Archív článkov

archív článkovarchív aktualít

V decembri 2016 vyšli tieto články:

30.12.Dvojica našich hráčov v nominácii na Granatkinov memoriálFilip HolecTradičný medzinárodný turnaj mužstiev do 18 rokov sa v Petrohrade začína v pondelok 9.1.
15.12.Jozef Uhlár hodnotí jesennú časť nášho družstva do 14 rokovFilip HolecTréner FK Senica U14 svoj hodnotenie rozdelil na hernú a výsledkovú časť
10.12.V poslednom zápase jesene tesná prehra v RužomberkuRUZ - SEN 2:1, 19.kolo | TASRZápas dvoch rozdielnych polčasov rozhodla lepšia strelecká efektivita Ružomberčanov. Na bodový zisk nášho družstva nepomohol ani zlepšený výkon po prestávke.
3.12.S Dunajskou Stredou sme aj druhýkrát v sezóne hrali nerozhodne, hrdinom BřezinaSEN - DST 1:1, 18.kolo | Filip HolecHostia strelili úvodný gól a na dlhé minúty sa stiahli na vlastnú polovici, obranu hostí zlomil najskôr prienikom Weriton a faul na nášho hráča potrestal tvrdou strelou David Březina