Archív článkov

archív článkovarchív aktualít

V novembri 2021 vyšli tieto články:

5.11.PREVIEW: V sobotu privítame ViOn Zlaté MoravceSEN - ZMO 1:2, 14.kolo | FK Senica, foto: Braňo ŠpankaFutbalisti FK Senica odohrajú zajtra o 15:00 h zápas 14. kola Fortuna ligy proti ViOn-u Zlaté Moravce.
7.11.Ďalšia domáca prehra, tentoraz proti Z. MoravciamSEN - ZMO 1:2, 14.kolo | TASR, foto: Braňo ŠpankaV 14. kole sme privítali posledný celok tabuľky - ViOn Zlaté Moravce. Napriek nášmu rýchlemu vedeniu po góle Jurdíka sme ďalší priebeh zápasu nezvládli a sériu bez víťazného duelu sme natiahli už na číslo sedem.
17.11.Futbalisti FK Senica sa pripravujú na zápas v D. StredeRedakcia, foto: Braňo ŠpankaZverenci trénera Pavla Šustra sa počas reprezentačnej prestávky poctivo pripravujú na záver jesennej časti Fortuna ligy.
18.11.Stalo sa presne pred 8 rokmiJozef Komorný
19.11.Gabriel Halabrín: Učím sa každým zápasomRedakcia
21.11.Po bojovnom výkone tesná prehra na Žitnom ostroveDST - SEN 1:0, 15.kolo | TASR, foto: dac.skPo poslednej reprezentačnej prestávke v tomto roku nastúpili Seničania v Dunajskej Strede, kde odohrali smolný zápas. Tri góly nám neboli uznané z dôvodu ofsajdových pozícií hráčov a po strele Egyho sa triasla ľavá žrď domácej brány.
24.11.Zajtrajší zápas so Žilinou bez divákovFK SenicaNa základe sprísnenia opatrení sa profesionálne športové súťaže musia odohrávať bez účasti divákov.
24.11.Vrátiť sa k poctivým a pracovitým výkonom RedakciaFutbalisti FK Senica prehrali v 15. kole Fortuna ligy na pôde Dunajskej Stredy 1:0.
29.11.V piatok proti Žiline po polčase prerušené, dohrá sa v utorok 30.11.FK Senica, foto: mskzilina.skV piatkovej predohrávke 16. kola zavítali na Záhorie futbalisti MŠK Žilina.
30.11.So Žilinou po smolnom závere nakoniec remízaSEN - ZIL 2:2, 16.kolo | TASRV špecifickom zápase, keď prvý polčas sa odohral v piatok 26.11. a druhý v utorok 30.11., sa nakoniec zrodila remíza 2:2, s ktorou podľa priebehu boli viac spokojní Žilinčania.