Archív článkov

archív článkovarchív aktualít
  

V decembri 2014 vyšli tieto články:

1.12.Vladimír Levársky: "Emócie v kotle som si užíval"Milan Ondruš

Posledný jesenný duel FK Senica vo Fortuna lige si nenechal ujsť ani majiteľ klubu zo Záhoria Vladimír Levársky, ktorý je zároveň CEO v spoločnosti OMS. VIP lóžu, kde obvykle sedáva, však tentoraz vymenil za fanúšikovský kotol.

3.12.Deti z MŠ majú vďaka futbalistom krajšie VianoceMilan Ondruš

Krásne gesto! Deťom v senickej materskej škole J. Mudrocha chýbalo 200 eur na interaktívne pomôcky. Kabína FK Senica sa poskladala a deti budú mať krajšie Vianoce.

3.12.Priateľským zápasom s fanklubom sme zavŕšili jeseňMilan Ondruš

Jesennú časť Fortuna ligy zavŕšil tradičný priateľský futbalový zápas hráčom FK Senica s fanklubom. Výsledok nebol dôležitý, zvíťazila dobrá nálada.

5.12.Mládežníckym trénerom prednášal Malura, naplánovaný je VrbaMilan Ondruš

V FK Senica pri práci s mládežou kladie dôraz na profesionalitu vo všetkých smeroch. V prvom rade ale musia byť profesionálmi v obore tréneri, ktorí sa starajú o futbalový rast svojich zverencov.

8.12.Zimná príprava odštartuje 5.1. + plán prípravyMilan Ondruš

Dohrávaná dohrávka Slovan Bratislava – Spartak Trnava sa bude dohrávať pre nespôsobilý terén až na jar. To znamená, že FK Senica bude definitívne zimovať na 3. priečke tabuľky.

9.12.Kormidelník Senice hodnotí jeseň: "Snom bolo 32 bodov"Milan Ondruš

Senica má po jeseni na konte 30 bodov, čo je o jeden bod menej ako vlani. Šéf realizačného tímu Pavel Hapal ju hodnotí ako úspešnú, i keď tajným snom bolo získať o dva body viac. S Hapalom sme sa porozprávali o plusoch i mínusoch jesenej časti i o jeho možnom odchode na národnú lavičku SR 21.

9.12.Mladí Seničania zažiarili na turnaji v PúchoveMilan Ondruš

V púchovskej TC aréne sa v sobotu 6.12. konal medzinárodný turnaj prípraviek U10. Na Memoriál bratov Šamánkovcov vycestovali aj mladí futbalisti FK Senica.

11.12.Zvoľte si HVIEZDU jesene FK SenicaRedakceKto bol podľa vás najlepším futbalistom FK Senica jesennej časti Fortuna ligy? Bol to 9-gólový Jan Kalabiška, alebo skvele chytajúci Michal Šulla? Bol to vodca Juraj Piroska či defenzívny pilier a srdciar Petr Pavlík? Alebo najlepšie výkony podával na jeseň domáci odchovanec Juraj Chvátal, či dáte hlas navrátilcovi do zostavy po ťažkom zranení Tomášovi Kóňovi?
12.12.Tréneri FK Senica diskutovali s Pavlom VrbomMilan Ondruš

FK Senica mal v stredu 10.12. skutočne nevídanú návštevu. Na diskusiu prijal pozvanie tréner národnej futbalovej reprezentácie ČR Pavel Vrba. Diskutoval s asi 30-timi trénermi FK Senica, prevažne z mládeže.

15.12.Najlepší polrok v životeMilan Ondruš

„Prežil som najlepší polrok v živote,“ hovorí senický univerzál Jan Kalabiška, ktorý stihol nastrieľať 9 gólov a v novembri sa stal otcom.

16.12.Mladí futbalisti FK Senica tancujú ZumbuMilan Ondruš

Futbal nie je len o kopaní do lopty. Futbalista musí byť technicky dobre vybavený, rýchly, silný ale i obratný. V FK Senica sa kladie dôraz na všetky pohybové aktivity, preto si mládežníci raz za týždeň zatancujú Zumbu.

17.12.Piroska v troch all stars jesene, Šulla s najväčšou minutážouMilan Ondruš

Po jesennej časti prichádzajú športové médiá so záverečnými sumármi i hodnoteniami. Už tradičným je zvolenie ideálnej jedenástky jesene.

18.12.FK Senica tretí najlepší klub na SlovenskuMilan Ondruš / www.futbalsfz.sk

Aj v aktuálnej tabuľke Fortuna ligy je FK Senica na tretej priečke. Slovenský futbalový zväz však nedávno zverejnil tabuľku s najúspešnejšími klubmi za posledné štyri roky. V nej je klub zo Záhoria takisto na bronzovej priečke.

23.12.Dušan Vrťo: V roku 2015 chceme pokračovať v napĺňaní filozofie klubuMilan Ondruš

Po jeseni je FK Senica na bronzovej priečke tabuľky. V radoch fanúšikov i hráčov je s umiestnením spokojnosť. Ako je ale s jeseňou spokojný šéf manažmentu FK Senica Dušan Vrťo? „Musím byť spokojný aj ja. Máme 30 bodov, sme tretí a nebyť toľkých remíz, boli by sme ešte vyššie,“ prezrádza v rozhovore športový riaditeľ FK Senica.

23.12.Hapal odchádza do SR 21, zimnú prípravu začne nový trénerMilan Ondruš

Senický kormidelník Pavel Hapal sa už definitívne stane novým trénerom Slovenska 21. Potvrdil to dnes Slovenský futbalový zväz.

27.12.Šéf mládeže FK Senica Igor Pszota: Vychovávame silných jedincovMilan OndrušFutbalová akadémia FK Senica dosahuje neustále lepšie a lepšie výsledky doma i v zahraničí. Na konci roku sme sa preto porozprávali s koordinátorom mládeže FK Senica Igorom Pszotom.
31.12.Ďakujeme za podporu v roku 2014, všetko dobré do nového rokuMilan Ondruš

Pravda, rok 2014 nebol pre FK Senica výsledkovo najúspešnejší. V sezóne 2013/2014 sme skončili na šiestom mieste tabuľky a po troch rokoch za sebou sme sa neprebojovali do pohárovej Európy. Mnoho ľudí sa nás pýtalo prečo. My odpovedáme, úspechy opäť prídu, rok 2014 bol pre nás úspešný z iného hľadiska. Bol prelomový, trocha revolučný a...

 
Na stiahnutie
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
V prvom zápase prípravy výhra nad Trnavou
Zmeny vo vedení akciovej spoločnosti FK Senica
V stredu 5.1. začala zimná príprava

V stredu 5.1. začala zimná príprava

6.1. | Redakcia, foto: Braňo Španka
2

Copyright © 2022 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podĺa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu