Archív článkov

archív článkovarchív aktualít
  

V novembri 2019 vyšli tieto články:

Další stránky
12>>
1.11.V sobotu premiérovo na novom Tehelnom poli proti aktuálnemu majstroviSLO - SEN 2:0, 14.kolo | Igor TabišV 14. kole Fortuna ligy náš čaká premiéra na novom Tehelnom poli, kde vyzveme ŠK Slovan Bratislava.
2.11.Na Tehelnom poli prehra o dva góly SLO - SEN 2:0, 14.kolo | Igor TabišV 14.kole Fortuna ligy sme neuspeli na ihrisku favorita, Slovanu Bratislava sme nakoniec podľahli 2:0.
3.11."Veľmi si túto príležitosť vážim" objasňuje Edmund AddoIgor TabišPo pohárovom zápase proti Ružomberku sa Edmund Addo objavil v základnej zostave aj proti Slovanu Bratislava na Tehelnom poli.
4.11.Mládež v akcii: U17-ka po bojovnom výkone zaskočila ŽilinuIgor TabišVýsledkový servis mládežníckych družstiev FK Senica.
5.11.Mládež v akcii: Zápasový program mládežníckych družstievIgor TabišZápasový program mládežníckych mužstiev FK Senica.
7.11."Situácia je teraz iná," vysvetľuje Mihovil KlapanIgor TabišUž v sobotu privítame na domácom štadióne futbalistov MFK Zemplín Michalovce. Dôležitosť a náročnosť tohto zápasu si uvedomuje aj chorvátsky futbalista FK Senica Mihovil Klapan.
8.11.V súboji tabuľkových susedov privítame MFK Zemplín MichalovceSEN - MIC 4:0, 15.kolo | Igor TabišPred poslednou reprezentačnou prestávkou jesennej časti privítame na domácom ihrisku MFK Zemplín Michalovce.
9.11.Štyri góly do siete Michaloviec, rozhodol ofenzívny uragán v druhom polčaseSEN - MIC 4:0, 15.kolo | Igor TabišV 15. kole Fortuna ligy sme na domácom ihrisku zdolali tabuľkového suseda MFK Zemplín Michalovce vysoko 4:0.
10.11."Všetko dlhujem Bohu" hovorí Frank CastaňedaIgor TabišSvojim dvojgólovým zápisom prispel k dôležitým trom bodom proti MFK Zemplín Michalovce náš najlepší ligový strelec Frank Castaňeda.
10.11.Premiérový ligový gól pre Yenneho: "Bol to skvelý deň."Igor TabišV zápase proti MFK Zemplín Michalovce si svoj strelecký účet v našom drese otvoril 19-ročný krídelník Tenton Yenne.
11.11.Mládež v akcii: Výsledkový servis mládeže (04.11. - 10.11.)Igor TabišVýsledkový servis mládežníckych družstiev FK Senica.
13.11.Z akadémie Juventusu až do Fortuna ligyIgor TabišSo zaujímavým futbalovým životopisom prišiel na Záhorie 22-ročný futbalista Joss Didiba. V minulosti člen akadémie Juventusu Turín sa postupne prepracoval až do základnej zostavy nášho mužstva, kde momentálne nastupuje na pozícii stopéra.
14.11.Mládež v akcii: Zápasový program mládežníckych družstievIgor TabišZápasový program mládežníckych mužstiev FK Senica.
18.11.Mládež v akcii: Výsledkový servis mládeže (11.11. - 17.11.)Igor TabišVýsledkový servis mládežníckych družstiev FK Senica.
18.11.Michal Ščasný: "Mužstvo má potenciál. Hráči vedia, aký je náš cieľ."Igor TabišV lete sa na trénerskú lavičku nášho mužstva vrátila známa tvár. Pre 41-ročného českého trénera Michala Ščasného, ide v pozícii hlavného trénera o druhú trénerskú zastávku v jeho kariére. Svoje dojmy a spokojnosť s aktuálnou sezónou nám priblížil v rozhovore.
19.11.Prekaziť hernú a výsledkovú pohodu súperaIgor TabišSobotňajší zápas na ihrisku MFK Ružomberok sa nezadržateľne blíži. Po reprezentačnej prestávke chceme nadviazať na posledný ligový výkon aj na Liptove.
21.11.Mládež v akcii: Zápasový program mládežníckych družstievIgor TabišZápasový program mládežníckych mužstiev FK Senica.
21.11.Vo forme hrajúci Ružomberok vyzveme v sobotu pod ČebraťomRUZ - SEN 2:2, 16.kolo | Igor TabišPo reprezentačnej prestávke sa predstavíme pod Čebraťom, kde vyzveme domácich futbalistov MFK Ružomberok.
23.11.Z Ružomberka po dobrom výkone nakoniec iba s bodomRUZ - SEN 2:2, 16.kolo | Igor TabišV 16.kole Fortuna ligy sme na ihrisku MFK Ružomberok uhrali remízu 2:2.
26.11."Žiadna lopta nebude stratená," očakáva Roberto DiasIgor TabišV sobotu na nás čaká ďalší dôležitý a zároveň predposledný zápas jesennej časti Fortuna ligy. O 14:00 h. vyzveme v Zlatých Moravciach domácich futbalistov ViOn-u.
Další stránky
12>>
 
Na stiahnutie
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
V prvom zápase prípravy výhra nad Trnavou
Zmeny vo vedení akciovej spoločnosti FK Senica
V stredu 5.1. začala zimná príprava

V stredu 5.1. začala zimná príprava

6.1. | Redakcia, foto: Braňo Španka
2

Copyright © 2022 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podĺa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu