Archív článkov

archív článkovarchív aktualít

V decembri 2016 vyšli tieto články:

3.12.S Dunajskou Stredou sme aj druhýkrát v sezóne hrali nerozhodne, hrdinom BřezinaSEN - DST 1:1, 18.kolo | Filip HolecHostia strelili úvodný gól a na dlhé minúty sa stiahli na vlastnú polovici, obranu hostí zlomil najskôr prienikom Weriton a faul na nášho hráča potrestal tvrdou strelou David Březina
10.12.V poslednom zápase jesene tesná prehra v RužomberkuRUZ - SEN 2:1, 19.kolo | TASRZápas dvoch rozdielnych polčasov rozhodla lepšia strelecká efektivita Ružomberčanov. Na bodový zisk nášho družstva nepomohol ani zlepšený výkon po prestávke.
15.12.Jozef Uhlár hodnotí jesennú časť nášho družstva do 14 rokovFilip HolecTréner FK Senica U14 svoj hodnotenie rozdelil na hernú a výsledkovú časť
30.12.Dvojica našich hráčov v nominácii na Granatkinov memoriálFilip HolecTradičný medzinárodný turnaj mužstiev do 18 rokov sa v Petrohrade začína v pondelok 9.1.