFK Senica

Mladý talentovaný brankár Martin Junas predĺžil v Senici zmluvu o dva roky. Stále len 18-ročný gólman je momentálne na Záhorí brankárskou dvojkou. O post sa bije s Denisom Kubicom. Jasnou jednotkou je Michal Šulla.

2.2.Juraj Chvátal odchádza na hosťovanie do Sparty PrahaMilan Ondruš18-ročný talentovaný odchovanec FK Senica Juraj Chvátal odchádza zo Záhoria do Sparty Praha. Dres jedného z najslávnejších českých klubov bude obliekať najbližší rok. Kluby sa takisto dohodli na následnej opcii.
4.2.Najbližších 10 dní strávia Seničania v TureckuMilan Ondruš

Futbalová Senica strávi najbližších 10 dní v slnečnom Turecku. Antalya hlási momentálne slnečné počasie a okolo 18 stupňov. Do krajiny polmesiaca odcestovalo 22 futbalistov a kompletný realizačný tím. Senica odohrá i tri prípravné stretnutia.

5.2.Záhoráci sú už v Turecku, o 14:00 nastúpia proti Vojvodine Novi SadMilan OndrušFutbalisti Senice odleteli v stredu ráno do Turecka. Do Antalye leteli s medzipristáním v Istanbule. V hoteli Limak Atlantis sa ubytovali približne po 12-hodinovej ceste, o pol 10 večer (o 10:00 odchádzali spred štadiónu FK Senica, pozn.red.).
5.2.Venujte 2% z daní na rozvoj futbalovej mládeže FK SenicaMilan Ondruš

Vážení priatelia senického futbalu, opäť po roku sa na vás obraciame s prosbou o venovanie 2% z daní v prospech Futbalovej akadémie FK Senica, v prospech budúcej športovej generácie.

5.2.V prvom zápase v Turecku prehra s VojvodinouNOS - SEN 2:0, 0.kolo | FK SenicaV prvom prípravnom zápase v Turecku prehrali Seničania s Vojvodinou Novi Sad 0:2.
6.2.Tréner Jozef Kostelník hodnotí prvý zápas v TureckuFK Senica

V prvom prípravnom stretnutí v rámci tureckého sústredenia prehrali Seničania so srbskou Vojvodina Novi Sad 0:2.

6.2.Sparta je Sparta, no nebojím sa, hovorí v rozhovore Juraj ChvátalMilan Ondruš

Do FK Senica prišiel v dorasteneckom veku z Moravského Svätého Jánu. Od začiatku bolo vidieť, že futbal hrať vie. Typickým talentom od Pána Boha ale nebol. Dokonale to však nahradil svojou vytrvalosťou a poctivou prácou na ihrisku.

8.2.Juraj Piroska odchádza zo Senice. Mieri do kazašského FC Kaysar Milan Ondruš

Už dlhšiu dobu sa špekulovalo o odchode senického kapitána Juraja Pirosku. Najnovšie sa o jeho služby intenzívne zaujímala Trnava. Líder Záhorákov napokon bude meniť dres. Nezamieri však do Spartaku Trnava, ale prestupuje do kazašského FC Kaysar.

8.2.V druhom zápase v Turecku sme prehrali s Nyíregyházou 0:1NYR - SEN 1:0, 0.kolo | FK SenicaV druhom dueli v rámci tureckého stretnutia podľahli Záhoráci maďarskému tímu Nyíregyháza Spartacus najtesnejšie 0:1. O jediný gól zápasu sa postaral v 39.min Halenár.
9.2.Tréner Kostelník hodnotí prehru s NyíregyházaFK SenicaHlavný tréner FK Senica Jozef Kostelník hodnotí druhý prípravný zápas v rámci tureckého sústredenia, v ktorom jeho zverenci prehrali s maďarským Nyíregyháza Spartacus 0:1.
10.2.Ponuka práce pre FK Senica na pozíciu hospodáraFK Senica

FK Senica ponúka prácu na pozíciu hospodára na futbalovom ihrisku v Čáčove. Záujemcovia, hláste sa na e-mailovej adrese: pavol.hutta@fksenica.eu.

12.2.Spústa nepremenených šancí a tretia turecká prehraBOT - SEN 2:1, 0.kolo | FK SenicaV treťom zápase v Turecku sme podľahli rumunskému FC Botosani 1:2. O jediný gól Záhorákov sa postaral Jozef Dolný.
12.2.Do prípravy pribudol zápas s LASK Linztext i foto: Milan Ondruš

Prvé jarné kolo Fortuna ligy je na programe už 28.februára. Mužstvo Senice cestuje do Ružomberka. Záhoráci majú za sebou už 9 prípravných zápasov, pred štartom súťaže ich čakajú ešte dvaja súperi.

12.2.Juraj Piroska sa lúči. "V Senici to boli pre mňa úžasné roky," hovoríMilan Ondruš

12.2.VIDEO: Záhoráci sa vrátili z TureckaMilan Ondruš

Futbalisti FK Senica sa vrátili z herného sústredenia v Turecku, v ktorom strávili osem dní. Počas sústredenia odohrali i tri prípravné zápasy.

13.2.VIDEO: Piroska siahal na rekord. So Senicou sa však lúčiMilan Ondruš

Futbalista s číslom 33 sa vryl do pamäti mnohých fanúšikov FK Senica. Kým na mnohých iných štadiónoch ho neznášali, v Senici ho milovali. Nečudo. Juraj Piroska bol ústrednou postavou Senice. Na ihrisku i v kabíne.

16.2.Hlasujte za Juraja Chvátala v ankete o najobľúbenejšieho športovca SeniceMilan Ondruš

Záhorák jak repa. Rodák zo Závodu začal hrať v FK Senica počas dorastu. Do tohto veku sa futbalovo o Juraja Chvátala staral Moravský Svätý Ján. Pred necelými dvoma týždňami zmenil senický dres za dres AC Sparta Praha a má šancu sa stať najobľúbenejším športovcom Senice za rok 2014.

Další stránky
12>>
 
Na stiahnutie
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
V prvom zápase prípravy výhra nad Trnavou
Zmeny vo vedení akciovej spoločnosti FK Senica
V stredu 5.1. začala zimná príprava

V stredu 5.1. začala zimná príprava

6.1. | Redakcia, foto: Braňo Španka
2

Copyright © 2022 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podĺa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu