Archív článkov

archív článkovarchív aktualít
  

V novembri 2021 vyšli tieto články:

30.11.So Žilinou po smolnom závere nakoniec remízaSEN - ZIL 2:2, 16.kolo | TASRV špecifickom zápase, keď prvý polčas sa odohral v piatok 26.11. a druhý v utorok 30.11., sa nakoniec zrodila remíza 2:2, s ktorou podľa priebehu boli viac spokojní Žilinčania.
29.11.V piatok proti Žiline po polčase prerušené, dohrá sa v utorok 30.11.FK Senica, foto: mskzilina.skV piatkovej predohrávke 16. kola zavítali na Záhorie futbalisti MŠK Žilina.
24.11.Zajtrajší zápas so Žilinou bez divákovFK SenicaNa základe sprísnenia opatrení sa profesionálne športové súťaže musia odohrávať bez účasti divákov.
24.11.Vrátiť sa k poctivým a pracovitým výkonom RedakciaFutbalisti FK Senica prehrali v 15. kole Fortuna ligy na pôde Dunajskej Stredy 1:0.
21.11.Po bojovnom výkone tesná prehra na Žitnom ostroveDST - SEN 1:0, 15.kolo | TASR, foto: dac.skPo poslednej reprezentačnej prestávke v tomto roku nastúpili Seničania v Dunajskej Strede, kde odohrali smolný zápas. Tri góly nám neboli uznané z dôvodu ofsajdových pozícií hráčov a po strele Egyho sa triasla ľavá žrď domácej brány.
19.11.Gabriel Halabrín: Učím sa každým zápasomRedakcia
18.11.Stalo sa presne pred 8 rokmiJozef Komorný
17.11.Futbalisti FK Senica sa pripravujú na zápas v D. StredeRedakcia, foto: Braňo ŠpankaZverenci trénera Pavla Šustra sa počas reprezentačnej prestávky poctivo pripravujú na záver jesennej časti Fortuna ligy.
7.11.Ďalšia domáca prehra, tentoraz proti Z. MoravciamSEN - ZMO 1:2, 14.kolo | TASR, foto: Braňo ŠpankaV 14. kole sme privítali posledný celok tabuľky - ViOn Zlaté Moravce. Napriek nášmu rýchlemu vedeniu po góle Jurdíka sme ďalší priebeh zápasu nezvládli a sériu bez víťazného duelu sme natiahli už na číslo sedem.
5.11.PREVIEW: V sobotu privítame ViOn Zlaté MoravceSEN - ZMO 1:2, 14.kolo | FK Senica, foto: Braňo ŠpankaFutbalisti FK Senica odohrajú zajtra o 15:00 h zápas 14. kola Fortuna ligy proti ViOn-u Zlaté Moravce.
 
Na stiahnutie
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
V prvom zápase prípravy výhra nad Trnavou
Zmeny vo vedení akciovej spoločnosti FK Senica
V stredu 5.1. začala zimná príprava

V stredu 5.1. začala zimná príprava

6.1. | Redakcia, foto: Braňo Španka
2

Copyright © 2022 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podĺa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu