Archív článkov

archív článkovarchív aktualít
  

V únoru 2014 vyšli tieto články:

Další stránky
12>>
28.2.Alojz Polakovič oslavuje 70-kuJozef Komorný

Nie je veľa ľudí, korí sa narodili v prestupnom roku 29. februára. Do tejto neveľkej skupinky patrí Alojz Polakovič, ktorý sa narodil 29. februára 1944 a v týchto dňoch oslavuje svoje okrúhle 70. narodeniny.

28.2.Po zápase veľká AUTOGRAMIÁDAMilan Ondruš

Corgoň liga sa nezadržateľne blíži. Fanúšikovia sú v očakávaní, futbalisti už týždeň nemajú v hlavách nič iné len prvý jarný duel. FK Senica v ňom privíta na domácom trávniku FC ViOn Zlaté Moravce. Zápas začína o 14:00.

27.2.Na jar štartuje nový projekt FK Senica – IFLMilan Ondruš

FK Senica inicioval myšlienku už dlhšie. Vo svojich radoch má klub veľa mladých talentov, no absentuje B mužstvo či juniorská súťaž. Prechod do seniorskej kategórie je pre mladých veľkým skokom. Problém sa netýka len Senice. Na Záhorí sa ho ale rozhodli riešiť. Výsledkom je nový projekt s názvom INTERNATIONAL FOOTBALL LEAGUE (IFL).

26.2.Denis Baumgartner na skúške v JUVENTUSE TURÍNMilan Ondruš

Zo Senice až do JUVENTUSU TURÍN! Zdá sa vám to nereálne? Vôbec nie! Tí najtalentovanejší majú dvere otvorené. FK Senica má veľmi dobré vzťahy so zahraničnými klubmi, vybudovanú sieť renomovaných zahraničných agentov. FK Senica je ideálnou cestou pre mladých futbalistov k veľkému zahraničnému futbalu.

25.2.Senica sa opäť chce pozrieť do pohárovej EurópyMilan Ondruš

FK Senica pred jarnou časťou ciele nemení. Aj štvrtýkrát po sebe chce nazrieť do pohárovej Európy. V zimnej prestávke odišlo z kabíny Záhorákov celkovo 11 futbalistov, prišlo šesť posíl z iných tímov. Klub naďalej pokračuje v napĺňaní presne stanovenej filozofie a opäť omladil. Mládežnícky dres vymenili za seniorský štyria odchovanci z vlastnej liahne.

23.2.VIDEO zo sobotnej generálky s Karvinou (0:2)Milan Ondruš

Na gólové príležitosti tak 6:2, na žŕďky 3:0, no gólový rezultát je celkom iný. Seničania prehrali v generálke na Corgoň ligu na domácej pôde s Karvinou 0:2.

22.2.Kosorín: Naladiť sa na liguMilan OndrušSeničanov čaká posledný prípravný duel pred ostrým štartom jarnej polsezóny Corgoň ligy. V sobotu si v generálke zmerajú sily s českou Karvinou. Zápas začína o 14:00. „Pred nami je posledný krok k začiatku ligy. Chceme ho zvládnuť a naladiť sa na dobrú vlnu pred začiatkom jari,“ hovorí mladý útočník FK Senica Jakub Kosorín.
22.2.V generálke domáca prehra s KarvinouSEN - KAR 0:2, 0.kolo | Milan OndrušV generálke na Corgoň ligu zverenci Eduarda Pagáča prehrali na svojom ihrisku s českou Karvinou 0:2.
21.2.Najlepšími športovcami mesta i naši futbalistiMilan Ondruš

Tradične v rovnakom čase sa v senickom kultúrnom dobe oceňujú najlepší športovci mesta. I tento rok si cennú plaketu odniesli mnohí. Medzi ocenenými za rok 2013 boli i športovci nesúci senickú zástavu. V každej zo šiestich kategórií máme zástupcu.

19.2.V sobotu generálka proti KarvinejMilan Ondruš

Corgoňligové mužstvá ladia formu na Corgoň ligu. Jej ostrý štart je na programe prvý marcový deň. Seničania si v jarnej ouvertúre zmerajú sily na domácom trávniku s FC ViOn Zlaté Moravce. Výhodu domáceho prostredia majú práve Záhoráci. Úvodný výkop je v sobotu o 14:00.

18.2.Proti Třincu pohľadný futbal a víťazstvo 2:0SEN - TŘI 2:0, 0.kolo | Milan OndrušV utorkovom prípravnom zápase zdolali Seničania český Fotbal Třinec 2:0. Oba výstavné góly vsietil Milan Jirásek. Do začiatku ligy čaká Seničanov ešte jeden prípravný duel. V generálke pred jarnou časťou sa stretnú v sobotu 22.2. na hlavnom ihrisku v Senici s Karvinou.
18.2.PRESS info o tlačovej konferencii pred jarnou časťou CLMilan Ondruš
17.2.V utorok proti TřincuMilan Ondruš

Futbalová výprava sa po návrate z Turecka pripravuje na štart jarnej časti sezóny v domácich podmienkach. Pred prvým majstrovským zápasom čakajú zverencov Eduarda Pagáča ešte dva prípravné duely.

13.2.Pavlík z Turecka: V treťom zápase sa pobijeme o víťazstvoMilan Ondruš

Záhoráci majú za sebou dva prípravné duely v rámci tureckého sústredenia. Vo štvrtok ich čaká tretí. Proti maďarskému Paksi SE vybehnú o druhej poobede nášho času, v Turecku je o hodinu viac. „Myslím si, že sme odohrali dva z tých lepších zápasov. Pravda, nevyhrali sme. V tom druhom sme mali k tomu blízko. Pokúsime sa o to v poslednom zápase proti Maďarom,“ hovorí stopér FK Senica Petr Pavlík.

12.2.Masérsky šoumen Ján Šimek: Táto partia je výbornáMilan Ondruš, foto: Tomáš Homola

Presne týždeň je to od toho, čo sa naši Seničania balili do Turecka. Kým futbalisti to mali vcelku jednoduché, oveľa viac starostí mal realizačný tím. Každý sa snažil ušetriť kilogramy. Maséri Ján Šimek a Tomáš Homola balili, prebaľovali celý deň. Kilá škrtali, no letisková váha bola neúprosná.

11.2.V druhom zápase remíza s Volyň Luck 1:1SEN - LUC 1:1, 0.kolo | FK SenicaV druhom zápase v rámci tureckého sústredenia remizovali Seničania s ukrajinským FC Volyň Luck 1:1.
11.2.Prípravkári víťazmi turnaja v DubňanochMilan Ondruš

V nedeľu 9.2. sa prípravkári FK Senica U9 zúčastnili turnaja v Dubňanoch na Morave. V konkurencii piatich tímov si počínali skutočne výborne. Neprehrali ani raz a domov si odniesli trofej za prvé miesto.

10.2.Vitor Gava: V Senici funguje všetko, ako máFK Senica

Keď prišiel na Slovensko, bola mu zima. V horúcej Brazílii bolo vtedy vyše tridsať stupňov nad nulou. Stopérsky novic v drese Záhorákov Vitor Gava si však na nové podmienky rýchlo zvykol. Po mesiaci ťažkých tréningov ale teplú tureckú zmenu privítal.

7.2.Priamo z Turecka: Dnes proti KrasnodaruMilan Ondruš, foto: Tomáš Homola

V Turecku privítalo Seničanov pekné slnečné počasie. Po trojhodinovom lete pristáli Záhoráci v stredu večer v Antalyi. Na viedenskom letisku sa nevyhli drobným problémom.

7.2.V prvom zápase prehra so silným KrasnodaromSEN - KRS 0:2, 0.kolo | FK SenicaS veľmi silným súperom sme v prvom zápase v rámci tureckého sústredenia prehrali 0:2.
Další stránky
12>>
 
Na stiahnutie
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
V piatok proti Žiline po polčase prerušené, dohrá sa v utorok 30.11.

V piatok proti Žiline po polčase prerušené, dohrá sa v utorok 30.11.

29.11. | FK Senica, foto: mskzilina.sk
Vrátiť sa k poctivým a pracovitým výkonom

Vrátiť sa k poctivým a pracovitým výkonom

24.11. | Redakcia
Zajtrajší zápas so Žilinou bez divákov

Zajtrajší zápas so Žilinou bez divákov

24.11. | FK Senica
2

Copyright © 2021 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podĺa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu