Archív článkov

archív článkovarchív aktualít
  

V decembri 2015 vyšli tieto články:

14.12.Príprava začne 7.januára + sumár prípravných zápasovMilan Ondruš

Zimná príprava futbalistov FK Senica na jarnú časť Fortuna ligy 2015/2016 odštartuje 7. januára 2016. Dovtedy majú futbalisti naordinovanú dovolenku avšak s určitými pravidlami. „Chalani majú naordinovaný individuálny tréningový plán. Musia sa držať v kondícii,“ hovorí asistent trénera Michal Ščasný.

10.12.Svetluške sme zaželali šťastné a veselé Vianoce a odovzdali darčekyMilan Ondruš

Denný stacionár Svetluška, sídliaci v Kunove, sa stará o deti, ktoré sú odkázané na pomoc druhých. Tomuto milému zariadeniu sme sa rozhodli pomôcť. Na zápase s Michalovcami sme predávali ich výrobky a dnes prišli šťastné a veselé „svetluškárom“ samotní futbalisti.

9.12.Do útulku smerovalo vyše 150 kg krmiva s nálepkou FK SenicaMilan Ondruš

Útulkáči majú na chvíľku s „žrádlom“ pokoj. Futbalisti FK Senica im dnes zaniesli krmivo, ktoré síce nepostačí na celú zimu, no na chvíľku im žalúdok zaplní.

7.12.Pondelok v znamení testovMilan Ondruš

Hoci majú futbalisti FK Senica už po sezóne, pondelkový tréning bol v znamení testov. Zúčastnili sa ich všetci hráči A-tímu. Tréner Záhorákov Juraj Sabol rozdelil tím na niekoľko partií. Tie sa potom striedali na stanoviskách.

5.12.S rokom 2015 sa lúčime remízouSEN - MIC 1:1, 19.kolo | TASR, ilustračné fotoS rokom 2015 sa lúčime remízou na domácom trávniku s MFK Zemplín Michalovce 1:1. O jediný gól Senice sa postaral Michal Klec, ktorý si dal darček k svojim dnešným 20-tym narodeninám.
4.12.V sobotu si vo fanshope môžete kúpiť vianočné ozdoby od SvetluškárovMilan Ondruš

Svetluška je denný stacionár, ktorý sídli v Kunove a ktorý poskytuje dennú starostlivosť o ľudí fyzicky odkázaných na pomoc druhých ľudí. Deti aj dospelí denne tvoria zaujímavé výtvory v tvorivých dielňach a práve ich výtvory s vianočnou tematikou si môžete kúpiť aj počas sobotného zápasu FK Senica – MFK Zemplín Michalovce (17:00).

4.12.V sobotu v predaji nový kalendár na rok 2016Milan OndrušV sobotu na zápase FK Senica – MFK Zemplín Michalovce bude prvý raz v predaji nový kalendár na rok 2016. Futbalisti FK Senica ho nafotili spolu s finalistkami súťaže MISS Záhorie.
3.12.O brankára Száraza sa zaujíma Inter Milan. V Taliansku bol už na skúškeMilan Ondruš

O senického talentovaného brankára Benjamína Száraza sa zaujíma taliansky veľkoklub Inter Miláno. Mladý, 17-ročný gólman, strávil v Miláne necelý týždeň, počas ktorého absolvoval tréningové jednotky a jeden modelovaný zápas.

1.12.Prines granule, deky či koberce a POMÔŽ senickému útulkuMilan Ondruš

(Na obrázku Petr Pavlík s jeho psom Ozzym). Posledný zápas roka 2015 FK Senica – MFK Zemplín Michalovce (5.12.2015 o 17:00 hod.) bude mať aj charitatívny rozmer, resp. sa bude niesť v znamení POMOCI. Budeme sa snažiť pomôcť viacerým a jedným z organizácií, pre ktoré sme sa rozhodli niečo spraviť, je SENICKÝ ÚTULOK pre opustené psy.

 
Na stiahnutie
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Na zápas so Slovanom pozýva Elvis Sukisa Mashike

Na zápas so Slovanom pozýva Elvis Sukisa Mashike

24.9. | FK Senica
Futbalisti sa zapojili do zbierky

Futbalisti sa zapojili do zbierky

24.9. | FK Senica
Info pre permanentkárov

Info pre permanentkárov

22.9. | FK Senica
2

Copyright © 2021 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podĺa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu