Archív článkov

archív článkovarchív aktualít
  

V decembri 2017 vyšli tieto články:

2.12.Na Senicu čakajú Zlaté MoravceVlado MičekUž dnes od 14:00 nastúpime na ihrisku Zlatých Moraviec v zápase 18. kola Fortuna ligy.
2.12.V Zlatých Moravciach sme pretrhli sériu bez prehryZMO - SEN 3:0, 18.kolo | TASRV Zlatých Moravciach sa o výsledku stretnutia rozhodlo prakticky v priebehu štyroch minút prvého polčasu, kedy sme dvakrát inkasovali.
5.12.Tréneri mládeže hodnotia jesennú časť: U19 Stano MacekVlado MičekZačíname posezónny seriál rozhovorov, v ktorom tréneri jednotlivých našich mládežníckych mužstiev zhodnotia jesennú časť a pridajú aj niečo navyše. Začíname najstaršou vekovou kategóriou U19 a trénerom Stanom Macekom.
6.12.Mládežnícki hráči a ich pohľad na jesennú časť: U19 Dominik MartišiakVlado MičekOkrem seriálu rozhovorov s trénermi mládežníckych družstiev rozbiehame aj podobnú sériu s hráčmi mládežníckych tímov, ktorí nám prezradia niečo o sebe, ale aj kabíne.
7.12.V Senici všetko pripravené na posledné jesenné kolo Fortuna ligyVlado MičekFutbalová aréna v Senici bola jednou z tých, ktorú najviac zasiahla snehová nádielka. Ešte v utorok doobeda husto snežilo, čo ste mohli vidieť aj na našom videu.
8.12.Tréneri hodnotia jesennú časť: U17 Vlado VčelkaVlado MičekĎalším trénerom, ktorého sme vyspovedali je Vladimír Včelka, ktorý má pod palcom U17. So svojim mužstvom zimuje na 8. priečke s aktívnym skóre 30:29, keď v 17 dueloch nazbieral 21 bodov.
8.12.Na Senicu čaká záverečný duel jesene, s Michalovcami sa môže odraziť od dna tabuľkyVlado MičekFortunaligovú Senicu čaká posledný duel v tomto roku. Na svojom ihrisku privíta v sobotu 9. decembra od 14:00 mužstvo MFK Zemplín Michalovce.
9.12.Na záver jesene remíza s MichalovcamiSEN - MIC 1:1, 19.kolo | TASRPo prvom polčase, v ktorom sme viedli 1:0, sa súperovi podarilo vyrovnať a nakoniec sa v poslednom kole body delili.
12.12.Mládežnícki hráči a ich pohľad na jesennú časť: U17 Viktor MičkaVlado MičekZa kabínu U17 prevzal slovo hovorcu kapitán Viktor Mička. Podľa hodnotenia trénera to bola logická voľba, keďže Viktor platí v kabíne za najukecanejšieho hráča. Posúďte sami.
13.12.Do klubu FK Senica vstupuje nový zahraničný sponzorKlubDo futbalového klubu v Senici vstupuje nová krv. Po viacerých stretnutiach s vedením FK Senica sa do klubu rozhodol vstúpiť sponzor zo zahraničia.
16.12.Tréneri hodnotia jesennú časť: U16 Edo VilčinskýVlado MičekĎalším trénerom, ktorý zhodnotil jesennú časť je Edo Vilčinský, ktorý mal na starosti kategóriu U16.
17.12.Mládežnícki hráči a ich pohľad na jesennú časť: U16 Matúš ChropovskýVlado MičekPohľad na jesennú časť pridal za mládežnícky výber U16 brankár Matúš Chropovský.
20.12.Klub FK Senica využil opciu na služby Blažeja VaščákaVlado MičekSkúsený Blažej Vaščák bude obliekať dres FK Senica aj v jarnej časti Fortuna ligy.
26.12.Tréneri hodnotia jesennú časť: U15 Jozef UhlárVlado MičekV hodnotení mládežníckej sezóny pokračujeme kategóriou U15, kde je trénerom Jozef Uhlár.
27.12.Mládežnícki hráči a ich pohľad na jesennú časť: U15 Gabriel HalabrínVlado MičekPo trénerskom pohľade na jesennú časť v podaní Jozefa Uhlára pripája svoj názor aj záložník U15 Gabriel Halabrín.
30.12.Dominik Martišiak na skúške v ŠkótskuVlado MičekNa konci roka absolvoval talentovaný hráč našej akadémie Dominik Martišiak skúšku v škótskom klube Dundee United.
 
Na stiahnutie
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Po víťazstve nad ViOnom sme vyhrali skupinu Tipsport ligy
2% z dane pre futbalové nádeje FK Senica

2% z dane pre futbalové nádeje FK Senica

21.1. | Redakcia
V prvom zápase prípravy výhra nad Trnavou
2

Copyright © 2022 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podĺa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu