Archív článkov

archív článkovarchív aktualít
  

V decembri 2015 vyšli tieto články:

1.12.Prines granule, deky či koberce a POMÔŽ senickému útulkuMilan Ondruš

(Na obrázku Petr Pavlík s jeho psom Ozzym). Posledný zápas roka 2015 FK Senica – MFK Zemplín Michalovce (5.12.2015 o 17:00 hod.) bude mať aj charitatívny rozmer, resp. sa bude niesť v znamení POMOCI. Budeme sa snažiť pomôcť viacerým a jedným z organizácií, pre ktoré sme sa rozhodli niečo spraviť, je SENICKÝ ÚTULOK pre opustené psy.

3.12.O brankára Száraza sa zaujíma Inter Milan. V Taliansku bol už na skúškeMilan Ondruš

O senického talentovaného brankára Benjamína Száraza sa zaujíma taliansky veľkoklub Inter Miláno. Mladý, 17-ročný gólman, strávil v Miláne necelý týždeň, počas ktorého absolvoval tréningové jednotky a jeden modelovaný zápas.

4.12.V sobotu si vo fanshope môžete kúpiť vianočné ozdoby od SvetluškárovMilan Ondruš

Svetluška je denný stacionár, ktorý sídli v Kunove a ktorý poskytuje dennú starostlivosť o ľudí fyzicky odkázaných na pomoc druhých ľudí. Deti aj dospelí denne tvoria zaujímavé výtvory v tvorivých dielňach a práve ich výtvory s vianočnou tematikou si môžete kúpiť aj počas sobotného zápasu FK Senica – MFK Zemplín Michalovce (17:00).

4.12.V sobotu v predaji nový kalendár na rok 2016Milan OndrušV sobotu na zápase FK Senica – MFK Zemplín Michalovce bude prvý raz v predaji nový kalendár na rok 2016. Futbalisti FK Senica ho nafotili spolu s finalistkami súťaže MISS Záhorie.
5.12.S rokom 2015 sa lúčime remízouSEN - MIC 1:1, 19.kolo | TASR, ilustračné fotoS rokom 2015 sa lúčime remízou na domácom trávniku s MFK Zemplín Michalovce 1:1. O jediný gól Senice sa postaral Michal Klec, ktorý si dal darček k svojim dnešným 20-tym narodeninám.
7.12.Pondelok v znamení testovMilan Ondruš

Hoci majú futbalisti FK Senica už po sezóne, pondelkový tréning bol v znamení testov. Zúčastnili sa ich všetci hráči A-tímu. Tréner Záhorákov Juraj Sabol rozdelil tím na niekoľko partií. Tie sa potom striedali na stanoviskách.

9.12.Do útulku smerovalo vyše 150 kg krmiva s nálepkou FK SenicaMilan Ondruš

Útulkáči majú na chvíľku s „žrádlom“ pokoj. Futbalisti FK Senica im dnes zaniesli krmivo, ktoré síce nepostačí na celú zimu, no na chvíľku im žalúdok zaplní.

10.12.Svetluške sme zaželali šťastné a veselé Vianoce a odovzdali darčekyMilan Ondruš

Denný stacionár Svetluška, sídliaci v Kunove, sa stará o deti, ktoré sú odkázané na pomoc druhých. Tomuto milému zariadeniu sme sa rozhodli pomôcť. Na zápase s Michalovcami sme predávali ich výrobky a dnes prišli šťastné a veselé „svetluškárom“ samotní futbalisti.

14.12.Príprava začne 7.januára + sumár prípravných zápasovMilan Ondruš

Zimná príprava futbalistov FK Senica na jarnú časť Fortuna ligy 2015/2016 odštartuje 7. januára 2016. Dovtedy majú futbalisti naordinovanú dovolenku avšak s určitými pravidlami. „Chalani majú naordinovaný individuálny tréningový plán. Musia sa držať v kondícii,“ hovorí asistent trénera Michal Ščasný.

 
Na stiahnutie
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
V prvom zápase prípravy výhra nad Trnavou
Zmeny vo vedení akciovej spoločnosti FK Senica
V stredu 5.1. začala zimná príprava

V stredu 5.1. začala zimná príprava

6.1. | Redakcia, foto: Braňo Španka
2

Copyright © 2022 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podĺa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu