Archív článkov

archív článkovarchív aktualít
  

V decembri 2013 vyšli tieto články:

Další stránky
12>>
30.12.Zimná príprava odštartuje siedmeho januára o 14:00Milan Ondruš

Futbalisti FK Senica stále čerpajú svoje dovolenky. Ani počas vianočných sviatkov si však nemôžu dovoliť leňošiť. „Každý dostal individuálny tréningový plán. Ten obsahuje rehabilitáciu, ale i bežecké normy. Chalani by mali prísť na prvý tréning v slušnej kondícii,“ hovorí kormidelník Záhorákov Eduard Pagáč.

30.12.Vo výbere SR 16 do Malajzie až pätica Seničanov!Milan Ondruš

V nominácii reprezentácie SR16 na turnaj do Malajzie (8.1. - 19.1.2014) má FK Senica až päťčlenné zastúpenie, najväčšie spomedzi všetkých klubov.

23.12.Hiago strelil v novembri najkrajší gólMilan Ondruš

V ankete o gól mesiaca november to bolo dlho tesné. Vo vedení sa striedali žilinský Jakub Paur a Seničan Ramiro Hiago. Napokon vo fanúšikovskej ankete uspel brazílsky stredopoliar v službách FK Senica.

23.12.Krásne Vianoce a šťastný nový rok!FK SenicaFK Senica želá všetkým partnerom, priaznivcom, fanúšikom a v neposlednom rade všetkým futbalistom, futbalistkám či rodičom krásne a pokojné prežitie vianočných sviatkov a ešte krajší nový rok 2014.
19.12.O senických mladíkov sa zaujímajú svetoví agentiMilan Ondruš

Ďalší veľký úspech. Už niekoľký. Futbalová akadémia FK Senica je bezpochyby už rešpektovanou liahňou mladých slovenských talentov. Nedokazujú to veľké reči, ale najmä skutky, úspechy.

17.12.Hiago a Diviš horúcimi kandidátmi na gól mesiacaMilan Ondruš

Tradičná anketa gól mesiaca Corgoň ligy je v závere svojej jesennej časti. Poslednýkrát v tomto roku môžete hlasovať o gól NOVEMBRA. Tentoraz máme v ankete hneď dve želiezka v ohni.

16.12.Jesenné NAJ-NAJ-NAJ s Jardom DivišomMilan Ondruš

Už tradične sme dali priestor i jednému z futbalistov senickej kabíny, aby zhodnotil zo svojho pohľadu uplynulý polrok. Jesenné NAJ, NAJ, NAJ tentoraz zaznelo z úst rýchlonohého krídelníka Jaroslava Diviša, ktorý si dovolenku zatiaľ užíva v Senici. Na sviatky ale cestuje k svojim rodičom i rodičom svojej priateľky. Kto bol podľa Diviša NAJlepším hráčom? Aké bolo NAJvydrenejšie víťazstvo? Aký bol NAJemotívnejší moment?

13.12.Smolný záver finále nás pripravil o zlatoMilan Ondruš

Škoda. Najmä v druhom polčase sme boli lepším, futbalovejším tímom, no vlastný gól Filípka v nadstavenom čase rozhodol o tom, že zlaté medaily si z rímskeho turnaja Karol Wojtyla Cup na krk zavesili domáci futbalisti AS Rím. naši chlapci skončili na druhom mieste, no určite nesklamali. Ukázali veľkú kvalitu a futbalový um. Ďakujeme, chlapci!

13.12.Na odchode sedem futbalistovMilan Ondruš

Futbalisti Senice momentálne čerpajú svoje dovolenky. Niektorí si vychutnávajú teplo domova, iní oddychujú aktívne.

12.12.Z finále priamy prenos!!!Ivan Tobiáš

Výbornú reklamu nášmu klubu, ale aj celému Slovensku robia starší dorastenci U19 na 9. ročníku turnaja Wojtyla cup 2013 v Taliansku.

12.12.Dojčan: Pevne verím, že nesklamemeMilan Ondruš

Základnú skupinu na turnaji Karol Wojtyla Cup v talianskom Ríme naši chlapci do 19 rokov s prehľadom vyhrali. Ani v jednom z troch zápasov nenašli premožiteľa. Dve víťazstvá (1:0 a 7:0) a bezgólová remíza s anglickým Watfordom posunuli Senicu do veľkého finále, ktoré je na programe v piatok 13.12. o 11:15.

8.12.O plusoch i mínusoch jesene s Dušanom VrťomMilan Ondruš

Úvod i záver Corgoň ligy Záhorákom vyšiel. V tom strede to mohlo byť lepšie. Senica je po jeseni na solídnom štvrtom mieste. Zimovať môže relatívne s pokojom. „Aj tu platí, že vždy to môže byť lepšie,“ hovorí v rozhovore športový riaditeľ FK Senica Dušan Vrťo, ktorý sa za chodu pripojil k realizačnému tímu a svojimi skúsenosťami pomohol trénerskej dvojici Pagáč – Macek.

7.12.Silácke reči nemá, svojmu tímu na turnaji však veríMilan Ondruš

V sobotu večer odcestovala výprava FK Senica U19 do Ríma. V hlavnom meste Talianska ich čaká prestížny medzinárodný turnaj Karol Wojtyla Cup 2013 (9.12. – 13.12.). Seničania sú nasadení do skupiny B, ich turnajová púť začne v pondelok o 11:00 súbojom s anglickým FC Watford.

5.12.Mladí Seničania blízko k prestupu do HaaguTlačová správa FK Senica

Dva európske progresívne kluby FK Senica a ADO Den Haag sú na najlepšej ceste posunúť svoju spoluprácu na novú métu. Všetko nasvedčuje tomu, že niektorý z mladých Záhorákov by mohol v najbližšej dobe obliecť dres holandského klubu.

5.12.FK Senica U19 na prestížny Karol Wojtyla Cup do RímaMilan Ondruš

Už po deviatykrát usporiada hlavné mesto Talianska prestížny turnaj pre starších dorastencov kategórie U19 (9.12. – 13.12.). Medzi mužstvami ako S.S Lazio či AS Rím bude i FK Senica.

4.12.Senický benjamínok vyškolil žilinskú obranuMilan Ondruš, foto: Marián Bazala

Osemnásťročný Seničan, presnejšie z Brodského, si v poslednom kole jesennej časti Corgoň ligy otvoril v seniorskom drese FK Senica strelecký účet. V 31. minúte mu Milan Jirásek posunul loptu, aby si senický benjamínok posadil žilinského obrancu na zadok a zakončil ako skúsený mazák.

4.12.Po mladších žiakoch postupujú do 2. kola HSM aj staršíMilan Ondruš

Postup do 2. kola Halovej sezóny mládeže (HSM) si už minulý týždeň zabezpečili mladší žiaci FK Senica U13. Uplynulý víkend ich napodobnili i starší U15.

3.12.Nazreli sme priamo do kuchyne ParmyMilan OndrušTraja tréneri FK Senica Milan Suchý, Miroslav Hainc a Jozef Uhlár absolvovali uplynulý týždeň mimoriadne zaujímavú stáž v talianskom prvoligovom klube FC Parma.
2.12.Piroska: Je dôležité, že sme uzavreli jeseň víťazneMilan Ondruš

Bol to nadpriemerný futbal. Najmä prvý polčas sa bolo na čo pozerať. Futbal hore-dolu. Trikrát sa lopta odrazila od konštrukcie brány do siete, okrem toho i niekoľkokrát von. Kopali sa dve penalty.

2.12.Naša prípravka piata na UNICEF Cup-e 2013Milan Ondruš, foto: mfkruzomberok.sk

Putovný pohár UNICEF CUP 2013 pre prípravky U11, o ktorý bojovalo v sobotu v ružomberskej hale Koniareň šesť najlepších žiackych družstiev v kategórii U11 - AS Trenčín, FC Spartak Trnava, MFK Ružomberok, FK Senica, FC ViOn Zlaté Moravce a Spartak Myjava, sa stal korisťou mladých nádejí zlatomoraveckého ViOn-u. Naši chlapci sa umiestnili na piatej priečke.

Další stránky
12>>
 
Na stiahnutie
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
V prvom zápase prípravy výhra nad Trnavou
Zmeny vo vedení akciovej spoločnosti FK Senica
V stredu 5.1. začala zimná príprava

V stredu 5.1. začala zimná príprava

6.1. | Redakcia, foto: Braňo Španka
2

Copyright © 2022 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podĺa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu